Komentāri / NRA PĒTA: kādas algas saņem mediķi
 

15 komentāri

ssoc.darbinieks
bet sociālie darbinieki saņem uz papīra diapazona 600-900 eiro,
dažādām ir maģistra grāds, ģimene asistents 4 eiro stundā, mājas aprūpētāji neatkarīgi no klienta veselības stāvokli - minimālo algu. Kā dzīvot mums? Par mums vispār neviens pat nedomā!
7.novembris 2019, 8:43 Atbildēt
DDons
Nu un kāda atbildība Tavam darbam? - nekāda... Arī 10 gadus mācījies, guļot naktīs pa 4-5 stundām un, ja nenokārtoji vienu kontroldarbu, tad izmet no augstskolas? Tev tā bija?
7.novembris 2019, 9:35 Atbildēt
JJēpītis
Dons nu gan nesmuki dzied, Neviena profesija nav nenozīmīga un visās ir liela atbildība un nepieciešamība darbu veikt.Ārsti daudz mācās un veic brīnumainas operācijas, bet neviens pēc tam par slimnieku nerūpējās. Bez aprūpes personāla tas slimnieks tāpat aizies bojā, lai ar cik labi būtu veikta operācija. Tā kā Don, dziedi tālāk, bet nemuldi.
7.novembris 2019, 10:06 Atbildēt
AAnna
Mācījies lai saņemtu labu piķi pakaļu nepieceļot no krēsla.Pārējie kas nodrošina tev labu dzīvi lai sprāgst badā.Izārstēt tāpat nevarat,
7.novembris 2019, 10:08 Atbildēt
ZZelma
Vēlviena problēma ir tā, medicīnas darbinieki strādā ne tikai Veselības ministrijas pakļautības iestādēs, bet arī Labklājības un Izglītības (pansionāti, skolas, bērnudārzi utt.). Tiem mediķiem vispār nav nekādu cerību uz algu paaugstinājuma, par viņiem neviens nerunā. (kā iepriekš minētā soc. darbinieka piemērā)
7.novembris 2019, 10:27 Atbildēt
ttao
Man nesen piedāvāja uz rokas par reālu pusslodzi rehabilitācijas darbā valsts iestādē uz rokas 180 eiro. Tātad par pilnu slodzi būtu uz rokas 360 eiro. Darbs pie cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tas ir psiholoģiski pasmags darbs un tur neviens konvertus nedod, no farmācijas bonusi nenāk, tā kā tur strādāt ir skarba realite. Apbrīnoju tos cilvēkus par to ko viņi dara un tai pat laikā nemeklē darbu citur. iespējams, ka nespēj atrast.
7.novembris 2019, 10:55 Atbildēt
LLasītāja I
Vidējā alga ir tikpat kā vidējā temperatūra slimnīcā, cik noprotams tad dažādu līmeņu slimnīcās ir atšķirīgas algas, reģionu slimnīcās tomēr mazāk maksā kā valsts nozīmes galvenajās slimnīcās, nekas īpašs pētījumā nav pateikts, tāpat tur ir zemūdens akmeņi.
7.novembris 2019, 11:14 Atbildēt
dddd
vidējā alga nenozīmē, ka tādu saņem katra medmāsa un katrs ārsts. Kā vienmēr - pēc būtības neviens nespēj neko izpētīt.
7.novembris 2019, 11:35 Atbildēt
oomite
varbut butu godigak uzrakstit cik cilveki sanem reali uz rokas ….un ar to ir jaizdzivo
7.novembris 2019, 12:01 Atbildēt
llapa
jaraud ir visas nozares stradajosiem , un nav te ko dazus izcelt . del ta ,, krievi uzbruk ,, tauta spiesta izbraukt un izmirt . un sagatavojiet ari saimas darbinieku atalgojumu sarakstu . ari kampars un vina paligi - cik sanem naudas . cik prezidenta biksu deldetaji . cik nauda aiziet saimas autoparka uzturesanai.... utt.
7.novembris 2019, 12:23 Atbildēt
ccwcw
Jā....laikam jau arvien par maz..... bet muļķa skolotājs saņem par 1 slodzi 750 pirms nodokļu nomaksas un to vēl " izdīca". Skolotāji ar šo summu laimīgi; ārsti ar 3x lielāku algu - streiko. Ārstus sagatavo skolotāji....laikam jau kaut kas pūst...L
7.novembris 2019, 14:55 Atbildēt
PPastrādāju skolā un medicīnā
Skolotājiem ir emocionāli smags darbs, tas tiesa. Tomēr skolā ikdienas uz sāpēs vaidošiem cilvēkiem nav jāskatās, pumpas, augoņi, strutas un siekalas pretīga paskata večiem nav jāspaida, vēžinieki un smagi slimie nav jāmierina un nāviniekiem nav jāraksta miršanas apliecības. Daži agresīvi, piedzērušies vai psihiski slimi pacienti vēl pamanās nolamāt mediķus un iedot pa ausi palīdzētājam. Nāvīte ikdienas pa skolu nestaigā, skolotāju kļūdu rezultātā neviens nemirst, uz tiesu skolotājus par viņu kļūdām neizsauc. Tomēr.
7.novembris 2019, 22:53 Atbildēt
LLietvedība
Un ja nu algu paaugstinātu visiem par apmēram 1000, vai medicīnas darbinieku attieksme pret slimnieku mainīsies?
7.novembris 2019, 15:12 Atbildēt
PPaldies mediķiem par darbu
Kāpēc Jūs nerakstāt,cik saņem ārsti, kuri slimnīcā dien dienā veic vienu un to pašu, valsts apmaksātu manipulāciju vai operāciju? Cik saņem ārsti mazajās poliklīnikās? Mana operējošā Stradiņu daktere neizskatījās ar zeltu apkārusies- viņai bija lietota ādas jaka no "humpalām".
Uzrakstījuši te lielākās algas dažiem desmitiem Latvijas ārstu, lai radītu iespaidu, ka visi mediķi ir tādi biezie!
7.novembris 2019, 22:42 Atbildēt
HHahaha
Haha.Zinam zinam mes jusu videjo algu.Ja mana kaiminiene gul ar visiem pec kartas bet es ne tad videji mes abas esam ma..kas . Ko ta "neatkarigai" murniece pasutija rakstu lai tauta neatbalsta medikus ?Nesanaks.Neticam jums.Zagliem jasez cietuma nevis saeima.
9.novembris 2019, 22:09 Atbildēt