Komentāri / Latvija visvairāk putnu gaļas ieved no Polijas megafermām
 

3 komentāri

VVelnakalps
Kāpēc latvieši nevar pabarot Latvijas iedzīvotājus ar vistas gaļu?Tāpēc ka pietrūkst vistas,kur ņemt to vistu,galvenais lai vesela būtu,neēdīs jau kroplu vistu.
19.oktobris 2019, 2:21 Atbildēt
AAtis
Var jau teikt - poļu megafermas ,bet ieejiet Centrāltirgū , uzmetiet skatu cenai un elementāri sapratīsiet ,ka poļi pārdod ar vairumtirdzniecības cenu tā ap 80 centiem kilogramā !!! Tirgus blakus stendā tirgo Ķekava - cena 2 reizes augstāka . Ja viņi tirgotu lētāk ,bankrotētu jau pēc mēneša . Lūk mēroga efekts ! Plus ukraiņu darba rokas Polijā .
19.oktobris 2019, 11:52 Atbildēt
ssantamantana
žēl ka cilvēki neapjēdz ka lietot uzturā putnu gaļu no fermām ir noziegums pret sevi, saviem tuvākajiem. to dranķi vajadzētu liegt ar likumu. te pat nav runa par salmonellu, bet šī gaļa 100% iespaido cilvēku nākotnē, it sevišķi ja ēd jau no bērnības. vistas gaļu apvienojot ar ātrās ēdināšanas receptēm tonnām aprij jaunatne, rezultātā slimi cilvēki uz visu mūžu- artrīti, sirds vājums, nervu slimības, imunitātes trūkums, noturība pret antibiotikām...tas viss ir jūsu gardo vistiņu mantojums, diemžēl.
19.oktobris 2019, 19:25 Atbildēt