Komentāri / Noskaidro, kur pirmdien visvairāk gaidāmi nokrišņi
 

14 komentāri

AAlise
Varetu vilkt gumijas zaabakus un iet uz purvu dzrrvenes..bet tunsaa dumakaina laika tas bistami...saule palidz orienteties..runa ka purvi ir parpilditi ar udeni....nu laikam pardomasu..ka gribas pavasara darbinus..sastadisu sipolus uz palodzes..set pukes vel par agru
26.janvāris, 16:32 Atbildēt
ppurvaputns
manā purviņā arī dzērvenes rudenī palika. Tauta to purviņu nezina, tikai mēs tur lasām. raža bija milzīga , man sāka rokas salt rudenī . es 75 litrus ziemai salasīju! pietiks un pāri paliks. katru dienu taisām ķīseļus un dzērvenu jogurtus. baigi garšīgie. Ūdens purviņā daudz, viss slapjš es neiešu tagad lasīt, jo auksts un man nevajag- daudz ir salasīts. Bet pavasarī gan aiziesim . Purvā ir tik skaisti! zini man ir aizdoma, ka dzērvenes varētu būt pumpuros vai pat ziedēt drīz. Tā bija vienu gadu, bet uznāca sali un ziedu attīstība apstājās. rudenī bija ogas.
26.janvāris, 17:39 Atbildēt
AAlise
Tev visinteresantakie komentarii.paldies..es gribu iet uz purvu ne jau.dzervenu del bet purva del..man patik atrasties vienatnee purvaa mezaa.es tos milu vairak ka cilvekus..es loti milu vientulibu..mani cilveki nogurdina...es esmu meza lauma.ta ir mana butiba un sutiba..dzervenes uzziedees..un rudeni tas atkal lasisim..skaists ir purvs ar sarkaniem ciniem.ar savu noslepumaino auru. Ar odzem.un katru nezinamo mirkli un izaicinajumu.kas var motikt ar cilveku..biju apnaldijusies..bet dievs vienmer mani izved..jo es tam ticu.
26.janvāris, 19:56 Atbildēt
ppurvaputns
man tāpat! es tā mīlu purvu! cik tur viss ir tīrs! sterils, tā smarža vaivariņi,andromēdas, rassenes, sfagni! mazās, vecās priedeles. iedomājies karstu vasaras dienu purvā! tā dvaka, tur noreibst no laimes! un tad visas purva ogas! manas mīļās lācenes, zilenes! dzērvenes.zini , baigi labi glabājas zilenes iesaldētas! un tad atkausē īsi pirms ēšanas un pie jogurta vai pie pankūkām! tikko uznesu no pagraba šovakaram, sakārojās! Es nekad ne mežā ne purvā neapmaldos, manī ir kaut kas no dzīvnieka, es ar septīto dziņu nojaušu kur jāiet es nemaz nedomāju- tā ir kaut kāda programma, kas ir iekšā! manam puikam ir tāpat.
es gadus atpakaļ vienā slapjā mežā, ko šie- dabas plosītāji nocirta,tas pārpurvojās un es iesēju dzērvenes. Vienkārši sabēru ogas kā sēklas. Un viņas sadīga! un jau pāris gadus jau es lasu dzērvenes, kur neviens nespēj iedomāies, ka aug ogas! Odzes man nepatīk. es viņas neaiztieku, bet man nepatīk. manas čūskas ir zalkši! kas man viņu mājās ir! viens milzonis tāds ap 1,5 garš un resns kā desa pagājušogad gulēja regulāri uz iebraucamā cela! mēs viņu sargājām- dzinām stārķus prom, ja tuvumā nolaidās. man viņi zirga sūdu čupā dēj olas Augustā škiļas mazie! simtiem tādi mazi zīmulīši!
26.janvāris, 20:56 Atbildēt
AAlise
Man zalksi nepatik..ari odzes..bet nakas sadtapt..bet kaut ka laicigi vienmer pamanu...es nekad nebiju domajusi ka ta iemilesu mezu..agrak es biju dzuedataja.man skita ka muzika sabiedriba ir mana butiba.un sutiba..bet laikam ejot sac apjaust ka tu esi radits kam citam..seva vieta jamekle kaut vai visu muzu.lai butu laimigs un piepuldits..galigi muziku nesmu pametusi.sad tad uzrauju sintizatoru un uzdziedu..bet viskaistaka muzika ir dabaa pavadarii.putnu dziesmas rydenii veja stabules..ari klysums ir muzika tikai jaorot to sadzirdet..man patika ka tu izjuti purvu..ta ir simfonija ar visam sajutam....a.rlabvakaru purvaputnin....bija jauki ar tevi parunat..
