Komentāri / TV3 un LNT ziņu dienestu apvienošana: atlaisti pirmie darbinieki
 

54 komentāri

DDuna
Pareizi,ka atlaisti aksti,kas piesarno mediju telpu ar nepareizu latviesu valodu,izskatu.Cik ilgi var bukset,dzive iet uz prieksu.Gribas redzet citus daudz zinosakus cilvekus.Vecie,lai vacas un iet par apkopejiem.Bija L N T sanakusi tadi svabraki,un tv jau nelidzinajas tv.Tagad vecie vezi mekle blatus ,blauj ,kapec ta.Kas jums par dalu,jamainas un viss
8.novembris, 17:33 Atbildēt
FFēlis
Ssori, kāds ir latvisks izskats? Kā manai meitai, tāpēc ka visi kursā bija šokā, kad izrādījās, ka labi prot krievu valodu, jo izskatās tik ideāli latviski?
8.novembris, 18:50 Atbildēt
LLieliski
Jo mazāk žirnālistu, jo mazāk negatīvisma!!!
8.novembris, 20:59 Atbildēt
ttenis
Ko sēsi, to pļausi. Vara pdējos trīsdesmit gadus izputina valsti, LNT paši piedalījās šis izputināšanas slavēšanā. Puse iedzīvotāju izbraukusi, savukārt no palikušajiem labi ja kādi 5%, kas vēl sēž pie siles, jūtas omulīgi, bet vai tāpēc viņiem vajag 3 TV kanālus, kas stāsta cik viņi balti un pūkaini? PS. Vakar ilgi domāju, skatoties Hermaņa izrādi par vēstures komisiju, vai šī valsts ir labāka par to kas bija? Vai neesam uztaisījuši kaut ko vēl murgaināku par padomju režīmu, ka cilvēki no brīva prāta ir spiesti pamest šo zemi?
8.novembris, 17:40 Atbildēt
YYes
Ārzemju onkuļiem interesē tikai peļņa, liela peļņa. Ja latvieši negrib būt saimnieki, bet cenšas visu izpārdot ārzemniekiem, tad ar to ir jārēķinās.
9.novembris, 8:46 Atbildēt
VVārda Brīvība .
Latvijas Neatkarīgā Televīzija . Jau pats zīmols norāda , ka šī raidorganizācija ir Neatkarīga , bet tad ir jājautā , no kā tā ir Neatkarīga , ja medijs nav Latvijas sabiedrības ziņu portāls , bet pieder kādam īpašniekam ! Bija Neatkarīga , bet izrādījās , ka neatkarība bija tikai zīmola formātā , ko vienā paņēmienā Vienkārši Kāds ar naudiņu Nopirka . Vai Latvijā vispār ir brīvi un neatkarīgi ziņu portāli ? Mediji nevar būt brīvi , ja tie pieder kādām biznesa grupām . Vai kāds var dot garantijas , ka aiz Skaļiem zīmoliem netiek paslēpti Latvijas sabiedrībai un Latvijas Valstij nedraudzīgi stratēģiski organizēti nodomi ?! Demokrātijas garants ir Brīvu viedokļu apmaiņa un tas starp citu Atmodas periodā Dominēja Latvijas žurnālistu lozungos . Dominēja ... Pirmā šķiet tika Optimizēta Ltv , kuras optimizācijā aktīvi piedalījās - bijušie Atmodas revolucionāri , ja tā varētu tos dēvēt . Sabiedrība ar to samierinājās , jo paralēli Televīzijai izveidojās Interneta mediju portāli , kuri likās būs ne tikai neatkarīgi no visiem Diktātiem , bet būs arī Lojāli Brīvu viedokļu apmaiņai bez kādiem nebūt Nosacījumiem !!! Ilūzija nebija ilgstoša . Brīva viedokļu apmaiņa vairākos mediju portālos liegta . Nesen šo ideju realizēja " K******s" portāls . Motivācija esot tāda , ka tas tiekot darīts , lai izslēgtu iespēju komentāros lamāties un aizvainot citus viedokļu paudējus . Brīvie viedokļi izzuda , bet lamas un rupjības palika savā vietā ! Būtībā tā ir slēpta Cenzūra ! Kāda var būt interese kādam Nopirkt vairākus ziņu mediju portālus , vai TV studijas , kā šinī gadījumā ar LNT ? Iespējams , ka tā ir maskēta mediju vides pārņemšana noteiktu grupu interesēs . Varbūt ir pienācis laiks izveidot patiesi Brīvu un Neatkarīgu Sabiedrisko TV un ziņu portālu , kurus nevarēs nopirkt Skaļu zīmolu īpašnieki un kuros Latvijas pilsoņi un iedzīvotāji Brīvi bez reģistrācijas varēs izteikt savus viedokļus un domas par notiekošo Pasaulē un Latvijā !
