Komentāri / "Spļāviens sejā gan Misānei, gan Latvijai"; Dānija Misāni Dienvidāfrikai plāno izdot trešdien
 

257 komentāri

AAldis
Vai tā nav tā pati,kas apķēzija Latviju pēdējiem vārdiem ar solījumu nemūžam Latvijā neatgriezties.
8.februāris, 19:09 Atbildēt
IInta
Mazliet palasīju komentus. Ja vien nebija fleitēts, agrāk bija infa, ka Dānija vēl pirms tam piedāvāja lietu pārņemt Latvijai, bet vietējie klerki esot atteikušies. Tik vien. Bet tas, ka iepazīst EU juvenālo absurdu tuvplānā un pavisam it kā nejauši arī šejienes varneši - tik uz labu... Gan jau izgrozīsies kaut kā pati ar, bērni ta vismaz pie vietas un mājās...
8.februāris, 19:13 Atbildēt
EEch
Bērnu atbilstoši Hāgas bērnu tiesību konvencijai ir jāsūta uz vecāku mājām, kur tie dzīvoja tiesājamā pārkāpuma izdarīšanas laikā un tēvs vēl tagad dzīvo , kamēr beidzas tiesa - uz Dienvidāfriku.
9.februāris, 9:55 Atbildēt
IInta
Vai EU valsts tomēr nav citā kategorijā kā... 3. pasaules valsts - Dienvidāfrika?
:(?
9.februāris, 17:33 Atbildēt
HHehe
Pati vainīga, ne viņa vienīgā, kas sēž ārvalstīs
8.februāris, 20:45 Atbildēt
FFakto
Tādu grantinu Linardu arī Vācija neizdod, kaut sen nozīmēta tiesu med.ekspertīze par pieskaitāmību un tiek saukts pie atbildības krimināllikuma pantiem. Par tādiem ES rūpējas, bet par nabaga sievieti ar bērniem ne. Slikti.
8.februāris, 21:02 Atbildēt
IInta
Nu Gofman`-Pugula "valsts garantu" Vaškevicu jau arī Austrija mājup nelaiž....
8.februāris, 21:08 Atbildēt
VValdis Freimantāls
9.februāris, 16:58 Atbildēt
LLaimdota
Latvijā apkaro tieši latviešus, iznīdē ģimenes - tas taču pierādīts ...........cik latvieši jau aizbēguši no čekistu un komunistu pārvaldītās Dzimtenes?
9.februāris, 17:01 Atbildēt
pprom
Kāda ažiotāža vienas afēristes dēļ! Pastalas jau gatavi Dānijai karu pieteikt par to vien, ka tā neņem galvā emociju vētru kārtējās jažemaķ dēļ, bet izpilda likuma prasības.
Tak Kolumbijā vai Venecuēlā vai kādā citā vietā tautieši sēž par narkotiku pārvadāšanu. Kāpēc tad tos neprasāt atbrīvot?
8.februāris, 21:06 Atbildēt
pprom
Dāmas ir pieradušas, ka Latvijā bērns ir viņu īpašums un iespēja vīrieti šantažēt un pumpēt naudu, un ir ārkārtīgi izbrīnītas, ka citur tā nav. Ka citur bērns ir ne tikai mātei, bet arī tēvam.
8.februāris, 21:16 Atbildēt
hha ha
visvairāk par to ir izbrīnīta latvijas bāriņtiesa.
8.februāris, 22:52 Atbildēt
IInta
Varbūt painteresējies vaļas brīdī, cik Latvijā ir tēvu - alimentu nemaksātāju?
Ikurāt viena gada dabiskās dzimstības pieauguma apmērā... Ap 21000+ tp biš…
Visi anonīmie laikam vēl joprojām pie tam vēl arī.
9.februāris, 17:37 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
NONSENS !! SMIRDOŠA LATVIJA PIEPRASA DĀNIJAS KARALIM traucēt taisnīgu tiesu --- Smirdošā latvija -- ohujevšie salašnas ...

