Komentāri / Latvijā paredzēts veidot ātrgaitas valsts ceļu "mugurkaulu" starp lielākajām pilsētām
 

15 komentāri

FFēlis
Mugurkaulu, b...ģ! Sūdus sataisīja, tagad dzelzceļniekim darbu jāzaudē un pat naftu, kas baltkrieviem nāk no Norvēģijas paņemt nevarēja, mērgļi. Ko jūs tur vispār darāt par savām milzīgajām algām? Kules kasāt? Leiši, lai arī rejas ar baltkrieviem par atomstaciju, to naftu Klaipēdai dabūja. Svoloči jūs nolāpītie!
21.janvāris, 20:32 Atbildēt
tto Fēlis
Tev taisnība: nekad un ne pie kādām varām Latvijas dzelzceļš nav bijis tādā dirsā kā tagad. Un izskatās, ka verhuška vairs nezin ko darīt. Nu iztrenkās to pusotru tūkstoti vispieredzējušāko darbinieku ... Un ko tālāk? Vai jaunie elektrovilcieni pa gaisu lidos? Kas sliedes skrūvēs, kas tehniku apkalpos?
21.janvāris, 20:43 Atbildēt
IInfor
Protams mugurkaulu , veselus 20 gadus būvēs un dzelzceļniekiem būs darbs.
Nu ko tu satraucies , valsts kasē visu laiku nauda ieripo.
Latvijai nauda ir āmen .
23.janvāris, 14:29 Atbildēt
PPirktspēja
:) Cik daudz ēstuvju likvidēs?
21.janvāris, 20:38 Atbildēt
jjanka
nevajag kaitinat cilvekus. braicot pa latvijas bedrainajiem celiem cilvekiem var izkratities pedeja pacietiba.
21.janvāris, 20:46 Atbildēt
FFeiss
Aplamnieka cienīgas izdarības! Kurš to atcerēsies pēc 3-5 gadiem? Arī buldozers Šlesers mēģināja! Kur ir viņš? Un kur tās maģistrāles? Lidosta! ...
21.janvāris, 21:10 Atbildēt
JJuris
Lai salabo esošos Eleja -Bauska ejot kājām krata!
21.janvāris, 21:15 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Latvija ir pelnījusi labus autobāņus!!!
21.janvāris, 21:23 Atbildēt
rrutks
un bez ATRUMU IEROBEZOSANAS
23.janvāris, 9:11 Atbildēt
BBarikāžu aizstāvis
Kapēc barikāžu dalībnieka apliecības un nozīmes dot tikai dažiem?Neviens ar kuriem kopā braucām sargāt Zaķusalu apliecību nav saņēmis.Savukārt viens kuru es pazīstu saņēma gan apliecību gan nozīmi.Tikai viņš uz barikādēm nebija.Apsveicēji izplūda garās runās cik daudz tas cilvēks ir darījis laba,piedalījies barikāžu aizstāvju organizēšanā.Bet par dalību runāt apsveicēji izlocījās.Nav jau tas cilvēks slikts.Tikaitā nesmuki iznāk.Un šogad barikāžu pieminētāju pulciņā piedalījās tādi,tādi!
21.janvāris, 22:59 Atbildēt
LLNT
Zaķusalu apliecību nav saņēmis.? Zaķusalu apliecību nav saņēmis.!
23.janvāris, 9:18 Atbildēt
oolegs golovciks
Prasiet izbijushajam Bauskas milicijas majoram Renaaram Zaljajam,kuru paarbijushos liidz naavei Bugaja viiri izvilka no kafejniicas letes apakshas Iekshlietu Ministrijas eekaa..1991.g 21.janvaarii...Vinjsh tagad galvenais ,,barikaadnieks,,...taa sakot, ,,varonju priekshnieks,,....Veel tagad nesaprotu,kaa tik dumjsh cilveeks vareeja kljuut par milicijas majoru...
24.janvāris, 5:32 Atbildēt
ggribētos zināt
Ātrgaitas???Sataisiet esošos ceļus!Cik var kratīties pa bedrēm,labot mašīnas!!!Pirms un pēc Velēnas!!!Gadiem pielāpa,bet pēc nedēļas atkal vienas bedres!Par ko tiek maksāti nodokļi!Maitas!Cik var ciest !Kur tika izdalīta Eiropas nauda ceļiem!!!Pa saviem kontiem???Sprāgoņas!Sist un mērcēt par šitādu ņirgāšanos!
22.janvāris, 9:30 Atbildēt
mmedmasa
neizpratnē, kur pazudusi Zavorotņuka ,bet jus te par atrgaitas celiem
23.janvāris, 9:14 Atbildēt
ČČika
Nu ja jau pat dzelzceļnieki jāatlaiž un mazinās pasutijumi un ar reālajām kaimiņvalstim jākonflikto būtu un kašķi jāmeklē (un sadzivot nevarētu)-tad varbūt ka tai vietā āmrika varētu piedāvāt tādus pašus pasūtijumus lai bezdarba dzelzsceļam nebūtu un citur ar un lai nebūtu pasakas jāklausās ka neesot kas strādājot (ja nu vienigi -kas par velti strādātu tiem trūktu)un ari darbiniekiem jācieš -it ipaši vecāka gadugājuma kam diezgan mazas izredzes varētu būt jaunus darbus dabūt un varbūt ka tad ari āmrika varētu palidzēt jo laikam ne visi to dāsno palidzibu te izjutuši (ja nu varbūt daži "izredzētie").
23.janvāris, 11:52 Atbildēt