Komentāri / Latvijas Pašvaldību savienība pieprasa Pūces demisiju [papildināts]
 

34 komentāri

EEdgars
ZZS reali drisas deg,jo pazaudes savas sitas vietas mazajas pasvaldibas,
16.septembris 2019, 13:54 Atbildēt
ccieti
ne tikai ZZS, arī NA Dintariņš piesedzis savu pakaļu zem Veidemanes, lai nedabū dzrdēt ko tauta runā
16.septembris 2019, 14:02 Atbildēt
EEzis UK
Patvaldību cariņiem ,tā negribas naudu ,kas lec rokās atdot. Naudas "apgūšanas"procesi notiek visās patvaldībās.Un ko likvedētajās darīs miliči? Strādāt taču negribās!Un kādi tik "amati"nav jau sadomāti un viss pagalam?
16.septembris 2019, 16:51 Atbildēt
TTereza Mendoza
Kādi nejēgas: nesaprot, ka latviešu Latvija bez kretīnu kretīna Pūces ir nulle. Kādi muļķi, ka aiztiek tik skaistu kretīnu, jo reti kuram cilvēkam uz planētas ir tik riebīgi kretīniska ņuņņa. Kā tie tur kolhozos nesaprot, ka kretīna Pūces vieta ir ministra beņķī, jo latviešu tautai nemaz citu nav, ko likt šajā beņķī. Latvieši ir visi lieli kretīni, kaut gan tik kretīniski skaista seja ir kretīnam Pūcem. Kāda laime ir būt šāda kretīna mātei, tēvam, sievai utt. Pūce ir izcili liels kretīns ne tikai purnā. Tas ir skaidrs kā diena.
16.septembris 2019, 14:08 Atbildēt
KKads tur pūce
Krēslus no dirsas aapakšas ārā rauj !!!!!
Ģenocīds !
Tā bija pierasts pie siles kāposta!!!!!!
16.septembris 2019, 14:10 Atbildēt
LLiva
Zemnieki trako!
16.septembris 2019, 14:14 Atbildēt
BBet ir jau ar par ko
Tāds ienākumu avots var tikt aizbērts
16.septembris 2019, 14:16 Atbildēt
AAnna
Pašvaldības,sevišķi mazākās,negrib zaudēt iesildītās vietiņas,kur nekas liels nav jādara,bet algas maksā.Vēsturiski šos amatus sauca par sinekūru.
16.septembris 2019, 14:17 Atbildēt
KKrievs
Carnikavã pãrsimts darbinieku.komunãlã daļã ap septiņdesmi.Kur vèl trakãk.Kundze no ZZS.
16.septembris 2019, 14:20 Atbildēt
mmikā
Toties uz Carnikavu labprāt pārceļas dzīvot no Rīgas.
16.septembris 2019, 16:01 Atbildēt
žžanis
Ne tikai Pūci, bet visu sorosītu idiotu un pederastu banda ir jāpatriec!
16.septembris 2019, 14:33 Atbildēt
MMelānija
Kā tad nu tagad Pūce tas sliktais,tas ,ka reformas ir vajadzīgas ir fakts,un,jo ātrāk,jo labāk.T'paaši bļaujam,ka trūkst naudas ceļiem,veselības aprūpei u.tt.,bet kā kāds ministrs grib lietas labā kaut ko darīt,tā atkal viss slikti.Maalacis,Pūces kungs,tā tikai turpināt!
16.septembris 2019, 14:36 Atbildēt
MMelānijai
Pūces kundziņš varbūt ir labs cilvēks - bet pilnīgi neuzticams subjekts: viņam, piedodiet, miskasti iznest nevar uzticēt, kur nu vēl reformu (arī vajadzīgu!) vadīt! NEKO - VIŅAM - NETURPINĀT!
16.septembris 2019, 15:05 Atbildēt
ĻĻoti interesanti
Vai ta tiešām šī pašvaldība beidzot pieņem kaut ko saprātīgu.Nebūt tur LEMBERGA KUNGA,tā "institūcija" vispār 0.
16.septembris 2019, 14:45 Atbildēt
ssigne
Protams pašvaldību darmajedi baidās zaudēt siltās vietiņas,darīt nevajag neko,nauda regulāri ienāk kontos.
16.septembris 2019, 14:51 Atbildēt
ssignei
Ha - un tas Pūce nav darmajeds? Pats lielākais darmajeds! Un piedevām vēl zilumu uzbāž visiem mīlēt - NOST AR VIŅU!
16.septembris 2019, 15:01 Atbildēt
LLAMBA
Mutes ciet visi ZZS vaukšķi, pietiek zagt , sēdiet pie ratiem , jūsu laiks aizgājis.
16.septembris 2019, 15:33 Atbildēt
hhi hi
sorosistu un naziķu,rebes taisīt,laiks nekad nav aizgājis,pateicoties "patriot" pastalniekiem,reņģēdājiem,pēdējiem kretīniem---tas turpinās.
16.septembris 2019, 15:51 Atbildēt
VVĒRĪGAIS LATVIJĀ
N0lādētiem Latvijas valsts izlaupītājiem nepatīk godīgi cilvēki. Cienijamais ministri
PŪCE tauta pilnībā piekrīt JŪSU REFORMAI! Tās drausmīgās laupītāju bandas ir
jālikvidē LATVIJAS VALSTĪ!
16.septembris 2019, 16:07 Atbildēt
ssmits
Teritoriālā reforma nav "parex" bankas glābšana uz sociālā fonda rēķina,kad nevienam neko neprasot varēja atstāt jau tā pavisam ne turīgāko tautas slāni bez naudas.Personiskās ambīcijas nedrīkst turēt augstāk par valsts un tautas interesēm.Rīkojiet referendumu,Pūces k-gs,un zināsiet TAUTAS DOMAS par jūsu piedāvājumu.Bet ar vienu nosacījumu,ka to apmaksās tie spēki,kuri ir par šo reformu no savas kabatiņas,ne nodokļu maksātāju kabatām.
