Komentāri / OECD: Darbaspējas vecumā esošo iedzīvotāju skaits Latvijā līdz 2060.gadam saruks par 40%
 

120 komentāri

KKondrats
Pēc OECD datiem Vācijā strādājošais nostrādā vismazāk stundas gadā, taču Krievija ir top 5 pie strādīgākajām valstīm. Kāpēc slinkie vācieši ir bagātāki par stādīgajiem krieviem? Kur loģika? Vai efektivitātē?
15.februāris, 9:30 Atbildēt
ppastalas pēdējā pidralla
māc pamatotas šaubas, vai pastalaino deģenerātu apdzīvotā teritorija, a.k.a. - ateja, un paši pastalmēsli, izvilks līdz minētajam termiņam
15.februāris, 9:41 Atbildēt
llapota pēdējais šnasons
Tad jau tev ir steigšus ir jāemigrē uz plaukstošo rusateju?
15.februāris, 9:45 Atbildēt
ppurvaputns
neizvilks! izmirātu izformēs krietni pirms ši datuma.
15.februāris, 10:47 Atbildēt
ppurvasuns
Kremļa troļļiem vislabāk zināms, kuru izmirātu krietni izformēs un kurš izvilks līdz datumam.
15.februāris, 11:13 Atbildēt
ddezoto pēdējais komenc
strīdēties būtu, maigi sakot, muļķīgi
15.februāris, 10:55 Atbildēt
bbrunis
protams, ka lv atreja sahgrūs, jo es saņemšu savu pensiju UK
16.februāris, 1:47 Atbildēt
VVatān mērkaķu karalis Putins
Bidlorussijas utainie vergu radījumi jau nav raduš istrādāt,tik sēdēt uz pabals;tiem un gaudot.PAt meksikāņi,nēģeri un āfrikāņi ir daudz vērtīgāki par vatānu gasterbaiteru klaidoņu bomžiem,kuri kā tārpi visur salien,lai na haļavu iekostos svešā maizē.
15.februāris, 9:45 Atbildēt
KKondrats
Krievs gadā nostrādā par 273 stundām vairāk kā latvietis vai 609 stundām vairāk kā vācietis.
15.februāris, 9:49 Atbildēt
KKondrats
Taču meksikāņi ir visstrādīgākie un nostrādā 176 stundas vairāk kā krievi.
15.februāris, 9:52 Atbildēt
KKondrats
Jebšu 449 stundas vairāk kā latvieši.
15.februāris, 9:56 Atbildēt
ZZ. Zariņa
Mums jau valdībai savdabīga domāšana- svarīgos amatos pieņemt darbā vecus pensionārus, tajā pat laikā jaunie, izglītotie šeit darbu nespēj atrast, tāpēc pamet šo valsti. Ja jau ir likums, ka vecumā šos cilvēkus apgādā valsts, tad šis likums arī jāpilda. Cita lieta- ja tauta šo cilvēku ievēlējusi. Pārējie lai dibina savas firmas un pelna, nevis dzen valsti nabadzībā. Pensija+ alga + brīva braukšana transportā+ medicīnas apdrošināšana+ prēmijas = sanāk vairāki tūkstoši eiro ... toties mamma ar 3 bērniem knapi spēj savilkt galus.
15.februāris, 9:48 Atbildēt
IInta
Tāpat jau svarīgi klerki pie valsts amatiem sēž uz slimības lapām bez gala - it sevišķi tad, ja amata krēsls līgojas un grīļojas, bet ar trim bērniem būs nemitīgi uz slimības lapas, kamēr šie vissa tās socializēšanās seku simības izslimos ar.. Nu i viss rezumē. Algu maksās, bet rukās citi... Klerkiem taču ir spilgti izteikta pašsaglabāšanās
f-ja - neies tātad pārstrādāties... Kaut vai galevnokārt "uz miskasti" viss tas darbs, bet nu tomēr....
