Komentāri / Piektdien nelīs; gaidāms daļēji apmācies laiks
 

9 komentāri

AAdel
Es piekdien pirtī taisu grupņiku.
13.februāris, 16:34 Atbildēt
AAdel smej
Ko nu muldi.niku zaglii...tu jau laikam esi no ta sejsaaa prata sajucis..ta ir ka cauram dienam par to komentos raksta.un spamo..
13.februāris, 17:16 Atbildēt
SSulīgā Anda to Adel
Adelīt nebaries! Andiņa tevi mīl un mīlēs mūžīgi! Buča! :*
13.februāris, 17:21 Atbildēt
AAdel
Mili labak savu zirdzinu..ko vins bez tevis iesaks..un ko tu iesaksi. Zirga buca ir kartiga buca vai ne..taapec tev ta galvina tada jociga
13.februāris, 17:27 Atbildēt
SSulīgā Anda to Adel
Mīļum kāpēc tu sāpini Andiņas sirsniņu? Man zirgi nekad nav patikuši. Es no viņiem baidos. Atceries kā mēs iemīljāmies portālā "Kas Jauns"? Es par tevi domāju katru dienu jo mīlu tevi. Adelīt es zinu ka tu gaidi mūsu pirmo randiņu.
13.februāris, 17:35 Atbildēt
AAdel
Es nesmu seit lai kadu gaiditu vai miletu. Tijai.lai.parunatis ar domu biedriem pa dzivi....es gan par tevi nedomaju..es seit esmu lai sadotu tev pa mizu.visdrizak...un vel es seit izklaidejos..tapat..ka jas jauns..es ar tevi paspelejos ka ar mazu plisa laciti..adelite nemil un neimileses nevienu...ta luk andoina..man patik speleties..
13.februāris, 18:14 Atbildēt
SSulīgā Anda to Adel
Tu savu mazo Andiņu tikai izmantoji? Tu mani nemaz nemīlēji? Bet es domāju kā tu mani mīli... Mana sirsniņa tagad ilgi sāpēs no tādas nodevības. :(
13.februāris, 18:29 Atbildēt
AAdel
Es saubos.vai tev vispar ir sirsnina..tavi komentari ir reti ciniski un izvirtusi..un adelite tevi nekad nav milejusi.. ..nepardzivo..tev ir lueluskszirdzins ko milet un ari gailisi.. par ko rupeties..lai tev veicas..
13.februāris, 18:46 Atbildēt
SSulīgā Anda to Adel
Adelīt kad es esmu rakstījusi tev ciniskus un izvirtušus komentārus? Kaut kā neatceros. Iespējams manā vārdā to rakstīja cits trollis kurš gribēja izjaukt mūsu mīlestību. Adelīt kurā latvijas pilsētā tu dzīvo? Kur tevi var atrast?
13.februāris, 19:02 Atbildēt