Komentāri / Mudina iedzīvināt terminu "līdztautieši", izskaužot vārdu "cittautieši"
 

231 komentāri

NNaivais
Bija dzirdēts aicinājums nešķirot dzimumus, nevajadzēšot dalītās tualetes. Nu jau arī ķērušies pie rasēm un nācijām. Kas nākošais?
30.novembris 2019, 15:56 Atbildēt
llabvēlis
interneta komentētāji pēc levita parauga darinājuši jaunu terminu - ja jau cittautieši, ārzemnieki un etniskās minoritātes jāsauc par 'līdztautiešiem', tad seksuālās minoritātes būtu jāsauc par 'līdzpisiešiem'
30.novembris 2019, 20:13 Atbildēt
nnihuja neder termins
Tāpēc ka pisas divatā un tiem diviem, kas pisas, cits neviens lidzi nepisas.
30.novembris 2019, 21:17 Atbildēt
nnihuja neder termins
... vienalga vai tie divi, kas pisas, ir viena vai divu dzimumu.
30.novembris 2019, 21:17 Atbildēt
FFSB daunim
Kur tu dzirdeji tādu aicinājumu - rusdebiltroļļu rīta politinformācijā vai savās narkomāna halucinacijās?
30.novembris 2019, 21:22 Atbildēt
MMakrons jau pateica
Eiropā būs jauna kārtība - katrs, kas dzīvo Francijā ir FRANCŪZIS, neatkarīgi no tautībss reliģijas, utc. Attiecigi Latvijā - katrs , kas dzivo Latvijā ir LATVIETIS.
1.decembris 2019, 0:18 Atbildēt
JJozups
Precīzi.
7.decembris 2019, 15:49 Atbildēt
ppsihiatrs
Te nav nekāda makaronu valsts trolli!
6.decembris 2019, 13:04 Atbildēt
AAivars
Īpaši daudz latviešu katru gadu mēdz pulcēties 9.maijā! :-))))
2.decembris 2019, 13:55 Atbildēt
LLatviešu burti
Francijā jau sen ir tāda kārtība.
1.decembris 2019, 10:18 Atbildēt
ppsihiatrs
Tāpēc jau tur ir teroristu papilnam
6.decembris 2019, 13:06 Atbildēt
FFSB debilfeikerim
Nekādas tādas kārtības Francijā nav. RUSDEBILFEIKS UN RUSDEBILMELI
2.decembris 2019, 2:13 Atbildēt
FFSB daunim
Neko tādu Makrons nav teicis, debilais grostiņpīzdeli. Francijā dzīvojošais, Francijas pases turētājs un francūzis, tu rusdebil, ir trīs dažādas lietas. Tapat RUSNACISTU RUSDEBIL NIHUJA KATRS LATVIJA DZĪVOJOSAIS NAV LATVIETIS UN TU RUSDEBIL VARI DIRSDAMS NOLIEGT FAKTUS, BET K'Ā BIJI RUSNACISTU RUSDEBULS BEZDZIMTENES KLAIDONIS, TĀ PALIKSI.
1.decembris 2019, 1:00 Atbildēt
lllmārs
Kādus vēl jaunvārdus izgudrosim?..
30.novembris 2019, 15:59 Atbildēt
JJens z
Latvijā ne prezidentam, ne universitātes izglītību ieguvušiem nav nekādas skaidrības par jēdzieniem tauta, pilsoņi, valsts, utt. Levits duļķo prātus ar pseidozinātniskiem un pseidopatritiskiem izgudrojumiem jau kopš satversmes preambulas taisīšanas. Tauta nav vis latīņu vārda 'natio' tulkojums, natio ir viss un nekas - dzimta, cilts, suga, utt.; suverēnā tauta latīniski ir 'populus', bet pats latviešu vārds 'tauta' ir ļoti sens indoeiropiešu sociālās organizācijas termins, ko lietoja gan romiešiem radniecīgas senās Itālijas ciltis, gan ģermāni, gan ķelti. Tam, ko šodien Eiropā sauc par nāciju, senajā Romā vislabāk atbilstu termins 'cīvitās' (cīvis nozīmē pilsonis).
