Komentāri / Būvvaldei nav informācijas, kādā stāvoklī ir 83 "Z-torņu" nesošās konstrukcijas
 

41 komentāri

SSidlu
Ja pareizie papīri pazuduši, tad tā jau gandrīz nelikumīga celtniecība, bet visos starpposmos tak kontrole bija un tātad kaut kādai informācijai kontrolējošās iestādēs jābūt. Vai arī tur bardaks. Ja tā, ko ta var prasīt no citiem.
6.novembris, 12:11 Atbildēt
AArķoms
Gluži kā Krievijā.
6.novembris, 17:30 Atbildēt
OOki
Kuros tieši starpposmos? Būvvalde izsniedz būvatļauju un tad pieņem ekspluatācijā. Tev šķiet, likums paredz arī starpposmus ? Te nav Lielbritānija, kur būvvalde reāli kontrolē darbus objektā un uzņemas par tiem atbildību.
7.novembris, 6:03 Atbildēt
KKurmītis
Kur nu tagad to var pārbaudit ,vienigais jājauc nost! Okupacijas gados darbiem kuru kvalitati nevar parbaudit pēe buvdarbu pabeigšanas neizjaucot konstrukcijas ,buvniecibas laikā būvuzraugs veica kontfoli vai darbi izpilditi atbilstoši projektam un sastādija slēpto darbu aktu un ar savu parakstu deva garantiju ka darbi uzpilditi atbilstosi projektam ,un ,gadijuma ,ja pec nodosanas ekspluotacija kada konstrukcija sagrust tad vainigais bez jebkādas tiesas ir zināms un nevar but tik idiotiska situacija ka tiesa gadiem ilgi nevar atrast vainigo . Nezinu ,kada kartiba tagad ir pec gejropas likumiem ,taču ja nav dokumenta par izpildito darbu atbilstibu projektam ,objektu nedrikst nodot ekspluotacija ,tapec vai nu jāatrod slepto darbu akti , vai jajauc nost ēka ,vai jāztrot kads āzis kurš ar savu parakstu apliecinas ka buvdarbi izpilditi atbilstosi projektam ... Protams var dokumentus ari viltot ,taču avarijas gadijuma vainigais tūlīt būs zināms - tas kas parakstīs slepto darbu aktus .
6.novembris, 12:21 Atbildēt
sshinder
kanalizacija Dugava?
6.novembris, 12:26 Atbildēt
FFfff
Vot kā bļ! Sukas būvnieki, kartelis jibiomķ
6.novembris, 12:29 Atbildēt
VVetārsts
Lai pieņemtu vajadzīgs kukulis diezgan paprāvs,tad var arī pasēdēt pāris gadu.
6.novembris, 12:37 Atbildēt
ccoco
Būvvalde grib dabūt ķepā, tā kā nav ko brīnīties, kamēr kārtīgi nesapiķos, ekspluatācijā nenodosi!
6.novembris, 12:47 Atbildēt
LLatviešu burti
Ja būvdokumenti pazuduši, tad nekāda pieņemšana ekspluatācijā notikt nevar, ķepa, vai neķepa!
6.novembris, 12:57 Atbildēt
GGrimstoshais kugiss
Visas buwaldes atklaatii bezceremoniali zoog un neko neskanjo bez kartigas biezas aploksniites. Kjeekawas buuvaldee personiigi redzeeju kaa tas notikaas. Debilaa degradeetaa bomzija ar sapuwusho korumpeeto birokraatiju jumss daudz naw atlicis.
6.novembris, 12:59 Atbildēt
KKolonija
Bomzijas limenss iestadeleemm un tajos pirdoshajiem maukjiemm aptuveni tadss pats kaa ukrainjaa vai russijaa. Pierobezhas kutsspakalja. Viss kaa caur dirsjuu un ar lielu spieshanoss.kameer neizdiedeleess kukaali.
6.novembris, 13:02 Atbildēt
uuyuyuyuyuy
pareizi,10 ļimonus mercedessa bagāžniekā un viss buus čikki
6.novembris, 13:10 Atbildēt
UUga
Strādāju tur.18 stāvā kolonnas nebija vertikālas...
6.novembris, 13:24 Atbildēt
GGuntus
Nedirs kropli
6.novembris, 13:33 Atbildēt
UUga
Tu pats n....rupekli.Zinu kā tur bija un laiks radīs.Pēc Maksimas traģēdijas dažs sāk uzmanītie.Pajauciet nost apšuvumu reģipša un pamēriet līmeni.Uz vienu stābu atšķirība bija 1.5 līdz 2 cm.Kad pabeidza monolītos lējumus tad vajafzēja būvvaldei pārbaudīt kontrukcijas.Strādājot bija sajūta,ka augša torņiem atvērusies.
