Komentāri / Ar koronavīrusu sasirguši vēl vairāki medicīnas darbinieki
 

18 komentāri

NNožēlojami
ka med personālam nav pat veselības un dzīvìbas apdrošināšanas , Keri , tu guli un neko nedari mediķu aizstāvībai ?
29.marts, 18:27 Atbildēt
vvau vau
Visi tikai runā par maskām, antibakteriālo līdzekli un pašizolāciju, bet kur tad paliek vēršanās pie Dieva (lūgšanas, mantras, ikonas, amuleti, talismani, svētais ūdens, pareiza diēta, atturība no kaitīgām atkarībām, atturība no visa liekā un amorālā un pat domu, emociju tīrība)? Kāpēc mācītāji neaicina cilvēkus, cik tik var, skaitīt par sevi, savu ģimeni, tautu, valsti un visu cilvēci lūgšanas, kas sevi un savu apkārtni garīgi attīra? Kristieši var skaitīt kaut vai to pašu Tēvreizi. Un kāpēc ezoteriski domājoši cilvēki neatgādina, ka jāskaita mantras, piemēram, svētais vārds AUM (OM) un citas mantras? Un tad maskas, antibakteriālie līdzekļi, pašizolācija un garīgā attīrīšanās kopā veiks vajadzīgo - karmiski nepieciešamo darbu.
29.marts, 18:30 Atbildēt
SSandra
Mediki nu galigi nav nekada riska grupa. Policisti ir riska grupa. Jo vairak sezh majas, jo trakak dzer. Un tie jau ir potenciali slimie. Domajat policija nav saslimusho? Vairak neka varat iedomaties. Tikai iet atvalinajumos. Viegla forma cik saprotu slimiba deidzas vienas divu dienu laika. Tu nemaz to testu nepaspej nodot, bet jau vesels. Bet valsts tik cel un cel paniku. Rit visi mirsim , pasaules gals klat. Nu 99,999% izslimos virusu un nekadu seku pat nebus. Nu bet tas viens no 100000 tapat mirs, ar vai bez virusa
29.marts, 18:38 Atbildēt
BBobis
Opā tūlīt vēl puse mediķu sedes karantīnā. Ollalā.
29.marts, 18:42 Atbildēt
SSveiki vientiesība
Lūk ,pat vientiešiem sāk pielekt ,kas ir pandēmija
29.marts, 20:13 Atbildēt
GGandrīz veselais
Ja saslimst medmāsas, sanitāres ir saprotams. Viņam cieši jākontaktējas. Bet ja saslimst ārsti?? Vai nu negrib vai neprot aizsargāties. Un vispār, jauni laiki, jauni tikumi. Sen senos laikos infekciozi slimos stingri izolēja, bet mutes ciet nesēja, ar maskām staigāja mediķi. Tagad maskas jānēsā slimiem, bet vēl PAGAIDĀM veselie staigā bez maskām un gaida savu slimošanas kārtu. Izgudrota kāda savdabīga metode. Vai latīniskais nosaukums arī ir šai metodei?
29.marts, 19:00 Atbildēt
ttā ir
kādreiz nešpļāva uz ietves....un mazgājās
30.marts, 8:51 Atbildēt
DDuuna
Ka drikst mediki sevi neaizsargat..jabut loti,loti nopietnam aprikojumam Jabuut visam.Tad janogerbj viss,jadezinfice sevi.Ko vini to nezin,vai nenem vera..Nu tad,lai slimo....trukst vardu...Pasi mediki neiwvero arkartas situaciju.Ari zobarstiem.Pretigi.It ka sabiedriba butu vainiga,mes tauta.Medikiwm ir hipokrata zverests un vissMums tagad ka kara apstaklos.Mums nav nekadu lidzeklu,neko nevar nopirkt,pensionariem neizsniedz,darba nedod.Bet Jums....Nu tad pie atbikdibas jasauc iestades kuram bija jaapgada mediki ar aprikojumu.Darba vietas vadiba,ministrija,ministre...visi.
