Komentāri / Pagājušajā diennaktī reģistrēti 58 Covid-19 saslimšanas gadījumi, viens cilvēks miris [papildināts]
 

35 komentāri

DDadzis
Vai priekšā nevajadzēja būt vienimiekam .Tāāds kkritums ,laikam tie pret covida pasākumi ļooti efektīvi.
18.oktobris, 12:01 Atbildēt
KKaijja
Nav kritums. Laboratoriju vairums brīvdienās nestrādā.
18.oktobris, 15:19 Atbildēt
GGriķu maiss
Dīvaini. Bet nu tagad vadīkļi varēs bļaut - redz kā ierobežojumi un maskas strādā.
18.oktobris, 12:19 Atbildēt
ggf gf
Bet agrāk vai vēlāk taču vispasaules glābēji-aizdevēji tacu gribēs, lai uzzīmēto bezseguma naudu kāds atstrādā!
Loģiski, ka tad statistikai jākļūst veselīgai :)
...un masku/testu/vakcīnu tirgotājiem būs bišķi jāsamierinās :)
18.oktobris, 12:40 Atbildēt
jjautrība
Kā konspiroloģelis, ta obligāti daunelis. Nesegtas naudas emisija ātri un neizbēgami noved pie hiperinflācijas, kura netiek novērota, tātad dabā neeksistē - bet ja tu, dauneli, negrbi aizņemties (pasaules mērogā tev fašistelim neviens neaizdos, bet vietējie, ja neesi galīgi bomzis, varētu ar tevi runāt), tad neaizņemies, tikai pēc tam nepļūtī, ka tev naudas nav :D
18.oktobris, 19:11 Atbildēt
VValentīns
Varbuut, beidzot bus pieradiijumi, ka saslimushie ir aplipinati?!?!
Cilveku saslimdina saules pinums, ar , sava instrumenta, vagusa paliidziibu.
Saules pinums (reptiilhu smadzenes), darbojas liidziigi mobilaa telefona SIM kartei. SIM kartee, no servera iespeejams ievadiit informaaciju. Liidziigi notiek arii ar saules pinumu.
18.oktobris, 12:25 Atbildēt
aapnikuši
Šausmīgi, vienīgi labi, ka citu slimību vairs nav!
18.oktobris, 12:26 Atbildēt
IInta
Varēs rindā jau drīz visi apzombētie auni stāties uz brīvprātīgo to vakcinēšanaos:
www.dailymail.co.uk/..production-line.html
18.oktobris, 12:50 Atbildēt
hha ha ha
Krievijā nozombētos jau vakcinē ar supervakcīnu Sputņik un čipo!
18.oktobris, 12:57 Atbildēt
OOtomārs
kovidam jaudīgs PR . Globāli. Cik tā viena vakcīna budžetam izmaksās? Pēc tādas reklāmas varētu būt ļoooti dārgi.
18.oktobris, 12:51 Atbildēt
hha ha ha
Jā! To PR organizē Hitlers, kurš sēž uz Mēness tā neredzamajā pusē un taisa visas nelietības!
18.oktobris, 12:56 Atbildēt
kkļūdijies
to sponsorē Bils, tas kurš Geitss. Kad visi būs savakcinēti, tikai tad laidīs darba Windows_covid_professional, citas progas nedarbosies un visiem būs jālieto NWO digitālais piķīts. Nebūsi vakcinējies, nebūs piķits un nebūs tev ēst....
18.oktobris, 16:45 Atbildēt
NNo laukiem
Mēs lietojam urīnu, un neslimojam.
18.oktobris, 12:56 Atbildēt
AAnsis
Loģiski! Divreiz mazāk testēto, divreiz mazāk slimo!
18.oktobris, 12:58 Atbildēt
mmazjuksis
cik buutu ja veiktu 5000 testus?
18.oktobris, 13:37 Atbildēt
mmelnais humors
Tikai 58?! Maz! Dumpis un SPKC strādā pagalam nolaidīgi!
18.oktobris, 13:48 Atbildēt
ppārtikas kartiņa
NEBAIDIETIES, BEZSKAIDRU NAUDU NAV PAREDZĒTS IEVIEST JO PIRMS NOINDĒŠANAS AR ROKFELLERA POTI NEVIENU NETRACINĀS, LĪDZ HREMĒŠANAI VISUS KONTROLĒS CAUR ČIPU UN 5G
18.oktobris, 14:03 Atbildēt
wwww
Canadā jau izstrādāta līķu šķīdināšanas tehnoloģija 150 grādu sārma šķīdumā
18.oktobris, 14:06 Atbildēt
ņņirga
Dauneli, bezskaidras naudas norēķini jau sen pastāv. Nauda, kas tev, dauneli, ir kontā un ko tu maksā ar karti, jau tagad ir bezskaidra. Lembergoīdās debillapeles dauneļu saiets!
18.oktobris, 19:13 Atbildēt
zzinjas no Belgijas
Mūsu valstī vainagu rādītāji turpina pieaugt. Laikā no 8. līdz 14. oktobrim katru dienu tika pievienotas vidēji 7399 apstiprinātas infekcijas , kas ir par 87 procentiem vairāk nekā nedēļu iepriekš.