Personu nelikumīga pārvietošaqna --jo vairāk --nepilngadīgu personu nelikumīga pārvietošana ---pāri robežām ir noziegums gan Latvijā ,gan Afrikā gan Dānijā... gan Amerikā un Indijā...

Tiesu lēmumu ignorēšana un ļaunpreātīga nepildīšēana ir noziegums gan Latvijā ,gan Afrikā gan Dānijā... gan Amerikā un Indijā

TRAUCĒT NOTIKT LIKUMĪGAI TIESVEDĪBAI ir noziegums visā pasaulē ---

ko SMIRDOŠĀ LATVIJA NO SEVIS IEDOMĀJUSIES ?????
8.februāris, 21:23 Atbildēt
bbig band
nez kāpēc tā dānijas prokuratūra tik neatlaidīgi cenšas misāni izdot??? korupcija, savējie, sarunāts???? vai dānijas karaliene nevar te iejaukties?? jeb cilvēktiesību aizstāvji no asv???
8.februāris, 21:25 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
VAI TEV SŪDĪGI PIELEC VAI LĒNI PIERĀPO VAI TU GALĪGS MORĀLS KROPLIS ??

... tieši ar tādu Misāņu izdošanu LIKUMĪGU UN ACĪMREDZAMI TAISNĪGU TIESAS SPRIEDUMU IZP[ILDEI UN tiesāšanai sākas bezkompromisa tiesiskums ---- DĀNIJĀ TĀDS IR--- KARALIS DIEVIŠKU TAISNĪGUMU AICINĀTS NODROŠINĀT VISIEM .... DĀŅU KARALIS NEVAR ATĻAUTIES VISAI PASAULEI REDZOT UZSPĻAUT LIKUMĪBAI UN LABIEM PRINCIPIEM ...... (( smirdīgs spēnijas karalis to varbūt varētu ))

