Komentāri / Iekšlietu dienestu konfliktā sava loma arī būvniekam
 

2 komentāri

FFunkciju audits
Kāds var pateikt, cik vienam robežsardzes izmeklētājam ir kriminālprocesi gadā jāizmeklē, salīdzinot ar citu iestāžu izmeklētājiem? (atbilstoši VID info- alga laba - 20-24 tūkstoši gadā). Kompetence, diemžēl, nav panaceja interešu konflikta, u.c., iespējamo pārkāpumu un izmeklēšanas nebūšanu novēršanai. Acīmredzami ir saprotams, ka tiešie priekšnieki nedrīkst pret saviem padotajiem izmeklēt lietas!!!
21.oktobris 2019, 14:45 Atbildēt
LLatvijas pilsonis
Acīmredzami ir saprotams, ka tiešie priekšnieki nedrīkst pret saviem padotajiem izmeklēt lietas!!! To gan negrib saprast VRS priekšnieks Guntis Pujāts.
Bēdīgi un nožēlojami izskatās Valsts robežsardzes priekšnieka milzīgi centieni panākt visiem spēkiem, iesaistot politiķus, citas augsta ranga amatpersonas, prokurorus, ministrus, visbeidzot presi, TV, lai noniecinātu, pazemotu IDB, panāktu kriminālprocesa izbeigšanu. Pretējā gadījumā var nākties arī pašam Pujātam kļūt par aizdomās turamo personu. Un kā tad citādāk, ja Pujāts ilgus gadus bija tā persona, kura izmeklēja kriminālnoziegumus pašā Valsts robežsardzē un nespēja pamanīt ļaunprātīgus pārkāpumus, ko pieļāva Garbars ar savu komandu, jo tās pašas komandas bija arī Pujāts. Kāpēc tiek traucēta izmeklēšana? Kāpēc Pujāys baidās, ka lieta nonāk tiesā?
21.oktobris 2019, 22:30 Atbildēt