Komentāri / Klimata oglekļa drāmai seko slāpekļa projekts
 

35 komentāri

KKā zvīņas no ačēm
Manuprāt ir pienācis laiks ieviest zviedru zinātnieka solendera ierosinato kanibalismu tadejadi partraucot cuku ,lielopu ,aitu un citu radijumu audzesanu un ēsanu ! Un es īsti nesaoratu ko tie zviedri ka traki velk uz savu zemi islamistus un pertiķus
10.oktobris, 6:29 Atbildēt
PPilsonis
Aizliegs čurāt, čurās ir amonjaks.
10.oktobris, 7:05 Atbildēt
DDadzis
Obligāti jālieto filtrs.Bez filtra -sods,un vēl jāuzliek čurāšanas nodoklis.
10.oktobris, 9:13 Atbildēt
ĶĶīmiķis
Vai Tu zini kas ir Ablue un no kā tas sastāv?
10.oktobris, 11:14 Atbildēt
JJokupēteris
Varbūt tāpēc arī velk, lai būtu ko Solenderiem vēlāk apēst?
10.oktobris, 10:43 Atbildēt
ffff
nevajag klausīt garīgi slimos.
10.oktobris, 6:49 Atbildēt
EEiropa
Visiem ES iedzīvotājiem būs amonjaka ndoklis , gatavojaties !
10.oktobris, 6:55 Atbildēt
mmelnais humors
Rodas iespaids, ka ir tikai viens risinājums, kas varētu glābt planētu no klimata pārmaiņām — vajag fiziski iznīcināt visu cilvēku sugu!
10.oktobris, 7:45 Atbildēt
DDagnija Lazdiņa
Raksta autors gan citē, ka jāmaina paradumi katram no mums un, ka visi esam atbildīgi, bet tālāk parāda savu sapratni par to, ko pats citējis - vienkāršojot un primitivizējot būtību. Un bez Grētas protams neiztikt! Skumji.
10.oktobris, 9:11 Atbildēt
FFēlis
Ļautiņi galīgi jūk prātā. Te nu ir kārtējais pierādījums, ka cilvēce ir aunu bars, kuram var iestāstīt jebko un tad daudzi cenšas pierādīt, ka ir lielāki katoļi par pāvestu, uzvedoties absolūti destruktīvi, pat neaizdomājoties, kādā katastrofā viņi visus un sevi tai skaitā, ievelk.
10.oktobris, 10:30 Atbildēt
LLauki
Man domāt ka 100 cūkas rada mazāk izmešus kā mūsu " reiniki,zeltiņas un pārējie piesārņotā tv ētera sejas " ar saviem ceļojumiem un atpūtām pa eksotiskajām zemēm. un vēl taču visi tie Eiropas deputāti cik piesmirdina lidodami pa savām mājām.
10.oktobris, 7:51 Atbildēt
uurbāni
Un kur tad tie klimata aktīvisti paši lielākoties dzīvo? Vai tik ne lielās pilsētās, paši piesārņojot gaisu (un kanalizācijas ūdeņus) ar slāpekli.
10.oktobris, 7:54 Atbildēt
CCorbie
Da beidz, vini dziivo mezhaa zem zaru chupas, kura noklaata ar suunaam, valkaa ar rokaam darinaatas linu dreebes un staigaa pastalaas, vasaraa grauzh zakjkaapostus, bet uz ziemu vaac lazdu riekstus un kaltee seenes...
10.oktobris, 10:23 Atbildēt
ccrusader
EU neopagānu pašnāvnieciskā histērija, protams, skars mūs visus. Tikai šiem pajoliņiem vajadzētu uz saviem sabatiem ierasties zirgu pajūgos vai jāšus, citādi viņi izskatās pēc nožēlojamiem divkošiem.
10.oktobris, 8:22 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Neprecīzi! Viņi tādi arī ir, ne tikai izskatās!!! Un uz sabatiem lai velkas ar kājām, jo zirgs (un arī visa pārējā dzīvā radība)emitē gan ogļskābo gāzi, gan slāpekli, amonjaku un ko tik visu ar vēl ne... A īsāk-viņiem atkal aptrūcies piķis!!!
10.oktobris, 9:10 Atbildēt
JJūlis
Centralizētās kanalizācijas attīrīšanas iekārtas labi tiek galā ar slāpekļa piesārņojumu. Arī bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām pietiekami labi izpilda savu uzdevumu. Problēmas ir lauksaimniecībā un lopkopībā. Latvijas lauksaimniecība un lopkopība ir iznīkšanas stadijā.
10.oktobris, 8:31 Atbildēt
DDagnija Lazdiņa
"...savukārt zinātnieki priecājas par sekmīgu depopulāciju un industriju atpalicību."
Lauksaimniecības zemes nepārekspluatēšana un nepārpdzīvotība nav uzskatāma par atpalicību!
Dagnija Lazdiņa nekad nav uzskatījusi, ka jo mazāk cilvēku, jo labāk (tāds princips - nav cilvēka, nav problēmas - bija citā valstī un citā iekārtā), Dagnija Lazdiņa norādīja uz faktu, ka Latvijā samazinās iedzīvotāju skaits.
Autora citētajā tekstā ir arī šāds teikums -
"An expert committee is expected to come up with solutions to break the deadlock later this month."- www.reuters.com/arti..s-bite-idUSKCN1VY1WU
Redzēsim kā attīstīsies situācija Nīderlandē!
10.oktobris, 8:58 Atbildēt
aaha
kad būs skābekļa projekts?
10.oktobris, 10:08 Atbildēt
JJuris
Pelnīts cepums,
10.oktobris, 10:54 Atbildēt
PPseidopētījumu pseidozinātne
Nupat jau "zinātniskajam idiotismam" vairs galu neredz! Pilnīga šaurpierība un nespēja (nevēlēšanās un godaprāta trūkums) saredzēt kopainu, rokoties pa saviem šaurajiem pasūtījumzinātnes lauciņiem, kam jāpilda lielo naudasmaisu dotie uzdevumi.
10.oktobris, 10:19 Atbildēt
DDr. Bērziņš
Kas i', ZINĀTNIEKI, sen neesat sisti?
10.oktobris, 10:46 Atbildēt
LLibertārietis
10.oktobris, 12:00 Atbildēt
JJuris Pigits
Viens zibens spēriens izraisa ap 200kg slāpekļa oksīda rašanos dabā. Slāpekļa oksīda rašanās ir dabiskais slāpekļa riņķojums dabā. To, ka celtniecības un lauksaimniecības slāpeklis netiek pilnvērtīgi izmantots, tā ir pašu cilvēku un zinātnieku nolaidība.Ja jau slāpeklis nokļūst ūdenstilpnēs, pēc tam jūrā, tad pēdējais laiks organizēt slāpekļa lietderīgu izmantošanu ūdeņos. Nekas daudz jādara nav, vienīgi jāpalielina skābekļa daudzums ūdeņos un jāgādā par vērtīgu zivju populācijas nodrošināšanu. Ieskalotās organiskās vielas ūdenī sadaloties patērē skābekli, kas graujoši ietekmē zivis. 2/3 vēja staciju no elektroenerģijas ražošanas ūdeņu tuvumā jāpāriet uz piespiedu gaisa sūknēšanu gan Baltijas jūrā, gan upēs, strautos, ezeros. Radīsies zivīm labāki augšanas apstākļi, varēsim vairāk lietot zivis uzturā, mazāk būs nepieciešamas cūku fermas.. Ja ražo zivis ar samazinātu sāls daudzumu gatavajā produktā, Asinsvadu slimības un insulta gadījumi ar visām paralīzēm kardināli samazinātos. Slāpekļa palielinātais daudzums ūdeņos vienkārši tikai lietderīgi jāizmanto.
10.oktobris, 10:48 Atbildēt
PPriekšpilsētas tumsoņa
Viss, ko Jūs sakāt, ir pareizi! Vienīgi, no manas puses piebilde-kam to visu vajag, izņemot mani un Jūs?
10.oktobris, 14:00 Atbildēt
JJuris Pigits
Arī pareizi gan. Bet jāparunā it, kaut runāšanas pēc.
10.oktobris, 16:52 Atbildēt
LLibertārietis
////??????? pretrunā Eiropas Savienības slāpekļa apsaimniekošanas politikai. ???????? piderasus ,mazizgļitotos vnk šaut no ložnetējoiem -- bet ES politiķiem škidra slāpekļa klizmas - NUPAT APNIKA