6.novembris, 19:03 Atbildēt
OOki
Tur jāskatās kontekstā visas konstrukcijas, tas , ka kāda ir nelīmenī vēl neko nepasaka. Un sajūtas arī var būt dažādas - tas ir normāli, augstums liels tomēr. Bet skaidrs, ka neesot segto darbu aktiem kaut 1 vietā, nav iespējams pieņemt ekspluatācijā un ir jāatsedz konetrukcijas, lai veiktu pārbaudi. Investori vai neinvestori, bet uz drošību taupīt nedrīkst, tas nav siena šķūnis.
7.novembris, 6:13 Atbildēt
SSanita
Jebkura ēka tiek nodota ekspluācijā, visi iziet šo procesu. Kāpēc Z tower tik sakāpināta attieksme, reakcija?
6.novembris, 13:55 Atbildēt
ff a c c k
jaa,vissi maksaa,kas? z- nau jamaksaa?
6.novembris, 15:08 Atbildēt
LLīvmane
Rīgas domi kopā ar būvvaldi vajadzētu patriekt ar su...u koku!
6.novembris, 15:09 Atbildēt
ppārdaugavietis
Atbalstu.
6.novembris, 17:32 Atbildēt
UUga
Kāds sakars domei un būvvaldei ja pasūtītājs nevar uzrādīt dokumentus?
6.novembris, 19:04 Atbildēt
BBarnolds
Vai tiesa, ka torņiem neesot pazemes autostāvvietu, jo tās nācies pieliet ar betonu stabilitātes nodrošināšanai?
6.novembris, 15:15 Atbildēt
SShadowVoice
Visus gadus būvuzraugi uzraudzīja, būvvalde uzraudzīja un tagad ieraudzīja ;-)
Idiotu savārstījums ir tā latvānijas pārvalde. Vai visām jau sen nodotām ēkām visi dokumenti ir atrodami? Un kas notiekās ar pārdesmit gadus vecām ēkām? Tās arī tagad vajag ekspertizēt ;-)?
Tīrākā naudas izspiešana Latvijas gaumē.
Vai arī - tiesājam būzuzraugu un pārdesmit resnos mūļus no būvvaldes.
6.novembris, 16:24 Atbildēt
SShadowVoice
No būvvaldes/būvuzraugiem nekad nevienu netiesās, jo ... var nākt gaismā KĀ nodotas ekspluatācijā pārējās ēkas gan Rīgā, gan Latvijā ;-)
6.novembris, 16:25 Atbildēt
ŽŽilete
Pilnīgi noteikti nedrīkst šādu kropli ļaut ekspluatēt!
Burovam un Amerikam attīstītāji olas iespieduši ar naudas lādes vāku.
6.novembris, 16:25 Atbildēt
ssertificēts būvinženieris
Normālā kārtā visa nepieciešamā informācija ir noformēta likumā paredzētajā kārtībā,un galvenais būvuzņēmējs ir spējīgs to iesniegt.Nedomāju ,ka ir kaut kādas problēmas ar konkrētās ēkas konstrukcijām un izpilddokumentāciju.Problēma ir ar Rīgas būvvaldi:tur apmēram pus gads ir vajadzīgs,lai dabūtu būvatļauju elementārai viendzīvokļa mājai.Pat attālos lauku reģionos ir iespēja visus būvniecības uzsākšanai vadzīgos dokumentus iesniegt elektroniski,bet Rīgas būvvalde dzenā projekta vadītāju(atbildīgo projektētāju) ar 10 kg papīru no viena kabineta uz nākošo.Atbildību neuzņemas neviena kabineta iemītnieks(liekēdis).Nevajag te d*irst uz celtniekiem,jo neviens necenšas savu darbu speciāli darīt slikti.Problēma ir LV ārpus jebkuriem rāmjiem esošajā birokrātijā.
6.novembris, 16:39 Atbildēt
UUga
Problēma ir tiešo konstrukcijās un pamatos!
6.novembris, 19:06 Atbildēt
KKurš atļāva tās bundžas būvēt
Kādam būtu jāsēž cietumā. Ušakovam?
6.novembris, 17:32 Atbildēt
BBurova fallis
Bēdīgā stāvoklī kā izpārdotā Latvija
6.novembris, 18:35 Atbildēt
NNekadas kofupcijas
Viss ir ļoti vuenkāŗši , lai buvnieks iesniedz visus dokumentus un nekadu problemu , it seviški svarigi ir slepto darbu akti ! Ja nav tad lai griežas pie ģirģena lai viņs uztaisa šos aktus ,viņš jau no tam tiltu un betona lietām ir specialists
6.novembris, 18:35 Atbildēt