Komentāri / Austrumu robežas iepirkumu krimināllietas: izkrāpta nauda vairāk nekā viena miljona eiro apmērā
 

24 komentāri

KKomentārs
Es rakstu pat nelasu,taapat zinu ka pastali ir zaglji
26.maijs, 11:14 Atbildēt
ppurvaputns
es tāpat-man pietika ar virsrakstu! vēl vairāk, jau toreiz kad teica, ka tur kaut ko būvēšot vai iekārtošot, vai iepirkšot, man bija skaidrs- zags. Un nežēlīgi!un , kas par pastaļiem- tas ir gēnos!
26.maijs, 11:22 Atbildēt
ppurvaputns
ko arī vajadzēja gaidīt! latviešu cilvēks , viņš nezagt un neblēdīties vienkārši nespēj! un - ir notikusi laime- ir izveidots izmirāts- ''valsts'' pašiem sava! kur tā var nodoties svām raksturīgākajām īpašībām un tieksmēm!
26.maijs, 11:17 Atbildēt
JJuris Pigits
Kādreiz teicu bijušam deputātiņam, ka gandrīz visus 100 būtu jāizved pie sienas. Varen pikts palika, kā nekā Latvijas zemīti labprāt par lētu naudu iepirka un spekulējot pārdeva vācietim. Izskatās, ka ļoti liela jauno censoņu nobrieduši tieši šāda veida darbībām. Un tas ir pats nobriedušākais izauklētais auglis mūzu pseidodemokrātijas politiskajā laukā.
26.maijs, 13:13 Atbildēt
kkas dārzā
Ar katru dienu pierādās jauni fakti, ka latvietis nemāk saimniekot savā zemē. Zog visos līmeņos, nevis soda bet apbalvo par miljonu zagšanu. Pēc tam vēl saņem n-tos tūkstošus izdienas pensijā, par to ka visu mūžu apzadzis valsti!
26.maijs, 18:18 Atbildēt
BBet jūs turaties mēs zagsim
Latvija sākas ar zagļiem uz latvijas robežas ! Zaglis aiz zagļa , korumpants aiz korumpanta , pida rasts aiz pida rasta , lūk kas ir brīvā latvija !
26.maijs, 11:23 Atbildēt
ppurvaputns
nu ir jau tā, ir. bet man tas kļuva skaidrs jau apm ap to laiku,kad te to visu dibināja. kādā gadā 1991,92.... Un tā arī bija kā man toreiz izlikās.
26.maijs, 11:31 Atbildēt
hha ha
man tas bija skaidrs vēl 1987-tajā,kad gorbičovs ar rajku te ieradās,lai latvijai uzdāvinātu latviju.
26.maijs, 16:11 Atbildēt
ppurvaputns
un ts, ka mēs te it kā sašūtam par to visu ,ir zināt no kā- No tā, ka mēs tur klāt netikām. Ja es būtu ticis, es visu to robežu nozagtu! un uzsistu gaisā vienalga kam- ķīniešiem , krieviem vai muhammediem. Kurš vairāk maksātu.....
26.maijs, 11:33 Atbildēt
dde Soto
Austrumu robezhas sakaartoshana un nodroshinaashana ir ljoti buutiska, jo mums kaiminjos austrumu pusee iekaartojies agresiivs, nopliisis un muuzhiigi piedzeeries bomzis.
26.maijs, 11:45 Atbildēt
AAha
Ooooo pid.....pamodās.Pi.....prom uz pindosiju.Mums tā robeža no austeumiem jāpārce Latvijai otrā pusē...
26.maijs, 12:55 Atbildēt
SSigaretka
Kā tad ka butiska ,tikai pida*asti zog un grābj ko tik var un kontrabanda zeļ un plaukst ! 30 gadus pie varas ir bijuši mergļi !
26.maijs, 13:18 Atbildēt
bbome
Gomāts katram tas citroniņš un pārpalikums zzs poitbirojam vai kā?
26.maijs, 13:10 Atbildēt
ssisenis
...un kā vienmēr Latvijā- vainīgo nav vai nevar (lasi:negrib) atrast,tikai valsts un tauta kļūst ar katru dienu nabadzīgāka (izņemot miljonārus).
26.maijs, 13:27 Atbildēt
ppeksis
šitie robežsargi pārdos visu, gan māti, gan Dzimteni, jāpatriec arī komjaunietis pabriks, kas savācis šādu zagļu kompāniju, gan jau pašam arī kas atlēca, var tikai iztēloties kāda vēl nauda tiek nozagta no valsts zem NATO karoga!
26.maijs, 13:52 Atbildēt
OOpā
Tieši tā, kādiem cilvēkiem ir uzticēta valsts robežas sargāšana??/ Pareizi par naudu pārdos visu, vai vispār ir vajadzīgi tādi robežsargi???? Zagļi, korumpanti, fakstiski kriminālie grupējumi.
26.maijs, 14:38 Atbildēt
ppjanku Janka
Tā ir! Nv tie nekādi robežšargi. Aptraipījuši LV robežsarga godu, noķēzījuši mundierus!
26.maijs, 15:20 Atbildēt
ppjanku Janka
Hi hi hī-i. Uz kuru gadu '' nozīmēta'' Tiesas Nolēmuma nolasīšana?
26.maijs, 15:18 Atbildēt
nnekas nav mainījies
kopš 90-tajiem,kad latvijas robežsargi pierobežā cēla jaunas mājas sievasmātēm.
26.maijs, 16:13 Atbildēt
hha ha
par latvijas austrumu robežsardzi un muitu daudz zināja Klops,tāpēc tagad vairs nav starp dzīvajiem.
26.maijs, 16:20 Atbildēt
ookupacija
opium dlja latiskogo naroda.
26.maijs, 16:21 Atbildēt
KKurmītis
Cik saprotu , mūs sargā banditi !
26.maijs, 17:03 Atbildēt
ppurvaputns
pareizi saproti! kā latatejas rītausmā! 1990tajos
26.maijs, 17:39 Atbildēt
vvēl
Nu un? Būs kārtējais tiesnesis vai prokurors, kurš atzīs, ka nav iemesls lietai vai kādu sodīt. Beidzot mums ir Augstākās tiesas priekšsēdētājs, kurš atklāti pateica, ka tiesneši nekļūdās...Nekad!...Ne OIK 4 miljardi, ne e-skolas 3miljoni, vai Liepājas Metalurga izšiverētie 90 miljoni nebija pamats tiesvedībām vai kāda sodīšanai. Kas ir nozagts miljons idiotu karaļvalstī? Visdrizāk iemesls kādam lāčpiša ordenim vai dienesta paaugstinājumam!
26.maijs, 18:15 Atbildēt