1.decembris 2019, 8:11 Atbildēt
NNRA CENZŪRAS NACISTIEM
NRA NACISTI SĀKUŠI CENZĒT VIEDOKĻUS, TĀTAD ESMU SPIESTS SAVU VIEDOKLI ATKĀRTOT. 1 SUGAS IR TIKAIDZIVNIEKIEM, NEVIS CILVEKIM, 2. PIRMATNEJA KOPIENĀ CILVĒKI DZĪVOJA NELEILĀS GRUPAS UN NEKĀDU TAUTU NEBIJU. 3. TO NEBIJA AĪ SENAJĀS ATĒNĀS UN ROMĀ, JO VERGI UN VERGTURI PAT KAROJA SAVĀ STARPĀ. SPARTAKA SACELŠANĀS IR VISLABĀK ZINĀMAIS, BET NE VIENĪGAIS PIEMĒRS. 4. UN NEBIJA VIDUSLAIKOS, JO TOREIZ TIKAI 2 PROCENTI SABIEDRĪBAS TIKA UZSKATĪTI PAR CILVĒKIEM. 5. TAUTA RADĀS TIKAI AR ASV NEATKARĪBAS DEKLARĀCIJU UN FRANCIJAS CILVEKA UN PILSOŅA TIEĪBU DEKLARĀCIJU. 6. PROKREMLISKĀS DIENELES REDAKTORELIS GATELIS MADŽIŅELIS JOPROJĀM IR ĪZDLACIS.

TA KĀNRA NCISTOJOSIE CENZORDEBILI PARKĀPJ SATVERSMI UN CENZE VIEDOKLUS, ŠIS VIEDOKLSI TIKS ATJAUNOTS U ATKARTOTS TIK REIŽU UN TIK TEMAS, CIK VAJADZĒS.

KA REDZI, KREMĻA TROLLI JENELI, ŠAJĀ PORTĀLELĪ IESPĒJAS CENZĒT TEV NEPATKAMUS VIEDOKLUS NEEKSISTĒ! EJ PARAUDI ŽAKETĒ GATELIM MADŽIŅELIM, KA VIŅU, DAUNI, TE IZSMEJ UN CENZŪRA TE NEDARBOJAS!
2.decembris 2019, 21:05 Atbildēt
IImanta
Beidz smēķēt sliktu zāli
5.decembris 2019, 11:46 Atbildēt
PPiedāvāju
Piedāvāju variantu "netautieši"
2.decembris 2019, 21:07 Atbildēt
ssmits
Fuj, un to izdomājis mūsu prezidents, pat negribas ticēt! Līdztautieši!? Tas viņš grib, lai es ar šādu vārdu apzīmēju mūsu tautas okupantu un kolonistu pēctečus!? Šāva kara izveda un tagad "līdztautieši"!? Te tas sakāmais no filmas "Tās dullās Paulīnes dēļ" . . . viens no mums nav gudrs, bet es tas neesmu . . . .
5.decembris 2019, 6:28 Atbildēt
VVecais Murkšķis
Atcerēsimies, kurš un kādā nolūkā to "tautiešu" lietu izdomāja:

"4 Un tie teica: "Celsim sev pilsētu ar torni, kura virsotne sniedzas debesīs! Ar to mēs sev sagādāsim vārdu un netiksim izkaisīti pa visu zemi."
5 Un Tas Kungs nonāca, lai apraudzītu pilsētu un torni, ko cilvēku bērni cēla.
6 Un Tas Kungs sacīja: "Lūk, tā ir viena tauta, un tiem visiem ir viena valoda. Tas ir tikai sākums viņu rīcībai, un turpmāk nekas, ko tie nodomājuši, vairs nebūs tiem neiespējams.
7 Iesim, nolaidīsimies un sajauksim viņu valodu, ka tie vairs nesaprot cits cita valodu."
8 Un Tas Kungs tos izklīdināja no tās vietas pa visu zemes virsu, un viņi mitējās celt pilsētu.
9 Tāpēc tās vietas vārds tika nosaukts: Bābele, jo tur Tas Kungs sajauca visas zemes valodas, un no turienes Viņš tos izklīdināja pa visu zemes virsu."

