Komentāri / Jo vairāk braucēju, jo muļķīgākas avārijas
 

9 komentāri

PPirktspēja
Tādi paši, kā "gaismas nesēji" valdībā.
14.februāris, 6:38 Atbildēt
LLikumigi un pamatoti
Kolosāli , jo vairāk dzēraju ,narkomanu , idarastu uz ceļa jo lielaka drosiba ! Cerams ,ka ari atļaus policnentiem pieprasit un ņemt kukuļus , un ,protams ,nošaut uz vietas tos kas pretosies !
14.februāris, 7:05 Atbildēt
ppepe
Pareizāk būtu, jo vairāk muļķu, jo vairāk avāriju, lai nokļūtu avārijā ar vienu muļķi ir par maz , vajag lai satiekas divi!
14.februāris, 7:42 Atbildēt
NNo laukiem
Latvija cilveku paliek ar vien mazak,puse ir nabagi un autinu uzturet nevar. Sievietes sanem tiesibas un taisa avarijas.
14.februāris, 8:33 Atbildēt
eedrf
nu ja, ar kaadiem degradaatiem tagad pilnas ielas,galvenokaart, vecums 20+ to var redzet pec avariju skaita. tiesibu paaudzes atliekas ar saviem bmw sastaada statistic lielako %.lai tik sitaas nost.
14.februāris, 8:51 Atbildēt
aautobraucējs
Man nav saprotams - kāpēc gar valsts nozīmes ceļu malām tiek veidotas zāģbaļķu krautuves un notiek baļķu kraušanas darbi, nav omulīgi braukt garām, īpaši diennakts tumšajās stundās, jo nekad nav 100% garantija , ka pēkšņi neplīsīs kāda hidrošlanga un baļķi neuzgāzīsies uz autiņa jumta. Vai tas atbilst ceļu drošībai? Lai taču uzņēmēji veido krautuves mežmalās un strādā neapdraudot citus. Vai gaidīsim kamēr kādu nositīs?
14.februāris, 9:15 Atbildēt
RReplika
Nevar būt, ka autovadītāju un automašīnu skaits turpina palielināties, bet iedzīvotāju skaits samazinās un gandrīz puse darbspējīgo izbraukuši uz ārzemēm. Te ir kāds pārpratums.
Vai tad ielas nav palikušas tukšas, kur tikai pa retam kāds aizbrauc ar vecu sagrabējušu lūžņu kaudzi?
14.februāris, 11:16 Atbildēt
KKATOLIS
esmu padomju laiku braucējs --- kad tehnikumā gāju automācības instruktrors ļoti
konkrēti izsklaidroja visu CSN būtību un iekšējo loģiku :: PATS GALVENAIS PUNKTS ""VADĪTĀJAM IR PIENĀKUMS PROGNOZĒT SITUĀCIJU UN ATBILSTOŠI TAI RĪKJOTIES "" -- otrais punkts ''Vadītājam ir tiesbas paļauties ka citi satiksmešanais dalbnieki rīkosies adekvāti reālajai situācijai"" Trešais punkts "" CSN grāmatā rakstītais ir zināšanai nevis farizejiskai pildīšaqnai , un galīgi ne priekš tā lai kāds tāpēc ''pravas kačātu""
============================================================================================= no šejienes izriet PERSONISKI atbildīga un saprātīga uzvedība uz ceļa--- nejaukt ar debilu likumpildīšanu kas pēc ''padomju braucēja'' priekštatiem ir ĻOTI BĪSTAMA OBJEKTĪVI AGRESĪVA BRAUKŠNA

Mani dzen burtiski kokā 21 gs braucēju un ceļu policistu trulums -- viņi uz cela truli un agresīvi""pilda likumus"" nevis ''piedalās reālajā satiklsmē""---- .... trulā likumpildīšana rada bīstamas situācijas ;;;;

