Komentāri / Situāciju Pūču fondā izvērtēs KNAB
 

39 komentāri

ccilveks trijicetrinieki
Latvija var iztikt bez partijām, tās neko labu nav paveikušas un nepaveiks. Partiju saimnieku ietekme uz partijām nemazināsies no tā, ka tās šobrīd ir pakampušas pamatīgu kumosu no tautas naudas maka. No mūsu visu sūri grūti pelnītās naudas. Vienkārši, uzspļaujot tautas domām, paņēmušas.

Partijām, kas šobrīd ir pie varas, šie vardarbīgi sagrābtie līdzekļi nodrošinās vienīgi ievērojamu atrāvienu no jebkura cita jauna politiska spēka. Lūk, tas arī ir patiesais mērķis partiju finansējuma milzīgās piešprices sakarā. Varas saglabāšana, jo partijas ir pamatīgi apkrāpušas savus vēlētājus, tām vairs nespīd izredzes tikt ievēlētām līdzīgā cīņā. Tāpēc tās nodrošinās.

Un Levits to itin labi saprot, bet, kā jau radis, melo un liekuļo. Viņš to dara tāpēc, ka šis tukšmuldētājs ir ļoti godkārīgs, iedomīgs un vīzdegunīgs, šis par katru cenu un vēlas tikt ievēlēts uz otro termiņu par prezidentu, kā arī tāpēc, ka šim - teiksim, kā ir - koalīcijas ieliktenim, ir uzdota misija. Misija piebeigt Latviju līdz galam.

Tas, ko šis "Latvijas ceļa" rindās iesāka 90-tajos gados, tagad tiks pabeigts. Prihvatizācija tiks veikta līdz galam, latviešu tauta aplaupīta pilnīgi un galīgi. Pirmās uz pārdošanu kliķes saimniekiem ir Latvijas ostas, tās ir savā ziņā Latvijas "zelts", ostas ir mūsu milzīgā priekšrocība. Tās, varam būt droši, mums tiks atņemtas.