DĀNIJAS TIESA UN PROKURATŪRA NEDARA NETAISNĪBU -- TĀ NOTIEK TAISNĪGA TIESVEDĪBA VISĀ PASAUILĒ ....... priekš tā ir interpols lai bēguļojošos izķerttu ----SMIRDOŠIE LATVIJIESI - --atškirioet savas smirdošas republikas likumu grāmatas ..... TUR VAR IZLASĪT LABUS VISPĒRĒJUS PRINCIPUS KO PAR LABIEM ATZĪST VISĀ PASAULĒ ....... ja ir ziņas par noziegumu tad jānotiek izmeklēšanai un iztiesāšanai ---- Laba praklse ir tiesvedība tur kur nodarījums izdarīts --tur kur atrodas cietušie - pēc tās vietas un tā laika parašām un likumiem ...... katrs kaitejums jāatlidzina --- un vēl šis tas par ts TIESISKĀS PAĻĀVĪBAS PRINCIPU .... PAR VIENLĪDZĪBU LIKUMA PRIEKŠĀ ......===================================================================== SMIRDOŠIE LATVIJIEŠI --- JŪS NEESIET IECELTI PAR TIESNEŠIEM - VAI TIEŠĀM JUMS TIK SŪDĪGI AR GALVĀM ??
8.februāris, 22:00 Atbildēt
RRee
Misāne nekrietni meloja, ka viņa bijusi apdraudēta.
8.februāris, 22:26 Atbildēt
SSlimā Latvija
Misānei ir putni galvā. Bet tāpēc jau cilvēkam nav jāsēž 15 gadi cietumā.
9.februāris, 9:05 Atbildēt
JJucis
Nez ko teiktu mūsu auditorija, ja kaut kāda padauza no Āfrikas būtu slepus nolaupījusi tautietim Jānim tepat Latvijā dzimušo bērnu un apvainotu viņu visādos grēkos. Kura pusē mēs nostātos?
8.februāris, 22:32 Atbildēt
DDzeguze
Vai tad Latvijā nebija informācija no interpola,ka Misāne ir izsludināta meklēsanā?
8.februāris, 23:18 Atbildēt
GGodīgs Eiro lietotājs
Nain, tā bija slepena informācija, pieejama tik Šķēlei un Lembergam
8.februāris, 23:30 Atbildēt
kkurbulis
Par kādu noziedzīgu darbību Dānijas teritorijā to Misāni turēja apcietinājumā veselu gadu?Vai Dānijā ir tāds likums,vai tur ir brīva interpretācija par turēšanu apcietinājumā?Ja ir aizturēta uz citas valsts pieprasījuma,jo tas ir tikai pieprasījums,tad arī uzreiz vajadzēja viņu deportēt,bet ne turēt apcietinājumā,jo apcietinot,tas jau uzreiz ir fakts par deportāciju,jo Dānijai nav pamatota iemesla viņu turēt ilglaicīgi apcietinājumā.
8.februāris, 23:48 Atbildēt
vvīrusu tiesāšana
Te kāds gudri runā,ka laba tiesas prakse ir tiesāt tur,kur ir noziegums noticis,tad kas tie tādi ir,kam dod pokitisko patverumu?Vai tad vinus nav jāizdod tiesāšanai tur,kur ir tādas tiesāsanas paražas.
8.februāris, 23:56 Atbildēt
EEch
Neizdod, un dod patvērumu, ja viņus grib tiesāt par to, kas nav kriminals. Brīvības cīņa, uzstāšanās pret diktatūru. Misans iespējamie nodarījumi ir krimināli.
9.februāris, 9:50 Atbildēt
zzemnieks
Šito jānoraksta zaudējumos, bet lai mācās citas zeltenes un savas olnīcas dāvā dzimtenei, nevis Āfrikai.
9.februāris, 0:48 Atbildēt
KKrista
Redxot şos pretīgos, sievietes pazemojošos komentarus, top skaidrs, kăpec latviešu sievietes meklē dzīvesdraugus ărzemēs. Labak sedet cietumă nevis dzivot ar idiotiem, seksistiem, varmakam un alkaşiem
9.februāris, 8:22 Atbildēt
TTāda infa
UK 40% latviešu sieviešu dzīvo ar citu tautu pārstāvjiem. Varbūt tieši arī tāda iemesla dēļ, kā Tu te raksti
9.februāris, 9:01 Atbildēt
ddirsā pisajai kristai
Neviens, izņemot novēmušos bomzi jeb triperainu nariku - tev virsū nekāps, pretīgā kuce!
10.februāris, 20:43 Atbildēt
NNormens
Lai tinās uz Mozambiku, pisānes bordelī piehaltūrēt par šmeka atsūcēju!
10.februāris, 21:08 Atbildēt
JJopcik
Man ir bail no tāda "tiesiskuma". Kur mēs ejam?
9.februāris, 9:02 Atbildēt
MManas domas
