Komentāri / Pētījums: vairums cilvēku tic, ka elastīgs darba laiks palīdz produktivitātei
 

24 komentāri

AABC
... un frizieris arī var matus turpat uz ielas griezt, krāsot un ieveidot - paiet, apstājas, paiet, apstājas - kad apstājas, tad kādam mati jau nogriezti, nokrāsoti vai ieveidoti ... elastīgs darba laiks :::))) ... viens ārprātīgais pastaigājas ar šķērēm.
22.novembris 2019, 22:22 Atbildēt
BBobs
Strādājot zem pātaga sevi izsmeļ un beigās pie ārsta jāiet .
16.janvāris, 23:55 Atbildēt
ddada
Diemžēl ticība un rezultātu metrika i tuvu nesakan. Rezultāti un produkticitāte būtiski krītas. Nav noslēpums, ka iegūtajā brīvajā režīmā jau pāris mēnešu laikā tiek atrasti vēlpapildus darbi un citi optimizēšanas pasākumi,kurus nākas tik un tā apmaksāt no pamatlikmes darba devējam
26.novembris 2019, 0:00 Atbildēt
ttātad
uz brīvā režīma var turēt ārštattniekus un maksāt viņiem par gabaldarbu. Un lai tad viņi mekle papilddarbus, cik var savākt, par tiem jau maksās citi.
1.decembris 2019, 21:53 Atbildēt
ddebilšovs
Nu protams, darba laikā nihuja nevar pastrādāt, bet elastīgā ahujenna varēs... un vispar no kura laika faktus noskaidro ar pūļa balsojumu?
27.novembris 2019, 20:54 Atbildēt
IInfor
Bankrotē!
16.janvāris, 23:53 Atbildēt
sslēpts reklāmraksts
nahuj!
27.novembris 2019, 20:56 Atbildēt
jjauc silto ar mīksto
Brīvmākslinieki tā strādā ne jau ideoloģisku, bet tīri praktisku un ekonomisku apsvērumu dēļ. Ja brīvmāksliniekam ir pasūtījumi no 3 klientiem, tad skraidīšana pa birojiem ir lieks laika un naudas patēriņš un arī firmai nav jēgas brīvmākslinieka dēļ tērēties telpām, ja viņš var padarīt darbu citur.
28.novembris 2019, 17:01 Atbildēt
aatsauts galva
elastigs darba laiks palidz darba devejam sastadit grafiku un sabojat darbiniekiem dzivi.
14.decembris 2019, 16:11 Atbildēt
PPirktspēja
Un, "mazākums" atbalsta optmizāciju?
26.decembris 2019, 10:15 Atbildēt
IInfor
Kremļa līdzīgo domājušajiem nesaprast . Viņi zin vergturību un neko vairāk . Nav jēgas lopu mācīt par cilvēku . Lai jau turpina kā ir un bankrotē un lai brēc kā nav kas strādā par 1000€ . Par tūkstoti ar neies neviens pie ,, ivana bargā strādāt ,,
Pirms tam bija viens piemērs ,, pavāra dievs ,, kā nav kas mazgā traukus pie viņa . Ne viņš maksāja ne cilvēks bija .
Tādiem tik novēlēt bankrotu un daudz prusaku .
10.janvāris, 5:30 Atbildēt
iinformbiro
šis murga raksts ir tēmēts uz to lai dienasszagļi augstos krēslos varētu pat neapmeklēt darbu - tajā pašā laikā saņemot algu par neko. un ar kremli ''seit nav nekāda sakara- ar krieviem personīgi esmu draugos un lamāties kā jūs idio netaisos- jau tā visus pasūtījumus un tranzītkravas novirza uz blakusvalstīm- un latvieši pateicoties ASv vr sūkāt pirkstu jo speķa ta nav.
novēlu tev ēst prusakus pēc bankrota.
25.janvāris, 11:42 Atbildēt
llapa
laukos nav nekada darba , tapec pie dirsas produktivitate . tuksas runas .
