Komentāri / Aviodzinēju stratēģiskajā skandālā visi papīri kārtībā
 

8 komentāri

PPetro paraša
Runa jau neiet par papiriem ,tie pacieš visu ! Runa ir par to ka brivas ukrainas dzineji tika pārdoti valstij kura ir iebrukusi ukrainā un atrodas kara stāvoklī ar to , tagad ,pateicoties ukrainas ienaidniekiem tie helikopteru dzineji nonājs agresora rokās un tiks izmantoti lai ukrainā bombardetu skolas ,slimnicas ,bērnu dārzus ... Interesanti , ko par to saka pentagons un ono ? Nodevibai nedrīkst būt attaisnojuma ,slava ukraiņe ,ukraiņe slava
6.aprīlis, 10:15 Atbildēt
BBitīte
Ko Tu murgo??? Kas kur ir iebrucis? Tev galva tualetes podā iestrēguši??? Kāds karš?? Ko Jūs visi murgojat!!! Ukraiņi savu tautu apšauj, bet idiotiem krievs vainīgs!!
6.aprīlis, 10:41 Atbildēt
AAicis
Un tu, kremļa plukata, muti ciet!
6.aprīlis, 10:58 Atbildēt
LLācis
Tu murgo ! Paklausies ko saka banderas un viņu zaļais klauns paklausies ko saka riņķeviči ,kalnietes un citi rusofobi ! Krievu armija ir iebrukusi ukrainā , lūk ko apgalvo sie jara un naida kurinātāji , tā ka dzinēji ir pārdoti agresoram lai tas varetu slepkavot berniņus un pensionarus
6.aprīlis, 11:26 Atbildēt
AAicis
Mi- 8 un Mi- 17 ir radīti, kā militāri helikopteri un punkts. Ja tos izmanto arī citām vajadzībām, tad tas mazsvarīgi un punkts. Šitos tirgoņus vajadzētu drāzt, kā sidorovu kazu. Vai te vienreiz kārtība būs vai nebūs?
6.aprīlis, 10:57 Atbildēt
kklača
parastais biopurpar to var paklačoties
6.aprīlis, 12:11 Atbildēt
mminiet
Kurš ir patiesā labuma guvējs no konflikta Ukrainā? Krievija un Krievijas tauta? Ukraina un ukraiņi? Pateikšu priekšā: ASV!!! Un mēs pastalnieki pabučosim tēvocim Semam pateicībā roku!
6.aprīlis, 12:19 Atbildēt
UUzmini nu
Jā ,bet kas bus ieguvējs karā Hormuzas jūras šaurumā kur švabriks nosūtīja latvijas armiju ?
6.aprīlis, 12:44 Atbildēt