Komentāri / Lato Lapsa: Kolaboranti šeit joprojām dzīvo kā nieres taukos
 

102 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

MMurrey
Tagad ir modē meklēt kolaboracionistus un uz tā rēķina izvirzīties. Tāpat kā PSRS laikā, kad meklēja "tautas ienaidniekus". Pozitīvi vismaz tas, ka tagad uz Gulagu nesūta. Un Lapsa ir nožēlojams konjuktūrists. Bet viņam ir labas ceļojumu grāmatas. Kāpēc viņš nepaliek pie tām?
4.novembris 2019, 19:48 Atbildēt
AAndris Marts
Ja simts acu skatieni
Tumsā lūkosies,
Tumsa nekļūs par gaismu.
Vajag vismaz vienu
Saules stariņu
Un acu mirdzumu
Atrast.
4.novembris 2019, 21:03 Atbildēt
dde Soto
pērkamais galma rakstnieks!
4.novembris 2019, 21:26 Atbildēt
PPadumju Latveja muzos lai dziivo
"okupācijas varas līdzskrējēji" .... kaa tad . Nav gadiijumaa JEBKURAI VARAI PA PRIEKSHU ( deelj degunu pa veeju tureeshanas ) skreejeeji ... ??? Va vnk gauno.
4.novembris 2019, 21:37 Atbildēt
hha ha
VNK GUANO :))
6.novembris 2019, 20:56 Atbildēt
ēērce
Interesanti. Bet aktuālāks jautājums ir: Kad Bordāna kungs, kurš tik asi nokritizēja savus priekštečus ieņemtā amatā, izmēzīs Latvijas tiesu sistēmu? Apnīk gaidīt.
4.novembris 2019, 22:50 Atbildēt
kkaads vaards
Tas viss ir sikumi. Energijas un laika shkieshana.Uz visu notiekosho jaraugaas abstraksti un vienaa lielaa kopumaa- ta ir 4. maija republika. Ta nav 18.gada valsts. Ludzu gramatu par 4. maija republikas tapshanu un ka visi vecie vezi salida jaunaas burzuazuazistiskaas kulitees. Ko tur nemties ar vienu Vonsovichu. Tadu te ir klaajieniem. Lustracija nenotika, tapec , ka ja vina draudetu notikt PSRS tik viegli nevaretu izjukt. Ja veziem nebutu dota iespeja saliist jaunass kules, faktiski paliekot tur kur bija- pie varas, tad tadez ka vel viss te buutu bijis. Bija tikai 2 varianti- mierigi, laujot pie varas esoshjiem palikt vai asinaini ar lustraaciju. Bija mums viens moments, ko pazaudeejaam un laikam uz visiem laikiem- tad atjaunojaam , 'tipa' neatkaribu un krievu armija pameta Latviju, daudzi sapratigie gribeja sarikot pilsonu kongresu, bet vecaas varas paliekas, izmantojot nabadzibas notrulinaataa tautas noskanojumu, to noraka. Tagad jagaida varbut kads Ulmana tika cilveks ar komantu. Es ar to domaju, ka janaak skaidri patriotiskam cilvekiem ( nejaukt ar diktatorismu ) ,kas tieshaam domaa par savu tautu. Bet tadu var ari nesagaidiiit. Nu bet ja zurnaalists grib kaut ko biku kustinaat un nopelniit, tad neko.
5.novembris 2019, 2:35 Atbildēt
ssmieklīgi
Augstākā līmeņa koloboranta kontrolētā laikrakstā raksts par koloborantiem.
5.novembris 2019, 7:10 Atbildēt
PPropo nacija
JA jau pashi neesat kolaboranti, tad kamdél dzéshat komentárus? Tápat ká to dara Delfos. Tátad tomér Cenzúra un tikai vienígais pareizais viedoklis.
5.novembris 2019, 9:52 Atbildēt
JJānis Rokpelnis
Jānis Rokpelnis
January 5, 2018 ·
Savas nelietības dziļi nožēloju un lūdzu piedošanu Latvijas tautai. Ceru, ka man sekos citi.
Šo manu paziņojumu Feisbukā L.Lapsa vai nu nezina, vai tīši ignorē. Tāpat to nezina B.Latkovskis avīzē, kurā es atzinos sadarbībā ar VDK un kurā pazuda mans liecinājums LSDSP Uzticības komisijai par savu sadarbību ar VDK/. Lūk, cik profesionāli žurnālisti.
5.novembris 2019, 9:55 Atbildēt
JJānis Rokpelnis
Un t.s. čekas maisos es neesmu.
