Komentāri / Alkohola pieejamības mazināšanai izvērtēs iespēju saīsināt alkohola tirdzniecības laiku
 

15 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

EEzis UK
Komunistu murgi,joprojām! Sausā likuma laikā ASV uzplauka dzeršana! Jau tagad LV pērk "priekšdinām"un leišos tieši tāpat.Kopējais patēriņš jau nemainās,palielinoties to nelegālai daļai.Paskatieties kas "kārtīgajā"Zviedrijā notiek ,kad prāmis piestāj ostā! Koferu ,koferi un kastes ar dzeramo!Laikam pēc 100 gadiem komunistu debīlisms var izbeigties.
1.augusts 2020, 16:45 Atbildēt
PPensis
Un no kāda pirksta izzīsta statistika par patēriņa samazināšanos? Ticami dati var būt par LEGĀLI pārdoto, nevis izdzerto.
1.augusts 2020, 17:30 Atbildēt
LLidz cik minutēm pie kases mazin
Ja nevarēs samaksāt uzreiz un sāks skaitit centus ,tad figu ?
1.augusts 2020, 20:06 Atbildēt
AAlkāns Krāns
Ha ha ha, pierobežas novados spirķiku tirgo 24/7 ! Un visām torgašu magdām pilnīgs pofigs, ka krievijā it kā netiek, sakarā ar covid. Tā ka varat vien ierobežot oficiālo tirgošanu, točkām būs labāk
1.augusts 2020, 16:46 Atbildēt
nnormunds
normālam cilvēkam vienmēr šmiga mājās nevis pa točkām mīzienus dzer un ta kājas un prāts atsaka
2.augusts 2020, 8:52 Atbildēt
PPirktspēja
:) Atpakaļ PSRS? Plaģiāts. Bet, kādi diktatoriem pietuvinātie par to saņems disertācijas un apbalvojumus.
1.augusts 2020, 17:00 Atbildēt
īīpaši stulbs
Mēs, aktīvistu grupa, cīnāmies, lai Jēkabpilī dome pieņemtu lēmumu par pilnīgu alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu prohibīciju pilsētā.
1.augusts 2020, 18:28 Atbildēt
ppīle
zostiņai ir kāda ideja no tad maksās tos sociālos pabalstus 3,5 tjkst € mēnesī dakterīšiem, ja te nauda nenāks?
1.augusts 2020, 20:08 Atbildēt
GGvido
Tas neko nedos...un būs vēl sliktāk,jo nelegālo tirdzniecību policija un attiecīgās iestādes nespēj apkarot(vai negrib ,jo ir savi guvumi pašiem,tā saucamā likuma pārstāvjiem un kalpiem)Plus cilvēki sapirks un izlietos vairāk.Jo,ne velti ir teiciens,ja ej ciemos,tad ņem nevis divtik cik vari izdzert ,bet vismaz trīstik,jo vienmēr būs par īsu,jeb par maz!!;-) .
Un no kādiem tad nodokļiem maksāsim algas mediķiem,policijai,vid u.t.t.No Eiropas aizdevumiem,kurus mums jāatdod????Nekā nebija.Ja vēlās samazināt alkohola patēriņu,tad vajag to darīt caur cilvēku izglītošanu,nevis caur kaut kādiem,bez maz vai sausajiem likumiem,kurš dos tieši pretējo efektu!(Bet varbūt to ministrija arī grib???Kas zin....)Pirmais ,ko vajag darīt ir ierobežot alkohola reklāmas televīzijā!Ja jau nedrīkst reklamēt šņabi un liķieri,bet alu un šampjus var vai tad tas nav alkohols???Tā sanāk šnabja un stipro dzērienu diskriminācija!1!;-D Vai tad alus,vīns,vai sidrs,šampis nav alkohols un no tā nevar piedzerties un nerodās atkarības???Rodās un ir!!Lūk ar ko vajag sākt.Un jauniešus skolās izglītot.Un ne tikai jauniešus.Nevis celt alkoholam nodokļi un vēl ierobežot tirdzniecības laiku.Visu šo skatās it kā no kaimiņi valstīm,bet kamdēļ uz algām neskatās...Kā piemēram Vācija,Zviedrija,Somija???;-D Nu kaut kā tā!!!
1.augusts 2020, 20:47 Atbildēt
JJumu
Lai to ļurgu uztaisītu, nav nepieciešama nekāda aparatūra. Ar ”šķīvīšiem" uzvārīji, būs dzidra kā jaunavas asara un degs ar zilu liesmu !!! (tehnoloğija no Gorbačova laikiem).
1.augusts 2020, 20:54 Atbildēt
DDadzis
Valdība atkal parāda savu stulbumu.Cik nav rakstīts ka krītoties dzīves līmenim palielinās alkohola patēriņš.Bet dauņi valdībā to nesaprot .Viņi sev uzcēluši komunismu.Algas 10-100x lielākas nekā strādājošiem,kas rada kādas vērtības Un ar to vēl nepietiek.Tautai palielina nodokļus lai paši varētu saņemt vairāk.Neko nedara ,lai celtu Tautas dzīves līmeni.Kas gribēs dzert,tas atradīs jebkurā laikā.Zinu no savas pieredzes.
1.augusts 2020, 21:55 Atbildēt
LLatvijas PatriOds
Ahujenna ziņa !!!Manis pēc vispār katru dienu pa stundai lai tirgo-vot mums peļņa pacelsies kreisajai šmigai.SUPER !
1.augusts 2020, 22:52 Atbildēt
hhe he
Izvērtējiet gan! Gorbačova ģeniālās idejas dzīvo un uzvar!
Ar cieņu un pateicībā, šmakovkas tecinātāji.
1.augusts 2020, 23:05 Atbildēt
bbobs
acim redzot starp tiem kas so likumu grib pienemt ir nelegala alhohola biznesmeni!atkal tockam bus noiets!specialisti iesaka zales pret to nevis laika samazinasanu!
2.augusts 2020, 8:04 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!