Komentāri / Situāciju Pūču fondā izvērtēs KNAB
 

39 komentāri

FFūris
Pūce,Parādnieks,pandēmija.. 3 P..,
vai vajag?
27.marts, 11:00 Atbildēt
oome
vispār kam mums tādi fondi, kur tiek izpļakarēti mūsu nodokļos samaksātā nauda? Nu tak dārgā valdība..parādiet, ka variet...klapējiet tik ciet šitos šeftmaņus..ja arī viņi ko noderīgu darija, ja..to atdot atpakal atbildīgajam institūcijām..peitiek uzpūst "pietuvināto" darboņu kantorus
27.marts, 11:57 Atbildēt
ppepe
Tādi pūces un viņu banda ir tā saucamie likumīgie valsts apzadzēji, izpļekarē naudu pēc pašu izdomātiem likumiem, īsti parazīti,kas sūc tautas asinis,latviešu zemnieks labi zin,kas ar tādiem darāms, paliek zem naga un piespiež, knakš un sūdi vien pašķīst! Tagad būtu īstais laiks, lai atbrīvotos no parazītiem uz visiem laikiem!
27.marts, 13:06 Atbildēt
kkaput un miers
Ko tur vērtēt to dāmītes kabatas naudas fondiņu. Visa valsts vainiga vai, ka vīrs nedod pietakami daudz kabatas naudu - un viss tik dārgs un visu gribās... Un tā dāmīšu izlase fondiņā- tik jauks feministu pulciņs! Nu kā var nemaksāt?
Būtu vienkarši slēguši barotavu parastu un pietiek te ākstīties politspēlītēs- pilnīgi bezjedzīgas tās fonda ākstīšanās
27.marts, 13:45 Atbildēt
DDauka
Ja SIF likvidētu, tad katrai medmāsai pie algas 50 eiro pielikums sanāktu.
27.marts, 20:19 Atbildēt
BBeerdrinkers Von Kowelenz
patika par tiem 3P, labi teikts!
27.marts, 22:32 Atbildēt
MMemme
Pūce jau īsts integrācijas paraugs!!" Stulbs un vēl stulbāks" -jaunākais izlaidums!!! Un tā bāba tāda pat - integrāle(ha-ha-ha)!!!
27.marts, 22:51 Atbildēt
SSecinājums
Klīsi informācija par to, ka grib apvienot Dabas muzeju, daļu Dabas aizsardzības pārvaldes un botānisko dārzu ikaut kādas mistiskas izglītības darba uzlabošanas nolūkā. Dabas muzejs savas funkcijas šajā joma veica brīnišķīgi, tāpat Dabas pārvalde un, šķiet, arī botāniskais dārzs. Katram sava specifika, jo Dabas muzeja darbība balstās galvenokārt uz nedzīvām zinātniskajām kolekcijām, botāniskajam dārzam uz dzīvajām un nedzīvajām zinātniskajām kolekcijām ārpus dabas, bet dabas pārvaldei nav šādu kolekciju, tā strādā dabā. Izlasot rakstu, ir skaidrs, kāpēc. Naudas pasmelšana it kā izglītības nolūkā ir ļoti ērts iemesls, lai šīs nelielās iestādes saliktu vienā.
28.marts, 10:05 Atbildēt