8.novembris, 17:47 Atbildēt
vvar saprast
ka sāpe par vietas zaudešanu, bet pat tād piesaukt kremli jau ir smiekligi. tik šaurpieraini darbinieki protams jāatlaiž pirmajā kārtā
8.novembris, 17:53 Atbildēt
SSkaidra bilde
Jāatlaiž VISI, pēc tam DAŽI japienem atpakaļ, bet uz citiem noteikumiem.
9.novembris, 8:16 Atbildēt
zzakusala
Antigs atklāj, kā mudināti latviešus dodas uz ārzemēm
9.novembris, 10:39 Atbildēt
VViss ir OK
Patiesība ir tā, ka žurnālistu Latvijā ir par daudz, Latvijā iedzivotāju skaits nepieaug, ziņu vairāk nav, kā rezultātā var sagaidīt vēl arī citu tv kanālu likvidāciju.
9.novembris, 9:06 Atbildēt
JJevlampijs
Privātiem taču noteicošais ir peļņa ,ja peļņas vairs nav ,tad bankrotē ,pārdod uzņēmumu vai reorganizē ,nu un daļa ir jāatlaiž. Nekādu Kremļa roku te nebūtu jāmeklē. Tā taču ir arī ar skolām ,skolēnu nav ,skolu slēdz un skolotāji paliek bez darba. Vispār ,varbūt, pat labi ka jāmeklē cits darbs ,pārmaiņas, jauna idejas ,cita alga un tā tālāk.
9.novembris, 12:15 Atbildēt
AAntigs
nak radio karta
9.novembris, 10:40 Atbildēt
PPatriots
Viens melīgs propagandas kanāls mazāk ir laba zińa
8.novembris, 17:53 Atbildēt
TTā ir
Var tikai piekrist, bet vai pārējie ir labāki...
8.novembris, 18:46 Atbildēt
LLīna
Žēl. Pēdējā laikā skatījos tieši LNT, jo TV3 kļuva nebaudāms, īpaši NP. Nāksies atteikties no tv ziņām un informatīvajiem raidījumiem kā sugas.
8.novembris, 18:06 Atbildēt
PPiekrītu
Piekrītu. TV3 bija vienīgais kanāls, ko nekad neskatījos, pat nepiedomājot. Laikam nebija, ko skatīties.
8.novembris, 19:02 Atbildēt
MMjā
Jā,gaumes ir dažādas,bet personīgi biju 'saaudzis' ar LNT un 900'' ir pirmais ko ieslēdzu pēc pamošanās un pirmais ar kuru dzeru rīta kafiju.Forši moderātori,labs humoriņš komentāros un Kristīnes dzirkstošais iesmējiens,padara dienu gaišāku arī apmākušā dienā..Cerams,ka jaunajā formātā 900'' komanda tiks saglabāta,
9.novembris, 9:12 Atbildēt
PPārsla
Noteikti, un faktiski - pirmām kārtām, ir slēdzami vienpusīgie, līdz ar to melīgie un zemiskie LTV1, LTV7, LR1 "ziņu" dienesti, ar to Latvijas sabiedrību kropļojošajiem un valsti postošajiem "informatīvajiem", "analītiskajiem", u.c. uz LETAs nožēlojamajā tendeniozajām sēnalām balstītajiem "raidījumiem". Pietiek melot, pietiek kropļot Latvijas cilvēkus, un postīt Latvijas valsti. Pat vecāka gadagājuma, līdz ar to labi izglītotie cilvēki, jau ir pārvērsti par truliem zombijiem. Pietiek.