15.februāris, 11:31 Atbildēt
KKapu zvans
Ļoti patīkama ziņa . Uz 2100 gadu latvanus vares redzēt tikai zoo dārzos , tāpec ir ļoti spsveicama latvijas ienaidnieku velme vel vairāk pāatrināt šo bridi ieviešot visadus oikus ,grietas nodokļus un tamlidzigas lietas kas paātrina pastalinu izmirsanu un begšanu . Kam bus vajadzigi visadi re baltiki , nato lūžņi ,visādas pilis ja šai teritorijā nebus latviešu , ko velas panakt latvijas valdnieki ,citu valstu pilsoni ar savu latvijai kaitigo politiku , kāpēc visadi cenšas apgrutinat mirstošas tautas likteni , kam mironim zaļa elektriba ,un grietas klimakss ja dzirdami jau kapa zvani , tikai maitu lijas šāda situācija var censties iedzivoties plosot mirēju . Latvija un latvieši ir nolemti !
15.februāris, 9:48 Atbildēt
EElizbete
Ne tikai latvieši, visa Eiropa izmirst. Tāpēc nepieciešams veicināt imigrāciju. Tikai no kurienes, es domāju Ukrrainas un Baltkrievijas. Varbūt, ja Krievijā izcelsies asiņains pilsoņu karš uzņemsim kādus bēgļus arī no turienes.
15.februāris, 10:00 Atbildēt
ppurvaputns
es gan domāju citādi - Tad , kad jūs te izmirsiet nabadzībā ,bezmedicīnā un badā un dzīvie aizmuks, tad te paliks tukšs .šo tukšo teritoriju tad arī Krievija pievienos sev. Tā būs.
15.februāris, 10:43 Atbildēt
MMarcis
Bet tad jau Krievijā valdīs ķīnieši, kā tur bija ar to prognozi... 50 miljoni ķīniešu un 50 miljonu musulmaņu līdz 2050. gadam Krievijā...
15.februāris, 10:46 Atbildēt
RRandy
Manupraat ~ 2050 gadu uz Latvijas - Kjiinas robezhas iipashas provokaacijas nenotiks.
15.februāris, 12:47 Atbildēt
ppurvaputns
viennozīmīgi, ka nolemti. Un tas bija skaidrs jau no tā baigā gada 4. maija. Un Tevis pieminētie zoodārzi ar etniskajiem latviešiem arī bus tikai Ārzemēs......
15.februāris, 10:45 Atbildēt
ppiekrītu
Krievi viennozīmīgi tagad ir nolemti, jo top jauns dzelzs priekškars, par bet laimi šoreiz esam pareizajā pusē.
15.februāris, 10:47 Atbildēt
ddezoto pēdējais komenc
neticās ka latvānija pārdzīvosjau vistuvāko savu apokalipsi - koronavīrusu, no kura visvairāk cietīs tieši visādas mēslu bedres, korupcijas perēkļi, ķipa pastalateja, ukrostāna,, un tml.
15.februāris, 11:00 Atbildēt
ppurvaputns
ja tas te tiks iekšā! sprāgsiet kā mušas savā netīrībā un nabadzībā! kā tur ir ar to AIDS ko jums te noklusē te 10 % esot pozitīvi... tādā tempā kā te HIV neizplatās nekur izņemot melnāfriku.
15.februāris, 11:11 Atbildēt
ccip sešpadsmitais gads
Jā AIDS izplatība Krievijā ir samērā augsta...
Krievijā 1.2%, bet Latvijā tik ... 0.7%....
15.februāris, 11:21 Atbildēt
bbrunis
konfete no manis. lai tā job... latvānija iznīkst
16.februāris, 1:51 Atbildēt
KKomentārs
KAD apsrpāgs Rusņas mazvērtīgie okupanti,tad arī būs vairāk jauno darba roku,nevis tie vecie primāti,debiīlie Parašas gaudoņas,nu kuriem nav nekādas jēgas,tikai gaisu bojā.
15.februāris, 9:52 Atbildēt
DDubultstandarti
Bet latvijas kliķe sauc uz latviju pensionarus un dxirdeju ka būsot divu škiru pensionari , vietejie ,tiem kam bus jamaksa nodoklis no pensijas un tie kuri atbrauks no ārzemem un kurirm nebus jāmaksa nodoklis no pensijas , tai paša laika tiek darits viss lai darba un vairoties spejigie begtu no latvijas , tā ka nesatrsucies par rusņas okupantiem ,latvijas nideveji turpina savu noziedxigo darbibu pret latviešiem un latviju !