80 % Zemes atmosfēras no slāpekļa sastāv --- visiem pietiks ...

pideraseļi--NOSIST !!! SODĪT AR NĀVI PAR TUMSONĪBAS PROPOGANDU ---- auto izpūteji dod apm 100 mg/ km slāpekļa oksīdu -tie kopa ar gaisa mitrumu un augsnes minerālie ir ideala barība augiem ..... 1 ha āboliņa pļavas ((uz saknēm dzīvo ts guminbaktērijas ) piesaista slāpekli kas ekvuvalents 40 tonnām kūtsmēslu ((amonjaks./urīnviela / organiskās vielas ))...
nra.lv/latvija/riga/..ari?cnr=3#cid1506141

NITRĀTI AUGOS (partika) ir pat ļoti veselīgi -- dabiskie nitrati cukvēkiem un lopiem piedalās piem asinsvadu tonusa REGULĒŠANĀ -- BEZ TIEM CILVĒKS BŪTU SLIMS UN IMPOTENTS
10.oktobris, 11:59 Atbildēt
ppar galveno
VAI SOROSA IEVESTIE MILJONI INDIEŠU,ĀFRIKĀŅU PIEKRTĪS ŠIEM PROJEKTIEM?
10.oktobris, 15:13 Atbildēt
llibertārietis
--- ne grama , neviena molekula slāpekļa neemitējas --- nav jau nauda ko FRS vai ECB emitē vnk "" parakstot emisijas čekus"'..

