Komentāri / Rinkēvičs ar EK viceprezidenti apspriedis tiesiskos instrumentus Misānes lietas risināšanai
 

7 komentāri

SStambulas konvencija
Nesaprotu ,kapec finkevičs nevar griesties pec palidzības pie stambulas konvencijas , ta taču aizsarga sievietes un pidarastus un rinjevicam ka gejam jau palidxibu neatteiktu !
16.februāris, 20:16 Atbildēt
RRaimonds
Latviju vispār nekā nevērtē ...
Jo kā var vērtēt lētu ASV prostitūtu?
16.februāris, 20:18 Atbildēt
PPrezidenta padomnieks
Posle draki kulakami ne mashut
16.februāris, 20:33 Atbildēt
JJānis
maļ visās malas vienu un to pašu. tā teikjt kopy paste varianti neko neizsakoši. Prese un mēdiji taisa tā teikt no diviem teikumiem veselu jūru ar rakstekļiem. Kuros nekas nav pateikt ta pa īsto un līdz galam. Tā vieta ir informācija, kas lasītaju noved pie vēl lielākas jautāumu jūras un neizpratnes principā gandrīz tiek vests uz dezinformācijas ceļa. Vardu sakot visu laiku vārās ar vienu un to pašu dienu no dienas. Bet vai tiešam tas ir vienīgais iemesls lai viņa afrikas cietuma pavadītu 15. gadus? vardu sakot ja tas tiešam tā ir tad ta DAR ir sviestā sagajusti totāli un nedomāju ka tik traki tas ta ir. iesakuma visiem neticet un neskriet līdz nepilnīgas informācijas izraisītu mēdiju "caurejai", bet ja baigi gribas zināt tad izpiest īsto patieso info no DEānijas prokurtaturas, .kas parastiem nav ļauts.
16.februāris, 20:33 Atbildēt
TTevs
Latvijā darbojas apmaksātie interneta «troļļi»,NRA
16.februāris, 21:21 Atbildēt
AAgate
Rinkevičs lietderīgs un efektīvs varētu būt apspriežoties ar jebkuru viceprezidentu, nevis ar kādu viceprezidenti. Tāa sarunāšanā un sadarbība ar viceprezidenti būs tikai lieka nodokļu naudas izšķērdēšana, un Latvijas valsts pozīciju pavājināšana.Tāpēc šī sauna ar to viceprezidenti ir pilnīgi lieka, Un ir atceļama. Tā vietā Rinkeviča kungs varētu sarunāties ar mūsu pašu Voldiņu Dombrovski. Kurš arī tajā ES ir augstā amatā, un augstā vērtē. Tas ir vīrs, kam ir reāl ietekme.
16.februāris, 20:38 Atbildēt
MMikla
Tukša Mulda
16.februāris, 21:14 Atbildēt