Manuprāt cilvēka tautībai vispār nav nozīmes; būtisks ir tikai tas, ... kādu torni un kādam mērķim viņš grib to uzcelt.
30.novembris 2019, 16:10 Atbildēt
nneticīgais
Fakti sakuj bībleplānprātiņu debilmelus. 1. Bābeles lielais templis Etamanaki bija līdz galam uzcelta pakāpienveida piramīda (no kuras ir saglabājušies pamati), bet Bābele tik celta un pārbūvēta līdz pat Jaunbabilonijas laikiem un palika viena no galvaspilsētām vēl Ahemenīdu laikā un bija arī Maķedonijas Aleksandra galvaspilsēta. 2. Senajā pasaulē bija vēl augstāks celtnes, piemeram Heopsa piamīda, tikai bībeljukušie plānprātiņi laikam to nebija redzējuši. Bet mūsdienas ir vēl daudz augstāks celtnes, piemēram, TV tornis Ostankinā, kas tomer netraucē krieviem turpināt celt Maskavu. Arī Mezopotāmijā Huseina lika daudz ko atjaunoja gan Bābele, gan Ninīvē un citur. 3. Tekstiņš izklausās pēc bībeljukuša tirliņa iespaidiem Bābeles tirgū, klausoties visas tur dzirdamās valodas, un redzot lielo templi. 4. Nekādas visas valodas nihuja nav celušās no babiloniešu valodas, 19. un 20. gadsimta pētneiku atklājumi sakauj šo antivēsturisko huiņu.
30.novembris 2019, 18:32 Atbildēt
VVecais Murkšķis
Atsauce uz bībeli ir tikai tādēļ, kai parādītu, ka vara mēdz naidot cilvēkus, lai būtu vieglāk tos pārvaldīt, tai skaitā naidojot pēc tautības.
Atkārtoju : "...būtisks ir tikai tas, ... kādu torni un kādam mērķim viņš grib to uzcelt."
Man nav iebildumu pret tiem, kas ceļ Rīgā Z-Towers, bet pret tiem (kādas tautības ar viņi nebūtu), kuri VEF tornī ierīkoja naktsklubu.
30.novembris 2019, 19:25 Atbildēt
vvecajam triperģīmim
Bet to tev, bībeldebil, neviens neprasīs, ko celt un kādam merķim.

Man savukārt nepatīk ticīgie. Ko tagad - spridzināsim baznīcas?

Ja tev nepatīk naktsklubs, neviens tevi nepiespiež uz turieni iet, tāpat kā tu nevari piespiest mani iet baznīcā.

Un nihuja nav saprotams, bībeldebil, kā nacionālais naids varētu ''atvieglot pārvaldi''. Tieši otrādi, nacionālais naids rada konfliktus lidz pat bruņotiem un o sekas var but pizģeckās, līdz pat valsts pamatu apdraudešanai.
30.novembris 2019, 21:21 Atbildēt
nneticīgais
Kā uz fizikas, ķīmijas un pārējo zinātņu rokasgrāmatu, uz bībeli paļauties nevar.

Henriks van Lons. Pasaules vēsture.
30.novembris 2019, 18:33 Atbildēt
KKATOLIS
TIEŠI FIZIKU UN ĶIMIJU , ASTRONOMIJU, INFORMĀTIKU ... NO BĪBELES VAR IZSECINĀT -- TĀ APRAKSTA KA FUNKCIONĒ TAS KAS ĀRPUS CILVEKA --- BĪBELE VISMAZĀK IR ''PRIEKŠRAKSTI UZVEDĪBAI""
3.decembris 2019, 4:01 Atbildēt
AAizfiloloģizējies
1) Filologiem bezdarbs iestājies , ka miera nav? Pietiks jau te jaunvādus ieviest
2) Sinhronais tulkojums no aizrobežas - soratņiki , sooteteštveņniki , u.t.t.
30.novembris 2019, 16:11 Atbildēt
tttt
Līdztautieši nav citautieši :)
6.decembris 2019, 16:04 Atbildēt
SSorrry
Mucenieku kontingents nu nekādi nebūs līdztautieši !Nesanāks .