Arī hospitalizāciju skaits turpina pieaugt: no 11. līdz 17. oktobrim vidēji dienā slimnīcā tika uzņemti 234 cilvēki , kas ir gandrīz divas reizes vairāk nekā nedēļu iepriekš (+96 procenti).

Vakar bija 351 jauna uzņemšana slimnīcā. Tagad ar COVID-19 slimnīcā ir 2255 cilvēki . No tiem 381 atrodas intensīvajā terapijā , 181 pacientam ir mākslīgā elpošana, 207 pacientiem tika atļauts atstāt slimnīcu.

Starp 8. un 14. oktobrī , vidēji 28 cilvēki miruši katru dienu no sekām COVID-19. Tas ir pieaugums par 85 procentiem, salīdzinot ar iepriekšējo nedēļu. Kopš epimedijas sākuma jau ir miruši 10 392 koronijas pacienti.
18.oktobris, 14:15 Atbildēt
ppar restoranu slegshanu
Barts De Vēvs nožēlo restorānu slēgšanu
Antverpenes mērs un N-VA priekšsēdētājs Barts De Vēvers restorānu slēgšanu sauc par "nāvi un žēlumu". "Es nestrīdos par kafejnīcām un banketu zālēm, bet es neuzskatu, ka restorānu nozare ir atbildīga par šīm infekcijām,"
18.oktobris, 14:19 Atbildēt
pprotams ka nav
Eiropā visi vēl nav jobņīti uz visu galvu. Tikai nejobņītie ir neorganizēti un neliek par sevi manit.
18.oktobris, 19:30 Atbildēt
mmaukas
kad beigsiet melot un biedeet cilvekus?
18.oktobris, 14:22 Atbildēt
aaunam
ko tu lamajies? beigsies tad, kad tu gulesi pie elposhanas aparata slimnicas koridiri! Noliedzeji palatas nedrikst ielaisti! Tadiem ka tev un citiem Noliedzejiem ir vieta koridori, trepes!
18.oktobris, 14:25 Atbildēt
ččižikai kura saka vispār
demagoģija, vēl pastāsti, kā būtu, ja vecmāmiņa kur būtu un tā tālāk!
18.oktobris, 14:43 Atbildēt
kkovidiotelim
Skaties, ka pats nenonāc pie tā aparāta, plandēmijas propagandoneli. Fakti un dati par īstajiem plāndēmijas apjomiem ir katram poieejami, kovidiothistērijelei nav pamata. Korona nav mēris, pec kura palika tukšas pilsētas. Jā, kovidioteli, no koronas arī mirst, bet ar elpošanas aparātu es tev, koviioteli, varu tikpat lab piedraudet kā tu man. Kovidiotisms un lokdaunisms ibio.
18.oktobris, 19:17 Atbildēt
lluk ko raksta Belgijas zinjas
Shis tiem, kuri sho Covid19 bistamibu noliedz!
Ietekmētājs (33), kurš noliedza koronu, mirst pēc inficēšanās ar vīrusu
Ukrainis Dmitrijs Stužuks ir miris no koronavīrusa izraisītām komplikācijām. 33 gadus vecais influenceris, kuram patika demonstrēt savu ķermeni un “veselīgu dzīvesveidu”, iepriekš ar Instagram starpniecību noliedza Covid-19 esamību.
18.oktobris, 14:23 Atbildēt
ččižikai kura saka vispār
vēl palasi par slimnieku pasakas, kuri tagad uzradušies, ar gripas pazīmēm streso!
18.oktobris, 14:45 Atbildēt
kko pļūtī bļeģijas debilmediji
Vai nu tu paklausīgi nēsā uzpurni, ej tikai uz pārtikas veikalu un arī tad ar milzīgas vainas apziiņu, ka neesi iemācījies pārtikt no zila gaisa, vai tu vispār noliedz problēmas pastāvēšanu. Nekādu citu variantu nav. Vartureļi sākuši nodarbināt visdebilākos troļļus, Prigožins nervozi smēķe kaktiņā.
18.oktobris, 19:27 Atbildēt
aar masonu testu inficee