8.novembris, 18:08 Atbildēt
DDuna
Paldies dievam,beidzot neredzesim garo klavu,bin ladenus ar bardam,slupsteklus etera,akstus.Kad sakas LNT tika aizdziti profesionali augstas kvalifikacijas diktori,visi.Ekis sanema savus pazinas,vinu draugelus,galigi nekompetentus akstus,studentinus.Ka pardxivoja zinosie diktori kam jau bija daudz gadu un pirms pensijas Izcila Rone Riekstina,Uldis,Cukurs un ari operatori un parejie.Izmeta vinus meslaine,jo naca jaunie.Kaut kadus butu atstajusi,ne veci,tad ara.Ar so salasnu baru vinus nevar vispar salidzinat.Ta viniem vajag.Tv akstities nevar,nedrikst ,tas nav pielaujami.Jabut perfektsi dikcijai,stajai,apgerbam,viriesiem nodzitam bardam,ja tas ir likums.Seit bija un ir resnisu bardaino,slupsteklu bars.Ara,kaut visus izmestu.Labi stradaja musu laikmeta ar lapam izmetatam uz galda ,ar pildspalvu mesanam un t.t.Riebigi.
8.novembris, 18:13 Atbildēt
uukama
Žēl gan! LNT ziņas man bija vienas no sakarīgākajām. Cik jau nu sakarīgas ziņas Latvijā var būt.
TV 3 man saistās ar prastumu, jebkura vietā, kur to raida.
8.novembris, 18:16 Atbildēt
DDuna
Piekritu tv 3 ir sausmigs ar visiem moderatoriem steinbergs runa...cakaret,rupjibas ka vecs resns aksts ,riebjas skatities,izgazies bauris.Elina pedeja laika sanemusies,bet sakuma ka vina runaja,kada dikcija bija Mes brinamies,ka tv parvertusi par kaut kadu prastu saviesigu balli.Tur ari visus jadzen ara.
8.novembris, 18:21 Atbildēt
MMaija
Man svarīgs ir VIENS sabiedriskais zinu dienests ( radio un tv kopā!), ko es skatos un klausos. To ziņu nav tik daudz, lai tik daudz žurnalistu barotu bez vajadzibas.
9.novembris, 9:10 Atbildēt
vvaldis
Reklāmu tirgus samazinājies ,vienīgi Pūce ar savu reformas slavināšanu 220000 ir līderis,bet tā nauda aiziet LTV un Radio.Saimnieki parēķināja,ka nav jēga uzturēt lieku kanālu un pieņēma loģisku lēmumu.
8.novembris, 18:45 Atbildēt
ttu tāpat kā
pārejie komentētāji pat nesaproti lietas butibu. kanālu jau saglabās (ja protams uzraugi nesāks spuroties un neļaus reorganizāciju, tad gan visticamāk slēgs) tur pat smalki paskaidroja ka nav jēgas vienam īpašniekam 2 vienādi-vispuseji kanāli. ka publika noslāņojas pa vecumu grupām, pa intresēm un katrai no tā vajag savādāku pieeju (pat netā tagad vāc ziņas par katru lietotāju lai pielīstu tikai un tev ar tikai tevi intresejošu saturu) tāpec tv3 paliek kā vispārejs kanāls bet lnt ar jaunu nosaukumu specializēs citai auditorijai. uz to virzās visa mediju telpa, tikai muzu brontozauri kas kūrē medijis to nez kāpec negrib/nevar saprast
8.novembris, 19:16 Atbildēt
BBļāviens
Vienkarši mums to zinu nav tik daudz, lai uzturētu tik daudz žurnaļugu - Latvijā taču nav pat 2 miljonu iedzīvotāju! Jāpārtrauc ģenerēt šos žurnaļugas katru gadu!!! Un tad, kad aizklapē ciet kādu kanālu - pasaules gals!