Tā, lūk, tāpēc arī Levits te uzdarbojas, jo gan jau šim atleks, ja ne naudā, tad, kā noprotams, amatā. Jādomā, arī apbalvojumos, un būs mums pašiem savs Brežņevs. Un Levits tad pašapmierināti varēs purpināt zem deguna, ka ir bijis Latvijas prezidents. “Nācijas tēvs”. Smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi. Patiesībā gan tikai prezidenta vietas izpildītājs, jo Latvijas prezidentam jābūt nevis šauras biedru grupas (koalīcijas padomes) ieliktam, bet Tautas vēlētam.
27.marts, 6:13 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
P.S. Vēlreiz koriģēju - komentāru domāju pievienot pie E.Veidemanes intervijas ar Levitu, bet, kā noprotu, tas nav iespējams. Diez, kāpēc? Atvainojos, ka mans komentārs ir pievienots pie šī raksta.
27.marts, 6:16 Atbildēt
kkraņa
Pievienojiet savu komentāru tviterā vai feisbukā. Es tā vienmēr daru.
27.marts, 10:41 Atbildēt
DDrosi to variet izdarit ieejot F
lili
27.marts, 11:56 Atbildēt
llili
Drosi pievienojiet FB...tur visi posti tiek sheroti pa grupam....Lai izdodas...Aicinam domubiedru grupas FB....tur brivi variet paust savu viedokli...Lai izdodas
27.marts, 12:00 Atbildēt
ZZvirbulis
Pūču banda ! Tas skan lepni !
27.marts, 6:16 Atbildēt
MMemme
Pūču banda-tas ir debīli!!! Bet ko no stulbiem ļautiņiem citu gaidīt???
28.marts, 0:45 Atbildēt
ssēlis
Parādnieks un pūču banda ir tipiski parazīti, sabiedrībai kaitīgi un tādēļ iznīcināmi ar visiem iespējamiem līdzekļiem , žurku indi, dustu u.t.t., tas ir sabiedrības veselības jautājums!
27.marts, 6:38 Atbildēt
vvišs
pakārt
27.marts, 15:25 Atbildēt
MMetodijs
Iztrenkāt nvo parazitus ar mietu!!! Nost ar grantososiem!
27.marts, 6:41 Atbildēt
KKad pienāks tautai tādi laiki
Kad beidzot latvija sasniegs tadu demokratijas limeni ka krievija un citas civilizetas valstis , kad tauta varēs velēt savu prezidentu nevis klauxities neliesu kliķes ieceltu sveszemju ielikteni , ta saucamo prezidenta izstrādajumu ?
27.marts, 6:54 Atbildēt
RRaimonds
Egils Levits: Latvieši ir sīksti un pragmatiski
□□□□□□□□□□□
Smirdīgais žīds ...aizver savu kroplo muti un beidz ņirgāties par latviešiem.
Tu izdzimteni tagad kā tāds šakālis esi ielīdis savā alā ...pašizolējies ...un no turienes tu tagad baurus mācīsi un dosi viņiem norādījumus ....?
Sprāgoņa ..vācies prom no Latvijas.
Uz savu laimes zemi Izraēlu ...no kuras tu esi nācis ...un kuras pilsonis tu esi
27.marts, 7:18 Atbildēt
llili
Piekritu Raimonds tavam viedoklim...
27.marts, 12:07 Atbildēt
EEva
KNAB smagnēji attālinās no politiķu ietekmes ( Vienotības sekas tomēr jūtamas )
27.marts, 7:29 Atbildēt
NNesaprotu
Nesaprotu ,kāpec ļevics pec saviem kleķerejumiem negrib uzklausit mīļotas latviesu tautas domas par to un aizliedz komentēt ? Ka tas iet kopā ar glastnosķ kas sagrava sarkano impēriju , vai tagad jasaprot ka latvija glastnosķ ir miris un iestajās diža ļeoņida iļjiča laiki ?
27.marts, 7:39 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Pa lielam tie laiki līdz šim tā arī nav beigušies un, švaki vai, kādreiz beigsies...
27.marts, 9:13 Atbildēt
GGramatika
Pareizi ir jāsaka LEVITZ!
27.marts, 9:48 Atbildēt
AAivars
Kā izrādās Krišjānis Kariņš nav tik principiāls ,kā izteicās ! Kas vienreiz šos podlaižas noliks pie vietas - jau 30 gadu garumā apnicis ! Varbūt Bordānam vajadzētu būt par premjeru !
27.marts, 9:23 Atbildēt
BBitīte
O!! Ja būtu Bordānis, tad s.. u būtu vēl vairāk! Viņš jau pēc savas attīstības ir tikai mazs puišelis, kurš par katru nieku sūdzas visiem paziņām.
27.marts, 22:40 Atbildēt
NNOBEIGUMĀ
Punkts,Parādniek,ir jāpieliek nevis tematam,bet SIF!
27.marts, 9:25 Atbildēt
AABC
Ko tur tajā ''pūču fondā'' tas Parādnieks dara ??? :::)))
27.marts, 9:42 Atbildēt
aatbilde
20% neparedzētiem gadījumiem... tā ir pieņemta prakse, un tas tiek iekļauts jebkurā līgumā, patiesībā kā starpniekam maksāta nauda. Tas pats, kas notika Rīgas satiksmē.
27.marts, 9:46 Atbildēt
ssunc
Hi hi.. Poltmafijas darbonīši nesadalīja naudas plūsmas. Nekas tur nebūs.
27.marts, 9:52 Atbildēt
oops
kad iepriekšējā priekšniece darbojās, neko neziņoja... tātad pati ir līdzatbildīga visam, kas iepriekš noticis. laikam tagad goda prāts uzradies?
27.marts, 10:02 Atbildēt
bbbz
Parādnieks tur par šveicaru piestrādā. Visiem kungiem durvis pakalpīgi virina vaļā. Moš, Pūces kungs kādu saņurcītu piecīti iespedīs Parādniekam rociņā?
27.marts, 10:02 Atbildēt
EEjtunost
Imants Vīksne ir pārspējis ne tik vien pats sevi, bet pat t.s. "medija ar nosaukumu nra.lv" t.s. redakcionālo ideoloģiju. Šī ir viena no pēdējā laika nra smieklīgākajām "publikācijām" :D
27.marts, 10:10 Atbildēt
BBulciņa
Par ko tad Tu SMEJIES? Par zagļu nekaunību vai vīriešu dzimtas pretekļa Pūčeles neaprakstāmo nekaunību!?? Par tiem abiem (Pūčeļiem) var droši teikt-tāds tādu atrod vai divi zābaki pārī, un abi šie izteikumi ir pilnīgi precīzi! Nekauņas un badmiras!!! Ar vienu vārdu sakot-riebekļu ģimenīte!!!
27.marts, 22:47 Atbildēt
vvispār
Jā, tā nu sanācis, ka kompromisa dēļ, augšslānī tika Parādnieks un Pūces sieva. Ļoti neglīti.
27.marts, 10:37 Atbildēt
kkara lauka tiesa
Pandēmijas laikā jārīkojas pēc kara laika likumiem: šādi Pūces, parādnieki kā marodieri ir jāliek pie sienas!
27.marts, 10:43 Atbildēt
MMilda
Nu redz kā, Pūce dara izmet iepriekšējo vadītāju, ieliek savu sievu pie naudas dalīšanas, VARAM arī rīkojas līdzīgi ar cilvēkiem, un Kariņš vienkārši klusē. Tas nozīmē akceptē, ka valdībā valda visatļautība un kauna nav nevienam! Šī valdība dalīs naudu sev acis nepamirkšķinot
27.marts, 10:47 Atbildēt
vvispār
Mēs nezinām, vai Kariņš klusē par šo lietu, jo nezinām, kas notiek kuluāros.
27.marts, 11:53 Atbildēt