pec tam breec un priecaajas,cik jau mirushi no 70. lidz 75.gadiem?! Bilam laizat pautus un gatavojat sev vietu elle? Nelaimigie cita varda nav.
18.oktobris, 14:24 Atbildēt
iinteresanti
Un kāpēc tavs putins paslēpies bunkurā?
18.oktobris, 18:24 Atbildēt
vversija
Baidās ka zachujarēs. Zini, cik Krievijā niknas publikas ar pieeju ieročiem?
18.oktobris, 19:28 Atbildēt
tterminu vārdnīca
Pandēmija - Ir liels mirušo skaits un tu baidies pats nenomirt, bet politiķi dara visu, lai saglabātu darba vietas vai vismaz nodrošinātu atbalstu un censas tevi iedrošināt kā varēdami. Plāndēmija - Mirušie ir, bet ne kā mēra laikos, tiek mākslīgi uzkurināta histērija kura tev, piedodiet manu slikto franču valodu, pohuj, jo tu vairāk uztraucies, vai birokrāteļi, kuru pašu ienākumi ir garantēti neatkarīgi ne no kā, neiznīcina tavu darba vietu vai kārtējais histēriskais kovidiotelis tev neuzbrēc par uzpurņa nenēsāšanu.
18.oktobris, 19:23 Atbildēt
oobjektivitāte
Maskotie panikotāji, nekrītiet histērijā un tikai pamēģiniet (vārdiski) uzbrukt - dabūsiet (vārdiski) pretī ka maz neliksies. Mums katram ir savs stāsts. Kādam ir gadījies tā, ka viņš personiski pazīst kādu no pandēmijas mirušo, kurš būtu varējis dzīvot, toties kādam citam plāndēmija ir iznīcinājusi darba vietu un tikai bankas pretīmnākšanas dēļ viņš neatrodas uz ielas badā un aukstumā, kurš,starp citu, nogalina ne mazāk efektīvi kā jūsu emocionāli piesauktais covid un no kura neviena histēriski uzspiesta maska (mans vērējums - izmantoju Satversmes 100. panta piešķirtās tiesības teikt to, ko domāju) nepasargās. Tā ka, histēriskie maskotie panikotāji, jums ir savs stāsts, kādam citam savs. Neiedomājieties sevi par vienīgās patiesības nesējiem, jūs tādi neesat, bet ienīsto uzpurni es kā nenēsāju, ta nenēsāšu. Aizveriet bļaujamos un nomierinities. No tā, ka es nenēsaju jūsu uzspiestās maskas, jūs laikam necietīsiet, ko, jūkošie histēriķi? Manai emocionālajai reakcijai nav ne mazāk pamata, ne mazāk tiesību pastāvēt kā jūsējai. Pie tā ari paliksim. P.S. Neesmu arī pārliecināts, ka slimība no manis ir izvairījusies, tikpat labi es varu būt pārslimojis bezsimptomu versiju un nekad par to neuzzināsu, ko ari jums novēlu.
19.oktobris, 2:36 Atbildēt
oobjektivitāte
Savukārt kādas attiecības nav izjukušas tikai tāpēc, ka otrs cilvēks, kaut gan no viņas tāds pati Sintija Rotroka kā no tā pirmā Čaks Noriss, noturējās un palika blakus. Attiecības nav tad, kad nestrīdas. Attiecības ir tad, kad var sarieties uz velna paraušanu un tomēr atrast iespēju tās saglabāt. Jo tik daudz jkas jau pieredzēts, ka arī šim tiek pāri. Kaut gan viegli negāja ne vienam, ne otram, katrs atsevisķi kaut kādā bridī būtu varējis varēja ari salūst. Tādi lūk stāstiņi no dzīves. Ļoti žēl aizgājušo un ceru, ka arī jums žēl sagrautās ekonomikas un veltīgi bojāto nervu. Bet, ja nu tomēr nav - pakarosim vēl. Izvēle jūsu.
19.oktobris, 2:54 Atbildēt