Komentāri / Lidosta "Rīga" izjūt vislielāko robežsardzes darbinieku trūkumu valstī
 

13 komentāri

ttāpec ka
mums robežsargi tikai uz kukuļiem orentēti, bet lidostā tos nedod. kontrbandas nav visur kameras.... jāstrādā tikai par algu.
21.oktobris 2019, 10:57 Atbildēt
HHaha
Vai tas varētu būt saistīts ar to ka alga neatbilst atbildībai kas ir jāuzņemas? Protams ka neviens neies uzņemties tādu atbildību ja Tu saņem tikai dažus centus vairāk kā burgeru cepējs
21.oktobris 2019, 10:59 Atbildēt
ppastāsti par to atbildibu
tāds praktiski nav, pat lielveikala apsargam lielāka atbildiba jo ja kas jāmaksā no savas kabatas, bet te vispār nekā. pliks mehānisks darbs ko mērkaķim var iemācit
21.oktobris 2019, 11:59 Atbildēt
hhi hi
tur takš anna potapova riktīgi ņēmās jaunībā ar tiem robežniekiem un pat viens robežnieks aču priekšā apēda rubuļkukuli--"operācija" izgāzās!?
21.oktobris 2019, 11:26 Atbildēt
vvilks
Nesaprotu
Kad Latvija iestājās Šengenas zonā - robežsargu daudzums vairs nebija nepieciešams tik liels. Daudzi pārgāja uz citām struktūrām - sargāt cietumniekus utt. Bet - nedomāju, ka robežsardzei no budžeta tagad dod mazāk, kā agrāk. Kur tad tā nauda paliek, ja cilvēku mazāk ? Ar to pašu budžetu varētu maksāt vairāk. Ģenerāļu un pulkvežu kabatās ?
Otrs jautājums - lidostā Rīga nemaz neielido un neizlido tik daudz reisu no / uz ne - Šengenas zonas valstīm. 10-15 reisi dienā. Tas nav daudz.
21.oktobris 2019, 11:50 Atbildēt
nnu viena lieta ir
pilnigs nesaimnieciskums kas jau robežojas ar idiotismu, tad protams ka lielie čini sev nosmeļ lielumu. un beigu beigās uzrobežsardzi iet pamatā ar domu, nu tik stāvešu uz robežasun saņemšu kukuļus par to ka pieveru acis. tā eikt zaļo koridoru, bet tad nosuta tevi strādāt ne jau uz normālas robežas kur kontrabanda zeļ un plaukst, bet uz lidostu. bet tur iznemot algu neko vairāk nedabūsi. pat ostā no fūrēm var ko noslaukt, lidostā tikai alga
21.oktobris 2019, 12:04 Atbildēt
jjumis
Pilns kantoris ar pulkvzhiem un majoriem,lai iet un straadaa.
21.oktobris 2019, 12:26 Atbildēt
GGustavs
Jārīko streiks, nestrādājiet par kapeikām, jo tādas, tad būs arī jūsu pensijas. Mēs pirmie, kas Aizsardzības ministrijas pakļautībā izgājām sargāt atjaunotās valsts pamatus, sargāt Latvijas robežu un realizēt atjaunotās valsts likumus, mūsu atalgojums bija 15 lati mēnesī. Tas bija patriotisms, lepnums par savu valsti, tā bija mūsu motivācija mācīties un iestāties dienestā Latvijas armijā. Tas bija 1992 gads, kad Latvijā atradās visas šeit dislocētās PSRS karaspēka daļas. Tagad mūsu pensijas ir no 300-400 eiro mēnesī un tas ir nožēlojami, ka jākaunās par to ka esi dienējis Latvijas armijā, bet neesi aktīvi piedalījies prihvatizācijā un valsts izlaupīšanā.
21.oktobris 2019, 13:17 Atbildēt
ppatriots
Te jau nav vairs ko sargāt, pa 30 gadiem viss izpārdots un izzagts, iedzīvotāji mūk pāri robežai ,ka papēži vien zib!
21.oktobris 2019, 13:39 Atbildēt
ZZemapziņas komats
Direktors Kalvāns savu atbildi uz jautājumu par to, cik paciešama ir mūsu izglītības sistēma sāk ar šādiem vārdiem" " Mūsu izglītības sistēma ir veidota uz vecās padomju (Uzmanību - komata pēc vārda "vecās" nav!) sistēmas pamatiem un nav diži mainījusies. Ja komata nav, tad šāda izteikuma jēga viennozīmīgi norāda uz to, ka kaut kur jau ir jaunā padomju sistēma. Un ir gandrīz acīm redzams, ka mūsu Skola 2030 radītā piramīda , tā tiešām būs jaunā padomju sistēma - tikai ideoloģiskās cenzūras vietā, būs birokrātiskā un finanšu cenzūra un šī cenzūra jau tagad veiksmīgi darbojas dažādos izglītības vadītāju līmeņos. Manuprāt, ar Skola 2030 notiks tas pats, kas savulaik notika ar Brexit iniciatoriem - pēc pozitīvā balsojuma pazuda kā velns par Miķeļiem.
21.oktobris 2019, 14:15 Atbildēt
jjumis
Nu ko,pašam RS pr-kam Pujātam ir iespēja veikt robežkontroli,bet ne kā,nemāk un nemaz nezin kā tas ir veicams.Pilna Rūdolfa iela ar visu veidu pr-kiem un viņu vietniekiem kuri arī nemāk un nezin kā ir veicama robežkontrole.Tā ka nevajag spekulēt uz algām. Ejiet un strādājiet.Tad kad notiek visa veida parādes tad ne viens nepiemin algas.
21.oktobris 2019, 14:42 Atbildēt
AArogants
Personāla vadības teorija skaidro, ka iestādi ne vienmēr pamet darbinieki tikai atalgojuma dēļ. Motivēt un noskaņot personālu darbam ir vadības uzdevums, taču tas neizdosies, ja tās attieksme pret darbiniekiem būs augstprātīga. Kas tur pēkšņi ir noticis? Ja iestādei trūkst līdzekļi, tad jāatsakās no nelietderīgām, neefektīvām funkcijām, piemēram, no izmeklēšanas (pie tam, ja kāds tās ar mieru uzņemties), kādu pus miljonu gadā varēs veltīt atalgojumam, un formas tērpu iegādei, kas nu jau "aizlaista " vairāk kā kritiskā līmenī.
21.oktobris 2019, 15:41 Atbildēt
KKasjauns
Par pus gadu viss ir salaists greblī,,,,,
21.oktobris 2019, 15:43 Atbildēt