9.novembris, 8:21 Atbildēt
FFēlis
Un ko tālāk? Sāksim maksas ziņas un reklamēsim pederastiju?
8.novembris, 18:46 Atbildēt
dde Soto
vatnjik, juus jau to darat pie sevis. Juusu punduris nekauneejaas TV priekshaa uzbrukt siikam puishelim un laiziit tam veederu.
8.novembris, 19:26 Atbildēt
PPanika
Satraukums ne pa jokam- valsts pārdotētā televīzijā panika. Ja nu piesakās darbā?
8.novembris, 19:10 Atbildēt
nnauda
9.novembris, 13:33 Atbildēt
FForši
Beidzot varbūt būs UHD kvalitāte , nevis , kā Latvijas tv pgājušā gadsimta bilde !
8.novembris, 19:30 Atbildēt
NNesprotu
Priekš kam vajadzīgas LNT un Tv3 ziņas, ja ir jau LTV1 un LTV2 ziņas?
8.novembris, 19:36 Atbildēt
jjohanpampiņš
++++++
8.novembris, 20:19 Atbildēt
ttieši tā
pie tam,ja VISAS ziņas sakomponē LETA,te var būt tikai jautājums- kurš pirmais tās nolasīs.
9.novembris, 13:15 Atbildēt
PPirktspēja
Būšot vairāki apvienoti raidījumi, kā: Alleluja partijas!
8.novembris, 19:46 Atbildēt
jjohanpampiņš
PilnĪgi pareizi darĪts,ja nav tad nav!!!Bet patiesībā visi skatās tāpat krievijas TV kanālus,jo eiropas savienība ar amerikosiem ir pieriebusies XD!!
8.novembris, 20:18 Atbildēt
vvdv
pilniigi 10niekaa , beidzot to grigali varbuut neraadiis
8.novembris, 20:27 Atbildēt
TTVssssss
LNT jau 10 gadus atpakaļ bija jāklapē iet. Izņemot reklāmas un vecu vecās filmas tur neko neāda.
8.novembris, 22:57 Atbildēt
OOTĪLIJA
Ko tad to degtpunktu vēl patur.Kā tautā viņus saukā - līķmušas.Tāds neprofisionālisms,ka riebj.Tantiņu skatītais un apspriestais - kurš kuram pa muti iedevis,kur kas nosvilis,avārijas un ....viss pa riņķi.Labāk kādu labu filmu parādītu tajā laikā.Lēts produkts ar drausmīgu negatīvisma piegaršu.
8.novembris, 23:21 Atbildēt
RRuta
Pilnīgi piekrītu!!!
9.novembris, 5:51 Atbildēt
vvot tā
Pareiz' vien i'! Ir jābūt divām programmām kā kādreiz - Centrālajai TV (no Briseles, ar Vašingtonas saimnieku iespraudumiem)) un vietējai bauru valodā priekš neskolotajiem. Viss, nav ko tērēt elektrību reklāmām un silesļaužu meliem!
8.novembris, 23:36 Atbildēt
OOkšķeris
"Nācijas tēvs" vēl nav viņus apsveicis. "Nācijas tēvs" šajās dienās intensīvi izstrādā jaunu sava bezmaksas ēdiena karti. "Nācijas tēvs" vēlas integrēties ar jaunajiem ciešajiem partneriem Namībijas hotentotiem un tāpēc jaunajā ēdiena kartē paredz iekļaut sliekas, vaboles, odus, mušas, dažāda veida tārpus, skudras. "Nācijas tēvs" latviešu varas izdzimteņiem pieprasīs 2 miljonus jaunās ēdiena kartes realizācijai mēnesī, viņa bezmaksas ēdienam vedot no Namībijas tās faunas izstrādājumus, kā arī pašam reizi nedēļa lidojot brokastot uz Namībiju kopā ar kuci kucinu un idiotu teikmani ar tipisku kretīna vaigu, no kā hotentoti var nobīties un aizlaisties tuksnesī.
9.novembris, 3:56 Atbildēt

Rīgas namu pārvaldnieks