15.februāris, 10:40 Atbildēt
PPirktspēja
Trakāk, nekā karā. Pidari pie varas.
15.februāris, 9:55 Atbildēt
GGay
15.februāris, 9:57 Atbildēt
TTas nekas
Premjera solītā Ziemeļeiropas valstu labklājība Latviju būs sasniegusi vismaz divpadsmit gadus ātrāk!
15.februāris, 10:18 Atbildēt
MMani tas neuztrauc
Līdz tam laikam pats būšu sarucis!
15.februāris, 10:21 Atbildēt
LLasītāja I
Ja tāda pašā garā tiks pārvaldīta valsts, tad vispār paliksim bez iedzīvotājiem, vecie apmirs un jaunie izceļos, neradīt darba vietas, nemaksāt konkurēt spējīgas algas, uzlikt lielus nodokļus, ir mūsu valdošo politika, tad nav ko brīnīties, ka jaunie pamet valsti, viņi grib dzīvot šodien nevis pēc 20 un vēl cik gadiem.Mūsu ierēdņi domā un domā kā pašiem labāk dzīvot, nespēj izlemt svarīgus jautājumus un brīnās, ka kaimiņvalsts Lietuva apsteidz ekonomiskā ziņā.
15.februāris, 10:34 Atbildēt
ppurvaputns
tieši tā tas te ir un tieši tā tas būs. kamēr beidzot nolādēto izmirātu izformēs kā lieku.
15.februāris, 10:41 Atbildēt
ppurvasuns
Kremļa troļļiem vislabāk zināms kurus izmirātus izformēs un kuri izmirāti ir nolādēti.
15.februāris, 10:51 Atbildēt
AABC
Bezatbildīgā, savas intereses aizstāvošā, ar ''īsto'' likumu pieņemšanu, veic apzinātu tautas depopulāciju. Jo mazāk tautas, jo drastiskāki likumi!
Agrāk vai vēlāk, notiks arī ierēdņu, gan zemā līmeņa, gan augstāka līmeņa, ''atbrīvošana no valstiskajiem pienākumiem'', jo drīz viņu pienākumus veiks IT programmas - mūs uzraudzīs 5G tehnoloģijas ... Latvija izmēģinājumu poligons kangariem!
Tas, kas pašlaik noris valstī ar naudas monetāro politiku, pamazītiņām velk uz totālu nabadzību ...
Vēl jau ''punktu'' pieliks iznīcībai nākošās reformas, kurām latvieši nav gatavi - zaļo bandītisms, netikumības ieviešana kā norma, novecojuši likumi ...
15.februāris, 10:35 Atbildēt
ppurvaputns
nevis velk uz totālu nabadzību, bet tā te jau ir ! un , ja jūs te piš, tad paši esat vainīgi, ka ļaujaties un vēl te sēžat. Piss un pisīs, kamēr nolādētais izmirāts pastāvēs.
15.februāris, 10:39 Atbildēt
ppurvasuns
Kremļa troļļiem vislabāk zināms, kuru velk uz totālu nabadzību, un kuru piš un kādi izmirāti pastāv.
15.februāris, 10:53 Atbildēt
ppurvaputns
nu nebūs tā! jau paša izmirāta -latatejas pēc dažiem gadiem nebūs! no tā un visas pastaļlaiku godības pāri būs palikušas tikai atmiņas. sūdīgas atmiņas vairumam......
15.februāris, 10:36 Atbildēt
LLatvijas nakotne
Visticamak latvijas valsts nave iestāsties pec naves dzceļa izbuves pa kuru no eiropas uz izmirstošo ,pustukso latviju tiks sūtiti eseloni ar eiropas melnajiem un islamistu atkritumiem iepriekš uzdodot latvijas nodevejiem pieņemt likumu kas nidrosinatu suem atkritumiem tādys pašus pabalstus kā vacijā ,lai tie mesli nebegtu , tos pertikus un islamistus kurus vares kadam darbam eiropa patures savās valstis ,latvijai atmetis tikai tos kuri spejigi tikai rīt ,vairoties un galvas griezt !
15.februāris, 10:48 Atbildēt
ppurvaputns
tieši tā būs! bet naudu brissele dos līdzi. te uz vietas būs tukšums- nebūs pat no kā iekassēt.