16.septembris 2019, 16:39 Atbildēt
ssmits
Nevajag jau reformu reformas pēc.To,taču,vajag sagatavot rūpīgi izanalizējot visus "par" un "pret".Nedrīkst arī neņemt vērā zinātnieku,ar skaitļiem un prognozēm pamatoto viedokli.Tas nekas ka viņi nav politiķi, vai iekļuvuši valdībā.Vai Pūces k-gs cenšas sasniegt savu politisko mērķi?Drīzāk ka "jā",jo laikam baidās par esošās valdības turpmāko likteni.Būsim reālisti un mācīsimies no kļūdām.Nedrīkst taču kārtējo reizi ar vienu spalvas vēzienu vienai pašapmierinātai personai,kas tikusi pie varas,ļaut neatgriezeniski sačakarēt valsts administratīvo iekārtojumu,nedodot vietā NEKO!Pie tam vēl neskaidrības ar nākamā gada valsts budžetu.Pēc visa spriežot Pūcem ir dziļi uzspļaut uz reģioniem,kas ir ārpus Rīgas,Jūrmalas un tuvējās "Pierīgas".Gribētu redzēt kā viņš mauktu no Zilupes uz "tuvējo Pierīgu" darbu meklēt,katru dienu mērot ceļu uz turieni un atpakaļ,uzturēt mājsaimniecību,vadāt savus bērnus uz "tuvumā" esošo izglītības iestādi un nepieciešamības gadījumā ar "tuvumā esošajā reģionā" ar "ātrajiem" nogādātu savus vēl pie dzīvības esošos vecīšus uz "veiksmīgi" reorganizēto ārstniecības iestādi!Viss ir skaisti.Viss ir skaisti,tikai Latvija nav PAREX banka,kuru var vienā naktī "izglābt" uz Pensiju fonda rēķina.
16.septembris 2019, 16:41 Atbildēt
SSmaidiņš
Pucei ir gan jāizdara vēl viens darbs. Jālikvidē novada jēdziens mūsu latviešu dziesmu dēļ. Nu nevar skraidīt pa pagastu un dziedāt "mazs ir mans novadiņš". Es savā laikā dzimu Talsu apriņķi.
16.septembris 2019, 16:45 Atbildēt
dde Soto
Re kaa kremlini satrakojaas tad jau Puuce ir uz pareizaa cela. [iereec]
16.septembris 2019, 16:58 Atbildēt
NNeatkarīgās lasītājs
"Visā OIK skandāla kontekstā veiksmīgi ir aizmirsts vai apzināti noklusēts vēl viens būtisks personāžs,kurš bija tieši atbildīgs par OIK licenšu dalīšanu un kurš bija amatā kā Kampara,tā arī Pavļuta laikā.Tas ir toreizējais Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce,kurš tagad mēģina iekārtoties politikā caur partiju "Latvijas attīstībai".Tieši Pūces paraksts rotā visas licences,un tieši viņam bija jābūt tam,kuram jāceļ trauksme par procesa nekontrolētu un nepārdomātu izvēršanos,nevis klusībā savā kabinetā jādriķē savs paraksts uz katra deguna priekšā nolikta papīra.Lai gan,protams,neviens nezina,cik šī paraksta driķēšana bija izdevīga pašam Pūcem." Skat."Kas patiesībā stāvēja pie OIK šūpuļa un kādus jaunus pārsteigumus gatavo valdība",Pietiek lasītājs,11.12.2017.
16.septembris 2019, 17:46 Atbildēt
mmans vārds
Pareiz'! Pūce šiverē sevis pēc, ne kopus labuma pēc. Zajobs galvā sakāpis, čuru pilnas smadzenes, pie dirsas ar ko reformēšana beigsies ...
16.septembris 2019, 17:59 Atbildēt
AAtpakaļUz treknajiem gadiem
Ekonomikas ministrija (EM) rosinās atjaunot pirms diviem gadiem likvidētās padomes valsts uzņēmumos,šovakar ziņoja Latvijas televīzijas raidījums "De facto"."Mēs noteikti nāksim ar ierosinājumu,pretrunīgi vērtētu,atjaunot valsts uzņēmumos padomes,kas atbilst labiem pārvaldības principiem.To likvidācija nebija tas labākais lēmums no uzņēmumu pārvaldības principu vadības viedokļa",raidījumam teica EM valsts sekretārs Juris Pūce." Skat."EM rosinās atjaunot likvidētās uzņēmuimu padomes",TVNET/LETA/LTV"De facto",22:25,24.aprīlī 2011.www.tvnet.lv/zinas/latvijā/375009-em_rosina_likvidet_likvidetas_uznemumu_padomes
16.septembris 2019, 18:06 Atbildēt
PPrecīzi
"Ar padomju starpniecību Latvijā darbojas valsts pārvaldes paralēlā pasaule.kura ne par ko neatbild,neko neskaidro,pieprasa beznoteikumu uzticēšanos." Atis Zakatistovs (KPV.LV)
Sk.Atis Zakatistovs:"Latvija padomju Aizspogulijā-valsts pārvaldes paralēlā pasaule",Kas jauns.lv,Ziņas,13.janvāris 2018.
16.septembris 2019, 18:22 Atbildēt
KKā tad tā
Tik skaistas,krāsainas kartes sazīmēja,ar velosipēdu pusi Latvijas apbraukāja!
16.septembris 2019, 18:25 Atbildēt