12.novembris 2019, 11:09 Atbildēt
TTautmīlis
Rokas nost no krietnajiem vīriem Vonsoviča un Reira! Viņi vienmēr ir godīgi darījuši savu darbu.
5.novembris 2019, 11:13 Atbildēt
MMiermīlis Tracis
… jā, darbaļaudis ir sašutuši! Darba kolektīvi sūta protesta vēstules sociālajos tīklos! Cilvēku pūļi pulcējas Spicē un Sky, bet Stokmanā, Rimi un Maximā jau notiek improvizētas sanākšanas! Rokas nost no šiem nabadziņiem - tautas labdariem, kapitālistiskā ne-darba varoņiem! ;)))
6.novembris 2019, 21:06 Atbildēt
BBlogers Podkāsts
Lato Lapsa dzīvo no savām grāmatām. Rakstīšanas laikā viņam ir jāēd. Tātad kāds ir samaksājis, lai Lato paēstu darba laikā. Bet kas maksā, tas pasūta mūziku. Laikam jau kāds bagāts Vonsoviča nelabvēlis. Patiesības labad jāatzīst, ka Lato Lapsa ir talantīgs rakstnieks. Piemēram, man patīk viņa ceļojumu apraksti. Taču laikam ar to nevar daudz nopelnīt, tad nu viņš raksta arī paskvilas. Katram savi trūkumi, kā viens teica filmā 'Džezā tikai meitenes".
5.novembris 2019, 11:27 Atbildēt
NNevaru
nepiekrist. Lustrācija nav notikusi. Tikai imitācija.
5.novembris 2019, 13:06 Atbildēt
EErvīns
Ko nu.
6.novembris 2019, 9:22 Atbildēt
aaivars znotins
Gaidiishu iespeeju izlasiit sho graamatu.
6.novembris 2019, 10:08 Atbildēt
AAlmas tante
Lapsa malacis, ka atmasko Latvijas neliešus!
7.novembris 2019, 21:27 Atbildēt
ĒĒrkulis Pūravs PhD
"Lustrācija" notika gan - tādā ziņā, ka beidzot izgaismojās tas, KĀ pie labas dzīves [kā nieres pa taukiem] tika tādi personāži kā "3 musketieri latvju gaumē" Rubeņojārs, Inkēnu Edvīns, Šipkevics seņors; Rolands Zagorskis Rolands; u.t.t. un tā joprojām! Zagorskis, klauvēšanas veterāns kopš 1974. gada - ne par brīnumu kā viens no pirmajiem pēkšņi Vecrīgā, Jāņa sētā varēja sev ierīkot (noprihvatizēt?) klubu Hamlets. Un par Georgu Andrejevu - absolūts ziņotājs - tāds, kurš pašlabuma dēļ pats par sevi noziņos! Un - latvju tauta VDK ziņotāju nevis nosoda, bet sajūsmināta apbalvo ar ārlietu ministra posteni un vietu LV vēsturē blakus Zigfrīdam Meierovicam... Skulmju Džemmiņa nav zaudējusi ne neika no sava pašlabuma ķēriena - sašutusi, ka LABDARĪBAS organizācijas par velti nesniedz veselības pakalpojumus MEŽAPARKA villu iemītniekiem, taisnā ceļā griežas pie tautas, lai izpalīdz! - - - - Tādi karakteri pat brāļiem Kaudzītēm sapņos nerādījās.
7.novembris 2019, 21:39 Atbildēt
ĒĒrkulis Pūravs PhD
Atvainojos, tādi karakteri pat brāļiem Kaudzītēm vistrakākajos MURGOS nerādījās!
7.novembris 2019, 21:42 Atbildēt
AAivars ne Lembergs
Visi kuri padomju laikā ieguva augstāko izglītību un dienēja armijā ir kolaboboranti!!!!
7.novembris 2019, 23:10 Atbildēt
ttā jau
lai nu dzīvojuši, bet gremdēt Latviju....................
9.novembris 2019, 7:39 Atbildēt
zzips
man tikai viens jautājums - VAI TAJĀ LAIKĀ L.LAPSA BIJA TIK BALTS PŪKAINS,KA TAGAD VAR ATĻAUTIES GĀNĪT VISU UN VISUS( nezinu gan viņa vecumu,bet tas arī nav noteicošais).Kaut kā neatceros,ka viņš būtu stāvējis vienā rindā ar Titavu,Repši,Berklavu,Rožkalnu un daudziem citiem
11.novembris 2019, 13:42 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!