15.februāris, 10:59 Atbildēt
ppurvasuns
Kremļa troļļiem vislabāk zināms, kam līdzi dos naudu brisele, un kurā vietā būs tukšums, un no kā nebūs ko iekasēt.
15.februāris, 11:08 Atbildēt
KKonduktors to Kondrats
Visstrādīgakie ir Latvijas,trijās uzņēmumu padomēs vienlaicīgi sēdošie, kapitālistiskā darba trieciennieki! Neviens viņiem nevar līdzināties!Un,daudz no viņiem neatpaliek arī neatliekamas palīdzības ārsti un šoferi vienlaikus!
15.februāris, 10:40 Atbildēt
IInta
Nu TP "ierindas biedra" varas laikos, kurš valsti kā savējo SIA vadīja, jau viens tāds pietuvinātais pat 17 padomēs vienlaikus sēdēja....
15.februāris, 11:38 Atbildēt
aaha
nāksies ņemt darbā pensionārus...
15.februāris, 10:41 Atbildēt
ooskars
neatkaribas rezultats - latviesu nacijas gals
15.februāris, 10:43 Atbildēt
žžanis
Vienīgā iespēja sūtīt jauno Kirhenšteinu uz Maskavu, PSRS laiks latviešu tautas vēsturē bija vienīgais periods, kad attīstījās latviešu kultūra, zinātne un māksla , tam periodam bija raksturīgs arī latviešu dzimstības pieaugums!
15.februāris, 10:47 Atbildēt
LLeo
Dēļ nolādētā PSRS laika mēs atpalikām no rietumiem par 50 gadiem. Tā vietā, tagad dzīvotu kā Somijā, Dānijā un Luksemburgā.
15.februāris, 11:04 Atbildēt
ppurvaputns
kļūda ieviesās ģeogrāfijā.... Jauno kirhenšteinu aizsūtījāt uz fakingtonu. tāpēc arī tagad iet tik gauži.
15.februāris, 10:49 Atbildēt
ppurvasuns
Kremļa troļļiem vislabāk zināms uz kādām fakingtonām sūtīja kirhenšteinus.
15.februāris, 11:06 Atbildēt
ppepe
Pederasti un NA galvā izjātie plānprātiņi savu būs panākuši, Latvija būs iznīcināta bez krievu līdzdalības, vien pašu tūdaļu stulbuma, mantkārības, riešanas uz Krieviju un jeņķu zābaku laizīšanas dēļ!
15.februāris, 10:43 Atbildēt
ppurvaputns
man personīgi tas bija skaidrs jau no 1991. gadā .... un , ja godīgi, mani maz uztrauc. es šo izmirātu savos plānos vairs neiekļauju- esmu to jau norakstījis.
15.februāris, 10:51 Atbildēt
ppurvasuns
Kremļa troļļiem vislabāk zināms kurā gadā izmirātu vairs neiekļaut savos plānos, un kad to norakstīt.
15.februāris, 10:55 Atbildēt
jjuris
valdibai sen laiks saprast - latviesi nav spejigi pasi radit sev darba vietas , mes esam araju un dziedataju tauta , esam stradigi , bet pasi darba vietas organizet nespejam , ja valsts neradis labi apmaksatas darba vietas tad nebus ne valsts , ne tautas ...
15.februāris, 10:50 Atbildēt
ppurvaputns
arī, bet domāju, ka ir cita vaina- Latvietis viņš ir individualists. katrs par sevi. un vēl- latviešiem nav nacionālās elites. elite- ļaužu slānis, kas nav spiests domāt par ikdienas izdzīvošanu un var un spēj nodoties tālāku - nacionālu un stratēgisku problēmu risināšanai. Latvieši ir dzimtcilvēku pēcteči, kam nekad nav bijis sava nacionālā valstiskuma. šie 2 kroplie mēģinājumi neskaitās. tās nav un nebija Latviešu valstis, bet svešinieku projekti. nu nevar vergi valdīt un vadīt valsti!
15.februāris, 10:55 Atbildēt
LLeonhards
Valsts nerada apmaksātas darba vietas, to dara uzņēmēji. Tāpēc, arī izmirstam, ka vairumam tāda padomju domāšana...
