Komentāri / Vai studentiem būs jākārto iestājeksāmeni augstskolās, ja atcels vidusskolas eksāmenus?
 

12 komentāri

ppurvaputns
nebūs, jo gan jau atcels arī pašas ''augstskolas'' .varēsiet attālināties un pašizolēties .
5.aprīlis, 10:27 Atbildēt
AAgris
Kāpēc augstskolām par to jāatbild? Jāņem visi, kas grib attiecīgajā specialitātē mācīties(izvērtējot pēc atestātiem) un pirmā sesija parādīs, kurš der un kurš-ne!!!
5.aprīlis, 10:37 Atbildēt
ppurvaputns
tāds gudrs puika Tu! bet es tev atklāšu mazu noslēpumu- Krievu laikā augstskolās ņēma pēc iestājeksāmenu rezultatiem- saskaitīja atzīmes un tos ar lielāko baļļu skaitu paņēma. katru semestri bija eksāmeni, kas nenolika ,to atskaitīja .
5.aprīlis, 10:52 Atbildēt
iinta
Putn kas tu krievu laikā jau bikses curaji vai biji tik padomā
5.aprīlis, 11:35 Atbildēt
ppurvaputns
es krievu laikā augstskolu pabeidzu, uspel ješčo i v komsomol vstupiķ. un pat strādāt sāku. bet jūs- maukas nolādētie pastaļi sākāt pie pieminekļa lasīties un savas dziesmas dziedāt... es redzēju , ka sūdi būs un emigrēju. un pareizi darīju- 1990 gadu nāves pļauju te neredzēju! bet pelnīju labu naudu instead of it!
5.aprīlis, 12:01 Atbildēt
dde Soto
k shie burviigie "krievu laiki", lai ne kremlja trolli ? [ smiin ]
5.aprīlis, 11:02 Atbildēt
hhaha
okupācijas laikos bija dubulteksāmeni,vispirms, iegūstot vidējo izglitību,tad stājoties augstskolā, konkursa kārtībā,atsijājot pastaļnespējniekus,to vajadzētu ieviest atkal.
5.aprīlis, 11:21 Atbildēt
AAtis
Centralizēto eksāmenu (CE) rezultāti ir tikai formalitāte - kā tādi tie nepaaugstina zināšanu līmeni un to trūkums automātiski nenozīmē zināšanu trūkumu. Esošajā situācijā IZM jālemj par gada atzīmes pielīdzināšanu atbilstošam CE rezultātam un jārada dokumenta forma, kura to apliecinās šogad un turpmāk.
Nevajadzētu aizmirst, ka CE rezultāti arī līdz šim tikai aptuveni (tas tā, ļoti maigi izsakoties) atspoguļoja vidējā izglītībā patiesi iegūtās zināšanas un nekas cits nav gadāms arī šogad jebkuras vērtēšanas metodes ietvarā. Uzskatīsim šī gada uzņemšanu augstskolās par sociālu eksperimentu ar nolūku pārbaudīt, vai CE trūkums patiešām pazemina reflektantu zināšanu līmeni. Domāju, ka problēmu nebūs un tas radīs augsni akadēmiskai sarunai par CE nepieciešamību vispār.
5.aprīlis, 10:56 Atbildēt
MManiaks
Tad lai dara ministrijas liekēži, ko neliek augstskolas mierā?? Šuplinskiņ, noliec savu mugursomiņu, uzrotī piedurknes un uz priekšu!!! Izdari vismaz kaut ko vajadzīgu!!
5.aprīlis, 11:26 Atbildēt
BBruno
Uznemiet visu un pec 1 sesijas paliks tie kas grib un var macities. Daudzi vel nesaprot ka pandemija atri nebeigsies un macibas nakotne notiks atalinati, ja vispar notiks!
5.aprīlis, 11:15 Atbildēt
ppurvaputns
tieši tā! Pandēmija pāries plūstoši totālā kolapsā un kulminēsies latatejas likvidācijā
5.aprīlis, 12:03 Atbildēt
zzzz
Putina piekriteji un ārzemju nelatvieši-kas jums pa daļu kas notiek te.
5.aprīlis, 15:45 Atbildēt