29.marts, 19:08 Atbildēt
MMoldriks
Vinjiem daudzviet nav ekipeejuma. Ir kaut kaadas paššūtas maskas. Jobanā valsts 4 mēn laikā nevar savākt respiratorus, kauns.
29.marts, 19:12 Atbildēt
AAlise
Te nav valsts, tā ir katra cilvēka atbildība
29.marts, 19:29 Atbildēt
AAlise
Muļķības, visās slimnīcās ir pietiekami dez. līdzekļu. Jau medmāsu skolā māca, ka medmāsa ar vieniem cimdiem apstaiga visu palātu pacientus. Kā tad mediķi inficējas viens no otra, vai tad ēd ar vienu karoti visi? Ne viņiem ir pieejami dez. līdzekļi, bet viņi tos nelieto pietiekami.
29.marts, 19:28 Atbildēt
GGulmārs
Seku novēršana bļeģ. Kāpēc tie mediķi, kuriem ikdienā jāvalkā masku un jāievēro piesardzība neskaitās seku likvidētāji? Pilnībā atbalstu atvaļinājumu ņemšanu soc aprūpes iestādēs. Iesaku par tiem kapiķiem neriskēt ar savu dzīvību. Pārdevēj apstājies arī Tu, esi atbildīgs pret savu ģimeni. Tas rimi vai jobanaa maksima Tev vecaakus neatgrieziis.
29.marts, 19:09 Atbildēt
BBet mediķi nav debiliķi
Tu gan esi
29.marts, 20:25 Atbildēt
vvvv
Zinas par mediku saslimsanu paradas merktiecigi pec zobarstniecibas un ambulatoro pakalpojumu ierobezosanas/ slegsanas. Ka izradas3 zobarsti tomer bijusi pasakuma ar arzemnieku.
Un parejo 300 saslimuso cilv profesijas? Ka ari nosaucam - bijusi arzemes, saslimusi no gimenes locekla, kas arstejas majas, no pacienta, vai nezinami uz uz ielas...
30.marts, 7:08 Atbildēt
DDddd
Slimo un nekontrolēto ievešana mums visus te aplipinas.
Kurš stiprs tas paliks imums
Tagad imigranti nekur nav vajadzīgi
Mēs neņem jo LV pases.Tad liekas karantīnas vai nemat uz savām.villam
30.marts, 7:52 Atbildēt
mmikimaus
Un tāpēc vajag zāles aptiekās att.profilaksei ari bez receptēm dot un tie visi kas to liedz vai ari kuru dēļ tāds bardaks -varētu ari krietni vien pajust -ko tas nozimētu , jo laikam -ko sēsi to pļausi.
30.marts, 10:27 Atbildēt
MMause
Nu tik tiešam laikam-jo agrāk pat antibiotikas kuras vēlētos-pat bez receptēm varēja dabùt (lidz kādiem "starpniekiem tas ieskaudās un domājams nav jāmin kāpēc) - un kur tad tādos apmēros un tādu zarazu nebija izņemot gripas,meningitus u.c.un lielākoties vieglās formās. Bet ja tajās sezonās tiktu ņemts kas tāds kas palidzētu mazināt infekcijas izplatibu (un tādi medikamenti ir 100% zināmi) un ari "priekš kuriem "tie domāti", bet aplīp tad ari "tie pārgudrie" jo vidusslānim laikam tak tie paredzēti nav ne ar "recepti" ne bez tās un "sapņi laikam dažam labam pavisam citi"-bet te nu-šeku-reku -paši visgudrie ari norāvušies.
30.marts, 10:48 Atbildēt
ČČika Č
Jā-cik labi gan bija kad kādreiz ari antibiotikas katrs varēja nopirkt tādas-kuras uzskatija sev par vajadzigām un kuras dažreiz palidzēja pat labāk -nekà dažādu diplomandu rakstiti-(un ari aplipināt citus tā nevarēja) -vot tie bij zelta laiki.
30.marts, 19:09 Atbildēt