Personiski es nekad nesatraucos par ceļa zīmēm, krāsojumu uz asfsalta uc ļfigņu --- Es braucu ''prognozējot situāciju'' tā lai nerastos kolīzijas ar citiem satiksmes dalīdbniekiem, t.i lai vispār nerastos vajadzība padomāt kādu punktu un paragrāfu pildīt -- manis dēļ citiem nav izmisaīgi jābremzē vai jāraustās starp joslām --- .. uzmīžu tam ka ''man priekšroka pēc csn -- mani neinteresē '' ATĻAUTAIS ātrums"" un figņīgi satiksmes ierobežojumi vai smerdelīga ceļu policista debilaisaios viedoklītis --- mana prioritāte vnk ""ATSTĀJ ZEMU LIDOJOŠAJAM BRĪVU TRAJKEKTORIJU "" '' vnk turies pēc iespējas labajā malā -- dzīvo pats un atļauj citiem dzīvot un braukt pēc katra paša meistarības un autiņa ...
Nespēju smirdīgo liberastu paciest savā tubvumā kurš zin tikai dieva gribu priekš cita--''rakstu tautām ''muslimi ne velti galvas griež nost ..... Esmu katolis --man autloritāte ir realā Dzīve un dzīvais Dievs un Sv Gars man māca kas pareiozi----- nevis smirdīgi raksti par Dievu un Dzīvi un debilo smerdeļu sacerēti gļukaini priekšrakstu kalni ==================================================
..... pēc šadas loģikas braucot man nav sanācis kolīzijās uz cela nonākt --- šāds ir ''drošs stils"" -- tā ir ''padlomju cilvēka kultūra"" --vēmiens nāk no smirdīgā likumpildošā rietumnieka tuvumā ;;;;; tikai debils riertumnieks balstīsies likumā kas dod priekšroku atraSTIES KĀDĀ JOSLĀ UN FORMĀLI UZMĪZT PĀREJIEM -- ES TĀDUS SODĪTU PAR AGRESĪVU BRAUKŠANU-=- TĀDUS JĀŠLINČO JO VIŅI ZIN KAS CITIEM JADARA UN KUR UZ CEĻA IR CITU VIETA --TĀDI NERŪPĒJAS PAR CSN MĒRĶI --- csn doti ne pildīšanai un pārkapēju sodīšanai -- tie kā vadlīnijas kolīziju risināšanai dotii lai saTIKSME BŪTU IESPĒJAMA LIELAM SKAITAM UN IESPĒjAMI ĒRTA UN SAPRĀTĪGI DROŠA --- likums nozīme tikai ka tas ir viens no iespējamiem variantiem-- likums nenozīme ka tā un tikai tā jādara visiem ((vienmēr un visur jārīkojas PERSPONISKI un pareizi nevis ''kā rakstīts"" priekšrakstos --- ))
(( par spiešanu foremālā legisma elku pielūgt
gallvaskausa trepanāciju bez komentārierm un brīdinājumierm-- lai čuras iztek ))
============================================================= BET KO SMERDEĻMENTI DARA ?? KĀDS IR VIŅU SPĒKA PIELIKŠANAS vektors "" ???

NATURĀLI IDIOTI ""Pārkāpumi"" ::
466 035 atļautā ātruma pārsniegšana
20 409 gājēju pārkāpumi
16 261 drošības jostu/ķiveru nelietošana
5259 tālruņa lietošana braucot
3761 braukšana reibumā (alkohols/narkotikas)

tā visa ir FORMĀLA FIGŅA kas reālo drošību nemaitā -- un moča braucēja stils vispār nekādi nav savienojams ar trulu CSN pildīšanu ....

un tikai pati ''ļaunuma sakne"" --- nieka 1364 gadījumi atzīta kā agresīva braukšana---
reāli agresīvā un nekulturālā braukšana tiek ''attaisnota '' ar ''likiumpildīšanu""--- PAR DEBILU UN ĻAUNPRĀTĪGU CSN PILDĪšANU SODĪT UZ TO c BARGĀKO vajadzētu--- tieši debilie likumpildītāji 99% reālo sūdu masu ievāra un kolīziju lavīnas palaiž --- ne ātrie lidoņiu, ne tie kas ''brauc ķirsī' ..ne tie kam ''nav teh -apskates,veselīvbas izziņas vai apdrošināšanas''--- ne tie kas pie sarkanā brauc pāri tukšam krustojumam vai ''zem ķieģeļa""

DEBILI KRUĶI AR FIGŅU NODARBOJAS --no padomju laiku
braucēja viedokļa--- rietumnieki vispār ir truli figļari ...
14.februāris, 17:07 Atbildēt
JJozis
Ar auto braucu no 1969.gada, bez starpgadījumiem. Taču pēdējā laikā, pirmkārt, ir nenormāli palielinājies auto skaits uz ceļiem, otrkārt, tikpat samazinājusies braukšanas kultūra.Saprotu, ka visiem jāsteidzas, kur nu kuram - citam uz darbu, citam uz viņpasauli.
Vislabāk jau būtu, ka tomēr konsekventi tiktu ievēroti CSN, taču, kur nu - ir daļa tādu, kuriem tie neeksistē. Tu, muļķīt, vari pastāvēt rindā un pagaidīt, jo ES, bez sirdsapziņas pārmetumiem aizlīdīšu priekšā pa citu rindu un tad ielīdīšu vēl kādam pa priekšu savējā. Bet, ko tu nekauņam padarīsi? Vienīgā iespēja ir viņu nelaist, ja redzi, ka tā nav kļūda ceļa nezināšanas iespaidā. Tieši to esmu uzsācis praktizēt, jo ir apnikusi šī uzspiestā muļķa loma.
Katrs ir savas laimes kalējs, arī, ja kāds nositās! Vieglas smiltis, tā ir paša un Dieva griba, varbūt, ka ar šīm nāvēm ir izglābti daudz vairāk, nekā tikai šie, tobrīd aizgājušie.
14.februāris, 20:32 Atbildēt