Komentāri / Latvijā ar Covid-19 saslimuši vēl 16 cilvēki; 14 no tiem "Mārsnēnu" iemītnieki [papildināts]
 

7 komentāri

FFigaro
Makslīgi veidots saslimušo skaits Viņķele tas jau sen pieradits.
23.maijs, 13:34 Atbildēt
AAnna
Tas pats notiek arì Krievijà, klosteros ,patversmès...zog
naudu,par katru ,, slimnieku,, nàk smuka nauda.Un pàrbaudes nekàdas.
23.maijs, 17:20 Atbildēt
rroselle
Vai tad temperaturas nemaz nemēra tiem vecīšiem un apŕūpējamiem???
23.maijs, 15:17 Atbildēt
KKomunists
Ha,ha...ha
23.maijs, 17:21 Atbildēt
SSakne Kvadrātā
Tiem penžiem, kuri jaunībā nav mēģinājuši videokameru nopirkt, nāvi caur lāzeriem viņu acīs! Nafig jūs te čīkstat par pensiju apmēru un prasāt indeksācijas divreiz gadā - a kur paliek tā nauda?

A es par oranžo papriku jūs uzturu - jo atšķirībā no dažiem citiem tautiešiem redzu pat šokolādes tāfeles cenas kāpumu par 10 centiem. Penži savukārt meklē kur maksimāli lielākā atlaide un brīnās ka sapuvis un jāizmet miskastelē. Jo kur loģika - cālis kurš ātri pūst, viens pats stāv plauktā ar 60 centu atlaidi, savukārt Facebook par sūdzību tevi bloķēs - pilnībā vai daļēji. Zīmīgi ka pārtikas veikali nodarbojas ar labdarību lai jūs uzturētu - olu ekspertes reāli esat. Viņķele ir foršāka, jo vismaz protestē.

Un dārgie penži... Šis te nav trieciens pret zemi bedres dibenā. Jūs šobrīd vēl tikai krītat. Saskaņā ar Kristapa Baņķa prognozēm, 2025 daudzus veikalus slēgs un veidosies ļoti garas rindas - un plaukti būs tukši.

Kas pirmais brauc tas pirmais maļ!
23.maijs, 16:53 Atbildēt
JJonas
Ko tur murgo iet runa par virusu nevis par kaut kadam vistam un pabalstiem
25.maijs, 13:33 Atbildēt
SSakne Kvadrātā
Vēlreiz par vīrusu runājot, kā te viens aizrādīja. Šis te vīruss nav īsts. Uz to norāda arī pamatskolas līmeņa algebras zināšanas. Šitie te komentāru īpašnieki visticamāk par universitātes iestājeksāmenu rezultātiem maksāja 500 latu (euro - cmd.exe -> %System32%\calc.exe -> 500•1.42). Un tās ir sekas ka jūs šobrīd bez naudas esat mēneša beigās un nemazgājaties dušā, kuro mēnesi Rīgas namu pārvaldniekam spiežat paaugstināt maksājumus godīgajiem cilvēkiem utt. Un no netīrības arī rokas kļūst netīras (starp citu ar vīrusu), pēc tam ēd ar netīrām rokām un inficējas. Un lūk kur visa iepriekšējā mana posta loģika - iegūt Alexa ranku manam avataram.
31.maijs, 8:56 Atbildēt