30.novembris 2019, 16:14 Atbildēt
AAndris
A
Mans viedoklis par šo kundziņu radies pēc viņa darbiem. Saeimas 5 kleptokrātu koalīcijas līdzprezidents. Augstprātīgs tukšu lozungu bārstītājs savās runās. Pašlabuma meklētājs kosmopolīts savā dzīvē, kas pilsonības mainījis kā zeķes. Nelietim nebija kauns izsludināt 7x kārtīgu partiju finansējuma likumu, uzmetot mediķus, skolotājus, ugunsdzēsējus, māmiņas, bērnu aklītes un citus mazāk nodrošinātos Latvijas iedzīvotājus. Muld, ka rūpējas par cittautiešiem, kaut gan tikko pats apzaga tos, sabiedrojoties ar Saeimas latviešu 5 politzagļu partijām budžeta pārdalē savai kabatai par labu. Paļurināja par sliktajiem likumiem un tos izsludināja, uzlaižot savu dzelteno ūdentiņu tautai uz galvas. Tāds ir pelnījis tikai izsvilpšanu un necieņu no līdzcilvēku puses, tiklīdz atver savu muti tukšai pļāpāšanai un sava amata tālākai apkaunošanai.
30.novembris 2019, 16:19 Atbildēt
aandrelim debilkvekšķelim
Redzi, dauneli, ienākumus nevar izsludināt ar dektēru, pat ja tas būtu paša prezidenta dekrēts. Ienākumus var tikai nopelnīt. Neesi mēģinājis strādāt, tu debilā pipele?
30.novembris 2019, 18:35 Atbildēt
MMaskackas bomze
Kadam izdevigi iznicinat tautibas nacijas un visus padarit vienadus..bet nekad tas nebus..jo katrai tautai ir sava mentalitate kultura saknes..valoda no ka mes atskiramues.tapec nekad nebusim vienadi liddztautiesi..bet gan cittautiesi..tas nevienu nepazemo..bet ciena.nevuena tauta hedrikst pazaudet savu identitati..varbut vainiga ir nenormala imigracija..katra nacija grib passaglabaties un katrai nacijai dievs ur atveelejis vietu uz zemes...katram butu jadzivo tur kur dievs to nolicis..latviesi daudz ir nicinati laikmetu griezos..vet unikali siksta ir latviesu tauta ka nezales....katrai tautai dzivojot svesa teritorija ir jaciena tas pamatnacija..un ar to arii jasak.
30.novembris 2019, 16:29 Atbildēt
dde Soto to Adel
Un kā tu savu joberi zirgu sauc? [ smiin ]
30.novembris 2019, 17:04 Atbildēt
TTo de soto
Zinu to ka tavs vards ir zirga pimpus rabinovics..aha
30.novembris 2019, 17:20 Atbildēt
KKO ADEL DARA STALLĪ
Šļorp šļorp šļorp
30.novembris 2019, 18:54 Atbildēt
ZZinatajs
Adel soto iesauka geju klubaa ir apgraizitais pimpis
30.novembris 2019, 17:50 Atbildēt
bblumbergam mutē dirš suņi
abramoviču pašu pis dirsā un mutē...
30.novembris 2019, 17:37 Atbildēt
LLatviešu burti
Tā jau nu gluži nebūs vis, kā tu saki!
Ziemeļamerikas kontinents lieliski pierādīja, ka nekādas tautības un nācijas nav šķērslis, lai izveidotu jaunu, kopēju un brīvu tautu - nāciju - amerikāņus. Un nevajag tūlīt sākt apgalvot, ka ASV - tas, lūk, kaut kas cits. Tādi paši dažādu tautību cilvēki,
dzīvo uz tādas pašas sauszemes kā eiropieši.
Tas labi parāda to, ka tautības ir galīgi neko nenosakošs faktors. Vienkārši - tradīcija. Var saglabāt, var arī nesaglabāt.
1.decembris 2019, 10:30 Atbildēt
PPatriots
No šī vīreļa būs sagaidāma tukša muldēšan, bet darbi būs 0 vērtībā. Esmu vīlies!