26.janvāris, 21:19 Atbildēt
AAlise
Laiks skrien atri.tiko vel egli iznesu..jau februaris klat..un pavisam maz un pavasaris klat..bet cilveki skrien ka vaveres riteni laikam lidzi..kaut ko dara par kaut ko stridas...cinaas..cits dzivo cits eksistee..bet par latviju bezceriba plivo..no malas paskatoties skiet ka tas viss.bezjedzigi...bet cilveks dzivo..tai laikaa kas vinam atvelets un dots..
26.janvāris, 16:40 Atbildēt
ppurvaputns
šitas kroplais sab politiskais veidojums un viņa skumjā nākotne mani atstāj dziļi vienaldzīgu. bet dienas rit, ir rīts, diena un vakars, pat nakts, ir darbi, ir izpriecas, ēst jātaisa, ziemai viss savākts, pagrabs pilns , saldētavas arī. viss kā vienmēr! kāda ta nu vispār jēga mūsu dzivēm- piedzimis esi- jādzīvo nost Un vajag censties dzīvot iespējami patīkamāk tas ari viss.
26.janvāris, 17:42 Atbildēt
AAlise
Protams..cilveks nevar izveleties laiku kura puedzimt..bet salidzinot laikmetus..mierrgaks stabilaks un laimigaks bija. Padomju laiks..sis laiks ir cilveka garigas iznicinadanas un pagrimuma laiks..vis tas ko lasu zinad man nav puenemamsir nomacoss.izklaide sekla un banala..tuksums seklums un vertibu disbalans lauzas ara no visam malam...cik labi ka cilvekam ir atminas kuras veldzeties..par bijuso
26.janvāris, 20:07 Atbildēt
ppurvaputns
man iet līdzīgi. esmu dzimis Latvijas PSR tā ir mana Dzimtene. tā bija laba vieta bērnībai un jaunībai es negulēju man ''atmosties'' CIA iespaidā nevajadzēja. tagadējo ''izklaidi'' es ignorēju, tāpat kā šodienas propagandu. kā kāds no varturu pakalpiņiem atver muti ,es aizveru ausis. Bet dzīve iet tālāk- daba ir tā pati- vairāk tiek izcirsts, vairāk noplicināts, bet ir vēl arī skaistas vietas. Daba visriņķī. Man labi -es saprotu bez Latviešu vēl 3 valodas tekoši. ar to palīdzību atrodu visu sev vajadzīgo un interesanto gan TV satelītā gan Internetā. man izmirāta NATO propoganda nav nepieciešana ne verbāli ne drukātā veidā.Bet atmiņas - jā tās paliek. zini , man visvairak atmiņās palikuši krievu laiku ēdieni! kādreiz ar kolēģiem atceramies stundām ilgi tos Piemēram- ogumaizi par 39 kapeikām, Tunča konservus par 80 kapeikām, rjaženku! auksti kūpināto krievu laiku skumbriju un zivju konservius! kas var būt garšīgāks par to laiku ēsmu!
26.janvāris, 20:43 Atbildēt
MMaskackas bomze
Nu baigi list..ibio mio..dregnums iezigas kaulos un dveselee.sezu zem tilta...uzvelku duumu.tik kuplu un drumu..ka laiks
26.janvāris, 16:44 Atbildēt
ppurvaputns
man nelīst baigi. ir paliels auksts vējš, sīki sīkas lietus lāsītes vējā lido. drēgns gan. un pelēks. Bet iekšā man kuras kamīns, televizorā RT international, silti, mājīgi. iešu vēl stalli iztīrīt un tad jau diena būs galā Ar jēra -sakņu zupiņu tādu labi treknu ar svaigajiem kāpostiem, burkāniem.
26.janvāris, 17:46 Atbildēt
TTe būs
Pa stundām mainās , naktī peļķes salst ciet pēc pusotras stundas pūš ļoti silts vējš.
26.janvāris, 17:18 Atbildēt
AAbc
Viltus ziņa
26.janvāris, 21:09 Atbildēt
IInfor
Tev vīruss piemeties
26.janvāris, 22:06 Atbildēt