Misāni var atbrīvot un atvest uz Latviju max 72 stundu laikā.
Pie noteikuma, ka šī jautājuma risināšanā iesaistās :
1. Vai nu valsts augstākās amatpersonas.
2. Vai arī Latvijas Saeimas valdošā koalīcija.
Bet šābrīža realitāte ir tāda, ka NEVIENS no manis nosauktajiem nevēlas sākt šī jautājuma REĀLU risināsanu.
VISI viņi tikai tukši atrakstās.
Iemesls pasivitātei?
Tas ir savas karjeras apdraudējums.
Un ja SVARU kausos ir Misāne ...vai personīgais labums...tad te arī mēs redzam, kā šis jautājums tiek "risināts".
9.februāris, 9:13 Atbildēt
KKaimiņi
Ko tu pīpē ja tādus slima suņa murgus raksti?
12.februāris, 15:46 Atbildēt
PPar tiesisku valsti
Likumu ievērošana nav spļāviens sejā. Vienas puses viedokļa uzspiešana gan ir melīga žurnālistika.
9.februāris, 9:46 Atbildēt
vviks
Spilgts piemērs, ko dod tāda Stambulas konvencija. Neredz, ka uztrauktos sieviešu un bērnu aizstāvji no sabiedriskajām organizācijām. Ne latvijā, ne Eiropā. Baltā sieviete, nav noziedzniece, ne invalīde, ne lezbiete, neietilpsts saudzējamo kategorijā.
9.februāris, 9:59 Atbildēt
IInta
Diezgan trāpīgi...
:)
9.februāris, 17:41 Atbildēt
KKoments
Dāņi laikam ienīst Latviju. Izdod Misāni DĀR, aizliedza selgas cepumus, čurā uz mūsu brīvības pieminekli. Un eiropas savienība ir dāņu pusē, kaut gan vajadzētu būt latvijas. Tagad mēs redzam ko īsti rietumeiropa domā par mums.
9.februāris, 10:04 Atbildēt
MMarks
Būtu interesanti ja žurnalisti paintersetos ko saka otra puse. A to visur tikai Misānes versija. Kāpēc man liekas ka tas vecis tai DAR nav nekads bezpajumptnieks vai parasts iedzīvotājs, jo būtu parasts mirstīgais gan jau ka pat neinteresetos par tadu Misani it seviski pec tam kad augsta ranga politiki no Latvijas un Danijas iejaukusies.
No kurienes tad Misānei tie biznesi Afrika, tiešām pati visu nopelnija vai vecis no DAR nosponsoreja. Gan jau ka medaļai ir otra puse, mēs te visi klausāmies un kā auni ticam 100% to ko saka Misane, bet ja nu tā nav????
9.februāris, 10:43 Atbildēt
nnu nu
Ja uz ielas sāksim apjautāt sievietes ,bet kopumā katru pretīmnācēju , šaubos vai kāds vispār spēs pateikt cik iedzīvotāju dzīvo DĀR (56 milj.) ,,cik balto tur dzīvo ,jā ,tikai 7,6% !!! Un vispār kāpēc neviens nepasaka ,par kādu vīrieti ir runa ,kādu turienes tautību tas pārstāv ,kura reģionā dzīvo ,jo valsts ir krietnas 17 reizes lielāka par Latviju ! Jā ,un kā sauc turienes galvaspilsētu ,cik tālu tā no Indijas vai Atlantijas okeāniem ?
9.februāris, 11:21 Atbildēt
MMarks
Nav jau jāprasa katram pretīmnācējam, var sākt kaut vai ar pašu Misāni, uzprasīt kā sazināties ar otru pusi. Domāju ja kāds vēlētos tad bez lielām piepūlēm varētu atrast un uzzināt kadus komentus no otras puses.
9.februāris, 13:37 Atbildēt
nnu nu
Atvēru USGS Minerals Yearook . Sīks apraksts ko tajā DĀR iegūst. Milzīga tabula ,ogles ,zelts ,kobalts ,hroms ,urāns ,palādijs ,platīns utt. Zeltu pat iegūst 4 km dziļumā !!! Kopumā kalnrūpniecības valsts ,tomēr visu paņem rietumnieku kompānijas un tauta 2x nabadzīgāka par Latvijā dzīvojošajiem.
9.februāris, 11:44 Atbildēt
ppurvaputns
sūda bedre. paskaties ck tur daudz slepkavību un cik 5 ar AIDS inficēto! Pat vairāk kā zmirātā- latvijā!
9.februāris, 12:16 Atbildēt
KKarlo
Tieši to arī gribēju teikt. AUDIATUR ET ALTERA PARS., uz to vēl norādīja senie romieši un ir viens no tiesību. pamatpostulātiem
12.februāris, 10:26 Atbildēt