30.novembris 2019, 16:43 Atbildēt
MMaskackas bomze
Man nekdf nav bijysi pretenzija pret krieviem un velmelesanas tos parlatviskot..jo tas nav iespejams..bernibaa un jauniba dzivoju ciemata kur parsvara pec kara ieceloja krievi...man bija krievi draugi..loti atskiriga menralitate..krieviem ir loti plasa dvesele..vini mil tureties kaimini kopaa..barinos..ir loti izpalidzigi...loti interesanti bija musu pasakumi klubaa..kyr mes latviesi snuedzam folklieas koncertu un krievi savu..tik savdabiga bija un interesanta so kulturu atskiriba..ja prieks bija to iepazit..pa retam ari ciganu koncerti bija lotii apmekleti...jamacas cienit un puenemt katru tautu tadu ka vina ir..un kepities ar citautiesiem.kuri ari xcena pamattautu...
30.novembris 2019, 16:49 Atbildēt
ĀĀgenskalna budzis
Velns parāvis, ne tā "dvēsele" atkal! Krievu dvēsele ir melna, citādi viņi nebūtu ieguvuši pasaules lielāko slepkavu "godu". Pat nacisti nenoslepkavoja tik daudz cilvēku kā Staļina bendes. Un krievi šī boļševiku režīma pēctečus vairumā vēl atbalsta.
30.novembris 2019, 16:56 Atbildēt
ĀĀgenskalna bomzis
Latviešu varoņi Rumbulā esot nošāvusi visvairāk židu eiropā ..., Skat cik svecites nes pie mildas ! Un viss lai tikai izpatiktu saimnuekiem ,nu gluži ka šodienas fiksue šakāli visur skrien ratiem pa priekšu , tādi ,lai izpatiktu saimniekiem, x stundā šaus atkal ...
1.decembris 2019, 3:08 Atbildēt
OOntūns
"Esot" visa teorija lai izspiestu no latviešu tatas šekeļus.vajadzēja upuri-paši šāva paši bļāva
3.decembris 2019, 11:58 Atbildēt
MMaskackas bomze
Tev ir loti melna dvesele joske
30.novembris 2019, 17:18 Atbildēt
AAAAAA
Kāpēc tad tu pašlaik nedzīvo tai ciemā, gan jau vislaik biji alkohola reibumā un visu uztvēri neadekvāti. fui
30.novembris 2019, 18:37 Atbildēt
MMaskackas bomze
Esmu auzprecejysues un aizgajusi uz citu vietu viensetu
1.decembris 2019, 4:39 Atbildēt
ēērce
Ar vārdiem var spēlēties cik grib, bet kamēr visas Latvijas skolas nebūs latviskotas, tikmēr nekāda sabiedrības integrēšana nemaz notikt nevar.
30.novembris 2019, 16:50 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tieši otrādi, pēc krievu skolu "latviskošanas" nekāda sabiedrības integrēšana vairs nebūs iespējama.
30.novembris 2019, 21:34 Atbildēt
rrusdebilam
tu gribēji teikt - pēc neintegrējamo rusdeboilo rusnacisu ruokupantu repatriācijas?
1.decembris 2019, 1:01 Atbildēt
ttam pašam
Nihujas neesmu manījis, ka jauno rusnacisteļu atkritumu skolas kaut kā veicinātu integrāciju, rusieklīdeni.
1.decembris 2019, 1:02 Atbildēt
vvispār
Līdztautieši ždanoka, gapoņenko, lindermans utt. un problēma atrisināta: D
30.novembris 2019, 16:56 Atbildēt
llapa
mucenieku curbani nebus musu lidztautiesi .
30.novembris 2019, 17:03 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Būs, būs! Tās taču ir "latviskās vērtības", daži te apgalvo, ka Mucenieku čurbāni būšot daudz labāki par krieviem!
30.novembris 2019, 21:35 Atbildēt
VVelkomme allaks
Jā ,celtrāltirgu kruevu sigaretki mafiju nomainišot islāma valsts narkotirgoņi un tie bus neaizskarami !
1.decembris 2019, 7:14 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Esmu rusdebils rusnacistu rasists. Heil Hitler!
1.decembris 2019, 1:03 Atbildēt
LLatvietis
Nevis līdztautieši bet okupanti. Lietas jāsauc īstajos vārdos.
