Komentāri / Advokāts šķetina "patiesā labuma guvēja tiesību" pinekļus
 

21 komentāri

ppepe
Tak sen ir skaidrs, ka sorosītu kangari Lemberga politisko lietu sākuši ar vienu nodomu, atbrīvoties no iedzīvotāju likumīgi ievēlēta izcila Ventspils pilsētas domes vadītāja, lai viņa vietā iebāztu savas partijas zaglīgu žurcēnu, kas nolaistu podā visu ,ko pilsēta par šiem gadiem sasniegusi! Kauns kangariem, kas iznīcina gudrus un enerģiskus vadītājus, lai dumjo tautu dzītu bezcerībā!
24.februāris, 8:33 Atbildēt
vvispār
Valsts darbā strādājošs ierēdnis, kurš nav nodarbojies ar savu biznesu un kļuvis par miljonāru, kura aktīvi ir fiksēti ārzonās ir ļoti interesants, bet ne unikāls gadījums. Ne velti ticis iekļauts pasaules korumpantu sarakstā, pret kuru nemaz nesniedz prasību tiesā par goda un cieņas aizskaršanu.
24.februāris, 8:41 Atbildēt
VVilnis
Cik tad Lembergam milioni ārzonās ir atrasti, ka jāskrien bordānam uz ASV prasīt sankcijas pret Lembergu. Vai tik tur nebija pamatā priekšvēlēšu nu solijumi par izmaiņām ostu likumā?
24.februāris, 11:49 Atbildēt
EESMAIJA
Jūs pilnīgi pareizi visu esat sapratis, jo kamēr vien Lembergam piederētu kāda balss tikmēr, tie maitas labi zin, osta privatizēta netiks. Tagad visi ceļi vaļā, lai izpildītu savā programmā ierakstīto - ostas nodot privatizēšanai
24.februāris, 13:28 Atbildēt
LLuku vecis
EWSMAIJA, vai Tev apakšbikses nav palikušas cauras dīžājoties pa krēslu. Ko es teicu- tukšas mucas tālu skan,. nebūs vainīgs un ko darīsim ar Tevi, kura rupji apvaino nenotesātu cilvēku. Bāba , paliek bāba!
27.februāris, 0:40 Atbildēt
RReplika
A kāpēc ostas nevar tikt nodotas privatizēšanai?
Kāds no tā labums vai sliktums vienkāršajam iedzīvotājam?
Lieli uztraukumi varētu rasties vienīgi tiem, kas līdz šim pa ostām netraucēti saimniekoja.
ESMAIJA, tu šo komentāru raksti savā vārdā, vai pēc lemberga pārliecības?
24.februāris, 15:30 Atbildēt
HHohma
Miljonārs Gulbis izspiedis no Aivara piecus latus , kriminals uz 11 gadiem !!!!
24.februāris, 8:46 Atbildēt
EESMAIJA
Arī tā miljonāra būšana ir baltiem diegiem šūta, tieši tāpat kā šis bezjēdzīgais tiesas process. Tur simti miljoni, un šur simti miljoni, bet NAV pierādīts neviens NOZIEDZĪGI iegūts cents, kas tiesai bija JĀPIERĀDA. Veļ un veļ kā sniega piku vienu un to pašu - ,, patiesā labuma guvējs" un nu jau paši vairs pavelt nevar, jau savelts līdz miljardam... Bet skaidri un gaiši pateikts - tas un tas nav darīts likumīgi, te un te ir krimināli sodāms nodarījums vai katējums valstij. NEKĀ NO TĀ NAV!! Turklāt ir nācis zināms, ka tā saucamais Tieslietu ministrs iespaido un liek tiesā sniegt melus liecības pret cilvēku, pret kuru nožēlojami radījumi šo lietu ir safabricējuši. tas nav tikai NOŽĒLOJAMI, tas ir BAISI.
Pēc Maksima prāvas tik pat baisas virmo zemstrāvas ---un atkal te dzirdams, ka spriedums, kas visiem bijis kā blieziens ar mietu - ir pakārtots ŠĪ PAŠA MINISTRA UN VIŅA BANDAS INTERESĒM. Ar šausmām apceru, ko vēsturnieki atstās nākamām paaudzēm - šķiet,turpat vai tūstošgades laikā nekas tāds nav bijis. Un kādi izaugs bērni, kurus laidīs vai jau laiduši pasaulē šie briesmoņi.Vai viņi jutīs kaunu, vai izaugs tieši tādi pat necilvēki.
24.februāris, 9:18 Atbildēt
RReplika
Ak tad attaisnojošais zolitūdspriedums visiem bija kā "blieziens ar mietu"?
Bet ja nu gadījumā būs attaisnojošs lembergspriedums, ko tad? Arī ar mietu?