14.janvāris, 10:57 Atbildēt
aanarchists
Komentu rakstītāji,kā parasti,izceļas ar idiotismu.Es jau kādus 12 gadus strādāju freelancera statusā-darba vieta mājās,nekādu ilgtermiņa saistību,strādāju tikai līgumdarbus.Varu no rīta celties ap 10-tiem,naktī strādāt līdz pusnaktij(man patīk tāds režīms),ja negribu-varu mēnesi nedarīt neko.Ja nepatīk darba piedāvājums-pasūtu klientu naxuj.Pelnu 2-3 tūkst.ēriku mēnesī(pirms nodokļiem).Nodokļus maksāju reāli.Ja cilvēks neprot izmantot mūsdienu tehnoloģiju dotās iespējas-pats vainīgs par savu stulbumu.Nu,protams-rimi krāvējam nespīd šāds darba režīms.
20.janvāris, 17:51 Atbildēt
PPastulbajam
sapņi sapņi ....
25.janvāris, 11:46 Atbildēt
DDona
Šādi paveikta darba kvalitāte un daudzums gan ir krītoši un ražīgums krītas, atkarībā no nozares), bet vidēji par 25-35%. Darba devējam tas vienmēr ir jāapdomā.
4.februāris, 15:59 Atbildēt
DDina
Pirmkārt jaievēro ka ir cīruļi un pūces. strādat no kafejnicam bez kolektīva patiešām piekrītu ir garam.
7.februāris, 1:55 Atbildēt
LLops
Nu ja tev katru stundu darba ir kādas 5-10min brīvs laiks tad tava darba produktivitāte noteikti uzlabosies nekā stradajot no zvana līdz zvanam,!
25.marts, 15:14 Atbildēt
zzabakam
tu dzivo makonjos! tu dzivo valsti, kura nav Normalas, Pelnoshas ekonomikas! Razjojosha, Industriala Ekonomika viss ir saprogrammets pa minutem! Vai tas razjoshanas cehos, vai piegades, vai prechu transporteshanas prom, darbos! Ofisa, entajiem purniem ir jasezj pie kompjiem, nevar pat aiziet pauze un 10-15 min.! Vinji sezj un gremo savu Sandwichu pie darba galda! Jo regulari ir jasazvanas ar klientiem/ piegadatajiem, sanjemejiem! Jaatbild uz e-mailiem! Flexible asistenti, kuri grib kautko darit, sev erta laika, nav stradajushi Industrija kur ir katra minute, katrs darijums no svara! Nevis lunjoshana! Jo citu kompaniju ofisu darbinieki ir savadaki, katrs ir ar savu stilu! Citi ofisi, vinju klienti gaida informaciju, par vinju produkcijas piegadi, sanjemshanu! Vai viss ir korekti! Precizi! Vai nav nav aizkaveshanas? Kljudas!
7.maijs, 2:20 Atbildēt
LLena
Čau! Mani sauc Lena, es esmu 23 gadus vecs. Es gribu atrast vīrieti intīmām sapulcēm un vulgārai komunikācijai. Es atbildēšu visiem, šeit ir mans profils - loveto.one/lena97
1.aprīlis, 17:23 Atbildēt
aabrams
kaut tevi korona panjemtu!
7.maijs, 2:23 Atbildēt
aahmeds
lena un pie tam vel pagjiks!
7.maijs, 2:24 Atbildēt
fflexible
ar shadu darbu, Lielako ties neko nevar saplanot! ja ir javeic dazjas citas svarigas, nepiecieshamas lietas ikdienas dzive! Ja ir Gjimene un mazi berni, vai skolnieki! Vinjiem ir skola, konkrets laiks, kas sakas un beidzas! Vinjiem ir Pulcinji, kuri ari akas beidzas konkreta laika! Man ir kursi, vai papildus darbs, kursh ari sakas, beidzas, kura jabut preciza laika! Kads Flexible? Tiem, kuriem vispar nav nekadu saistibu, pienakumu, kuri ir vientuljie, vai vinju vieta citi vinju pienakumus dara! Tie var Flexibeloties! Kautkads reklamas agjents var shadi lunjot! par Minimalo algu 200 euro!
7.maijs, 2:07 Atbildēt
rreza
Darba devējiem ir pilnīgi pretējs viedoklis un ir mērāmi rezultati
26.maijs, 13:32 Atbildēt