15.februāris, 10:57 Atbildēt
ppurvaputns
un kā vēl rada! vissi kontrolētāji, varturi, viņu apsargātāji, izklaidētāji. karotāji un lūzņu iepircēji ! par uzņēmājiem- jūs ar savu nodokļu un dirsināsānas politiku 30 gadu garumā esat panākuši, ka nevies ,kas ar galvu draudzējas, te neko neradīs!
15.februāris, 11:05 Atbildēt
ppārdomas
Putina Krievija tagad, diemžēl, ir zagšanas paradīze, jo tagad tos neviens vairs morāli nepieskata, kā tas bija mongoļu laikos. Kremlis pats ir korupcijas centrs.
15.februāris, 12:12 Atbildēt
žžanis
Mūsu vadoņi tūdaliņi ir tik stulbi, ka nesaprot ,ka zāģē zaru uz kura paši sēž, viņi domā , ka turpinās šeit būt par kungiem, kad valstī sabrauks emigranti no Āzijas, naivas cerības, būs vien jāmācās apkalpot un bučot pakaļas jaunajiem kungiem!
15.februāris, 10:52 Atbildēt
ppurvaputns
viņi jau tagad bučo! Brisseles un fakingtonas kungiem. Nu nākotnē nāksies bučot citas, dzeltenākas pakaļas. Ņeprivikaķ!
15.februāris, 10:58 Atbildēt
ppurvasuns
Kremļa troļļiem vislabāk zināms kādas krāsas pakaļas nāksies bučot.
15.februāris, 11:00 Atbildēt
AAcīmredzot pamazām
2043.gads Vatikāns kritīs nāk musulmaņu impērijas žņaugs. Nostradamus paredzēja.
15.februāris, 10:55 Atbildēt
BBetija
Nostradamus paredzēja vardarbīgu krievijas vadoņa nāvi 2020. gadā. Vai tiešām Putina?
15.februāris, 10:59 Atbildēt
JJeļizaveta
Krievijas tauta par to tikai priecātos.
15.februāris, 11:23 Atbildēt
ppurvaputns
ne! vanckariņa!
15.februāris, 11:02 Atbildēt
DDrīzā krievulijas nāve
Maskavasbadas krievnacisti gadsimtiem sevi izjūt,kā vergus,bez dzimtenes,bez cilvēktiesībām un domāšanas.Tie mūzīgi badā klaigājošie bezsmadzeņu radījumi uztic domāšanu saviem vergturiem un tie labprāt tos meksikān russus per,spīdzina un apzog ikdienas.
15.februāris, 11:01 Atbildēt
IImants
Krievu būtība ir būt paklausīgam,uzticīgam vergam,kalpam kurš gatavs izpildīt jebkuru sava Rusatejas pederastiskā saimnieka vēlmi.TAs nekas,ka kremļa zaglīgie pidari dzīvojas pa rietumiem,galvenais,lai krepostnijie rusi vārāss avā Rusņā,baudos HIV,alkoholismu,narkomāniju un nu jau tagad tos aplaiž ķīnieši ar koronvīrusu.
15.februāris, 11:05 Atbildēt
žžanis
Imantiņ, plānprātiņ, vari nepūlēties, tieši tādu mēslu vaboļu dēļ , kas aizstāv Latvijas valsts izzadzējus arī šī valsts ies bojā! Krievi mierīgi noskatīsies, kā tūdaļu plānprātiņi iznīcina savu valsti!
15.februāris, 11:09 Atbildēt
DDrīzā krievulijas nāve
KAm ta intereē tur kaut kādi krievi,kuri sevi paši iznīcina gan fisizski,gan garīgi.Debilizēta tā nācija,viens otru jau apšauj,apspridzina un tur pat nekāds nato nav vajadzīgs.Vienkārši Putina stulbums un krievu negrudrība viņus paraus uz elli.
15.februāris, 11:11 Atbildēt
ppurvaputns
maz interesē Krievija tu, izcilnieku kantora dirsēj, labāk padomā par sava izmirāta skumjo nākotni!
15.februāris, 11:08 Atbildēt
ppurvasuns
Kremļa troļļiem vismazāk interesē Krievija, tiem visvairāk interesē izmirātu kantoru skumjā nākotne.
15.februāris, 11:11 Atbildēt