Ak, kāda divkosība!
24.februāris, 15:37 Atbildēt
aatbilde
Patīkami, ka esi pievērsies maniem komentāriem, bet šo to Tu tomēr esi pārpratis. Ne jau attaisnojošais spriedums visus pārsteidz, bet tas, ka tikai viens vienīgs cilvēks pie visa vainīgs. Vai tev tas liekas nopietni?
Pie reizes arī atbildēšu uz iepriekšējo jautājumu. Tātad par Lembergu. Es cilvēkus vērtēju pēc viņa darbiem un vārdiem. Gan viens, gan otrs manī rada apbrīnu un cieņu. Nav daudz Latvijā cilvēku, kas varētu Lembergam līdzināties un tieši TAS ir TAS, kādēļ pie varas esošiem ir neapslāpējama vēlme viņu iznīcināt, tāpat kā TAS ir TAS, kādēļ par viņu reizi no reizes Ventspilnieku lielākā daļa dod viņam savu uzticības balsojumu un TAS ir TAS, ka liela iedzīvotāju daļa viņu vēlētos redzēt kā PREMJERU. Arī es esmu tajā skaitā. un mana pārliecība ir tāda, ka nevajadzētu ilgu laiku, lai Valsti sakārtotu tā kā ir sakārtota VENTSPILS.
24.februāris, 20:27 Atbildēt
bbrīnos muti pavēris
Tātad viss Aivara gūtais labums ir nepatiess?
24.februāris, 8:53 Atbildēt
AAizveries
Kur ir fakti , ja nav - muti ciet !
24.februāris, 12:18 Atbildēt
tto aizveries
Fakti būs tev purnā, ķēdes vaukšķi! Agrāk vai vēlāk, Dievs visu redz ...
24.februāris, 13:33 Atbildēt
ppatiesība
Sausmas, kādi šeit meli. Ritīga lemburģijas tenku lapa.
24.februāris, 9:04 Atbildēt
RReplika
Ar "patiesā labuma guvējiem" varētu pavisam vienkārši - ja paši nepiesakās, tad nacionalizācija.
24.februāris, 9:07 Atbildēt
NNabaga latvietis
Kāpēc netiek minēts prokurora vārds, kurš tādu bērndārznieka līmeņa apsūdzību sastādījis? Par ko šis "pārgudrais" prokurors saņem algu, mūsu nodokļu maksātāju naudu? Ja apsūdzība tiek noraidīta, lai prokurors atgriež mūsu naudu Valsts kasē.
24.februāris, 9:34 Atbildēt
rrēcīgi
Rēcīgi kad patiesas labuma guvējs, kurš apgalvo, ka nav patiesais labuma guvējs, ļoti satraucas, ka kāds izsaimnieko īpašumu, kurā viņš nav patiesais labuma guvējs.
24.februāris, 19:52 Atbildēt
kkaza
Cukuru ņēma un nogalināja (vienu no Latvijas lepnumiem), tagad nedrīkst pieminēt pat vārdu, bet Lembergs ir otrs golgatas cilvēks, nu nevar tikt vaļā, lai izzagtu Ventspili. Esmu pret nodokļu maksātāju naudas nelietderīgu izsaimniekošanu!
24.februāris, 20:36 Atbildēt
eezis
Par visiem 100% es piekrītu ,,atbildei,,! Neviens cilvēks gudrības un prāta ziņā nevar līdzināties A. Lembergam-visu cieņu!!! Lembergs rūpējas par TAUTU-par savas pilsētas cilvēkiem un pensionāriem ,tāpēc Ventspils ir vissakoptākā un skaistākā pilsēta Latvijā ! Tik tiešām,visiem saeimā sēdošiem ir bail,ka Lembergs tiktu par Premjeru. Nepaietu ne pusgads,ka Latvijā būtu redzamas un jūtamas pārmaiņas visās nozarēs, un visās jomās.RĪGAS kungiem bikses trīc,HA,HA,HĀ!!! Kurš var te kaut ko iebilst,ka tā nav!!! Aizbraucat uz Ventspili ekskursijā,tad redzēsiet visu ar savām acīm!!!
25.februāris, 0:55 Atbildēt
AAnT
Beidzat tak cepties par Lembergu, viņš Ventspils labā izdarījis daudz. Pilsēta vislabākajā kārtībā! Ko izdarījuši n-tie oligarhi Rīgas labā? Izdangatas ielas, mizkaste visapkārt. Visu cieņu A. Lembergam!
25.februāris, 15:39 Atbildēt
VVentiņš
Ezi un pārējie-- atbrauciet un padzivojiet un tikai tad muti veriet vaļā. Viss Ventspilī tiek darīts ekskursantiem, lai acis bolīt varetu
2.marts, 8:51 Atbildēt