Komentāri / Latvija joprojām ir viena no Eiropas valstīm, kurā ir vismazāk viltotās naudas
 

9 komentāri

LLasītāja I
Acīmredzot mums nav tika augstas klases speciālistu, un labāk lai nav citādi var palikt bez maizes, jo iepludinātā viltotā nauda rada ekonomiskus draudus cilvēkiem.
24.janvāris, 13:24 Atbildēt
ZZina
Latvijā nav naudas, tāpēc nav, ko viltot. Ja ir cits viedoklis, uzprasiet jebkuram pensionāram tirgū.
24.janvāris, 13:32 Atbildēt
SStaņislavs
Tā tas ir tāpēc, ka Latvijā visvieglāk ir nozagt īsto naudu. Nav jāvilto, jo zagšana ir pretīgo latviešu galvenā nodarbošanās, katru gadu nozogot ap 6 miljardiem. Latvieši ir europas vislielākie zagļi - likvidējams mēslu bars.
24.janvāris, 13:34 Atbildēt
LLasītāja I
Nozagt var tikai tie, kas tiek pie tās lielās naudas, pārējie tikai secina.
24.janvāris, 13:36 Atbildēt
dde Soto
pastaasti kremlja trolli, kaa tavaa maatushkaa ar shiim lietaam ? Pundura kodla pat pensiju fondus izlaupiijushi... Nozheelojama valstele.
24.janvāris, 13:39 Atbildēt
pprasītājs
te tas kadrs kas ar tām suvenīra naudas zīmēm šnabi pirka ar ieskaitīts?
24.janvāris, 14:17 Atbildēt
NNav naudas nav problēmu
Man patīk jūsu viedoklis! Bet nav tiešām speciālistu kas atšķirtu īstu no viltojuma. Katru banknoti veikalā ar nebāž drāžam mašīnā lai noteiktu īsta vai viltota. Pīkst tie aparāti ja ir īsta. Tāpēc daudzi pārdevēji neiespringst.
24.janvāris, 15:30 Atbildēt
oopis no laukiem
Latvijā naudas viltošana nostādīta rūpnieciskā līmenī uz konveijera,protams,sadarbībā ar komercbanku sektoru - jebkurš kredīta ņēmējs palaiž (emitē) tirgū viltotu naudu bez seguma,bet viņš ar savu parakstu apņemas viņa emitētajai naudai segumu sagādāt un atgriezt bankai jau reālu,nevis nesegtu naudu + kredīt procentus.Nelielai daļai kredītu ņēmēju tas arī izdodas,bet vairumam tomēr nē un tad valstī sākas naudas trūkuma problēmas,kuru rezultātā turpmāka kreditēšana kļūst bankām "toksiska" ar ļoti lielu riska varbūtību,ka naudu nespēs atgūt. Un tas arī ir tas iemesls kāpēc Latvijas bankās kredīta izsniegšana ievelkas vairāku nedēļu garumā,jo bankas veic ļoti rūpīgu kredīta prasītāja izvērtēšanu.
24.janvāris, 17:52 Atbildēt
NNu bet
Nav naudas, tātad nav ko viltot. Latvija ir NABAGMĀJA !!!
25.janvāris, 2:48 Atbildēt