Ir igauņi, vācieši ,ķīnieši utt. Bet redz mums ir krieviski runājošie. Ftf tagad vēl krieviski runājošie līdztautieši
30.novembris 2019, 17:04 Atbildēt
ppar izglītību
Tas ir pirmais, bet nebūs vienīgais. Uzbrūkošais neoliberālisms, kas ir komunistiskā ideoloģija slēptā formā, ievācies Rietumeiropā, bet Austrum un Centrāleiropā vēl nav ieticis, jo to vēsturiskā pieredze ir lielāka. Uzbrukums tradicionālai kultūrai notiks visās frontēs. Tas ir sācies.
30.novembris 2019, 17:04 Atbildēt
dde Soto
Etniskie krievi ir okupanti bet pārējie ir līdztautieši.
30.novembris 2019, 17:07 Atbildēt
AAha
De soto ir ebreju okupants bet parejie lidztautiesi
30.novembris 2019, 17:22 Atbildēt
AAha
ES ESMU RUSDEBILS KRIEVU OKUPANTU ATKRITUMS HEIL HITTLER!
1.decembris 2019, 1:04 Atbildēt
LLatvijā ir LATVIEŠI
Tādus līdzcilvēkus nevajag. IR CITTAUTIEŠI ŽĪDI, JEVREJI, KRIEVI, UKRAIŅI, LEIŚI, LATVIEŠI.
30.novembris 2019, 17:09 Atbildēt
EEdžus
Ne viss prezidents, bet filologs- terminologs, frāžu un vārdkopu
ieviesējs-izskaudējs. Iedzīviniet, Levita k-gs, arī kaut ko taustāmu
iedzīvotāju labklājības jomā. Vai visu prezintetūras termiņu pušķosiet
salikteņu skanīgumu. Arī Vaira Vīķe-Freiberga skandināja : "mēs esam
stipri, mēs esam diženi, mēs esam vareni!" Pieskandināja ar, un
savairoja, dižus zagļus, varenus blēžus, korumpantus, liekēžus,
parazītus.
30.novembris 2019, 17:14 Atbildēt
ddziedātājs
Edžum cepums par komentu,varēji vēl skarbāk. Ar rebēm ticis par prezi!
6.decembris 2019, 13:18 Atbildēt
KKosmo
Līdztautieši --- līdzkaklam, varēja vēl blaktautieši (no vārda - blakus)!
30.novembris 2019, 17:14 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Visdziļākajā būtībā tā ir ideoloģiski noziedzīga akcija un jauns humanitātes noziegums. “Nācijas tēva” iniciatīvas rezultātā tiek veicināts atbalsts pastāvošajam kriminālajam kapitālismam - noziegumu brīvībai, organizētajai noziedzībai. “Nācijas tēvs” aicina neuztraukties par Rinkēviča, Magoņa, Muižnieka nedarbiem, valdības absurdajiem “583 darāmajiem darbiem”, valdošās kliķes nelietīgo attieksmi pret mediķu algām un skolotāju algām, idiotu blādīšanos par “klimatneitralitāti”. Tiek musināts “nācijas tēva” aizsāktais lingvistiskais marasms. “Valstsgribai” jau ir pievienojusies jauna kroplība “līdztautieši”. Protams, turpinās jēdziena “nācija” nepareizais lietojums.
30.novembris 2019, 17:22 Atbildēt
vvispār
Vabūt izlasi rakstu?
30.novembris 2019, 17:42 Atbildēt
KKuilis
Pats izlasi! Bet vienalga tas latviešu stulbenim neko nedos! Pretīgi reptiļi!
30.novembris 2019, 18:28 Atbildēt
rrusdalbajobam
rusdeibl, aizver rusdalbajobisko rusjebalu, rusdauni rushujpipele.
30.novembris 2019, 18:37 Atbildēt
AAutā
Smalkas vārds te noteikti attaaisnio miljonvērtās valsts valodas dižpētniecības progranmas- cik smalki zinātniski Paši zināt, ka tā smalkā zinātne... nu tas jau kaut kas īpašs
No vārda jau nekas dzīvē nemain;ās, ja b nu vienīgiu var attaisnot dīkdieņu barus pārgudrās spriedelēšanās
30.novembris 2019, 17:30 Atbildēt