Un iesaku ļoti gudru grāmatu '' ВЕРХОМ НА БОМБЕ '' -- (Jāšus uz bunbas)) autors A.Ņikonvs-- ļoti labu ļoti plaša spektrā vispārējo augstāko tehnisko izglītību baudījis -- ar specialitāti kalnrūpniecības kīmijas inženierijā.....viņam ir ļoti daudz veselā saprāta ....... Grāmata ir par Zemeslodes uzbūvi -- ne tā figņīgā ""vulgarā versija"" ko pamuļkīšiem māca panatskolās skolās garāmejot...... Pēc Nikonova Zemeslode savos dziļumos sastāv no NITRĪDIEM nevis no dzelzs ... .....

Аудиокнига Никонов А. - Верхом на бомбе. Судьба планеты Земля и ее обитателей
=====================================
ЖАНР: история • футурология • научно-популярная литература • наука • учебная литература
==========================================
book-audio.com/14292..mlia-i-ee-obitatelei

Теория, которой посвящена книга, основана на известных эмпирических фактах; она позволила сделать несколько совершенно блистательных сенсационных предсказаний, тем самым, подтвердив свою истинность.
Но выводы, вытекающие из этой теории, столь непривычны, столь ошеломляющи, что принять ее сегодня готовы не все ученые.
В книге вас ждут также захватывающие истории о выдающихся ученых и их идеях. Автор не только блестящий популяризатор науки, он – глашатай прорывов научной мысли и провозвестник технологических революций.
И эта книга – не просто точка зрения А.Никонова, это – как всегда увлекательно изложенные им современные,
революционные научные представления о происхождении, строении и будущем планеты Земля.
10.oktobris, 18:22 Atbildēt
nnew world order
nemiernieku slāpēšanas grupas tika sagatavotas laicīgi,z-sardzei,armijai beidzot būs darbs,žogs uz Krievijas robežas arī ne velti tika uzstutēts
10.oktobris, 15:16 Atbildēt
ggardi ēdis
gojiem tiks radīti tādi apstākļi lai katrs ar palecienu skrietu saturēt Krieviju
malkas krāšņu aizliegums nebij fake news,viss tikai sākas
10.oktobris, 15:20 Atbildēt
ssatanismam nē
10.oktobris, 16:25 Atbildēt
aatombumbu fans
laupīšana vēl nebūtu nekas ja vienlaikus nenotiktu noindēšana ar pārtikas piedevām,zālēm,potēm,otreizējām plastmasām,5G radiāciju...............
10.oktobris, 16:36 Atbildēt
LLibertārietis
--- ne grama , neviena molekula slāpekļa neemitējas --- nav jau nauda ko FRS vai ECB emitē vnk "" parakstot emisijas čekus"'..

Un iesaku ļoti gudru grāmatu '' ВЕРХОМ НА БОМБЕ '' -- (Jāšus uz bunbas)) autors A.Ņikonvs-- ļoti labu ļoti plaša spektrā vispārējo augstāko tehnisko izglītību baudījis -- ar specialitāti kalnrūpniecības kīmijas inženierijā.....viņam ir ļoti daudz veselā saprāta ....... Grāmata ir par Zemeslodes uzbūvi -- ne tā figņīgā ""vulgarā versija"" ko pamuļkīšiem māca panatskolās skolās garāmejot...... Pēc Nikonova Zemeslode savos dziļumos sastāv no NITRĪDIEM nevis no dzelzs ... .....

Аудиокнига Никонов А. - Верхом на бомбе. Судьба планеты Земля и ее обитателей
=====================================
ЖАНР: история • футурология • научно-популярная литература • наука • учебная литература
==========================================
book-audio.com/14292..mlia-i-ee-obitatelei

Теория, которой посвящена книга, основана на известных эмпирических фактах; она позволила сделать несколько совершенно блистательных сенсационных предсказаний, тем самым, подтвердив свою истинность.
Но выводы, вытекающие из этой теории, столь непривычны, столь ошеломляющи, что принять ее сегодня готовы не все ученые.
В книге вас ждут также захватывающие истории о выдающихся ученых и их идеях. Автор не только блестящий популяризатор науки, он – глашатай прорывов научной мысли и провозвестник технологических революций.
И эта книга – не просто точка зрения А.Никонова, это – как всегда увлекательно изложенные им современные,
революционные научные представления о происхождении, строении и будущем планеты Земля.
10.oktobris, 18:20 Atbildēt