Komentāri / Izsmietā Baltijas valstu neatkarība: Rinkēvičs izglītos Ķīnas pārstāvi par Baltijas ceļa vēsturi
 

114 komentāri

rrekur
Kāds te nesen jūsmoja par Lielo Zīda Ceļu un ķīniešu tranzīta kravām caur Latviju. Izskatās, ka jautājums ir slēgts. Lielais brālis tagad ir sū- brālis un tranzītam beigas. Krievija ienaidnieks, tagad arī Ķīna ienaidnieks. Tagad visas cerības uz Lielo Žīda Ceļu.
10.septembris 2019, 22:33 Atbildēt
MMIB
Ķīnas laikrakstā uzsvērts, ka Baltijas valstīs ir korumpēti politiķi, smieklīgi mazas algas, kā arī valdot etniskie konflikti. BET VAI TAD TĀ NAV TAISNĪBA?
10.septembris 2019, 22:59 Atbildēt
ppiebilde
Ķīna tikai nepiebilda, ka tas ir tādēļ, ka nav likvidētas postošās okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas sekas un no Krievijas dabūta kompensačija par okupāciju, kolonizāciju, rusifikāciju. Un vai Ķinā ir lielas algas, vai tur simtiem miljoni cilvēki nav pēdējie nabagi un pat badā? Vai tur nav etniskie konflikti un, piemēram, genocīds pret karakalpakiem (kazahiem - musulmāņiem) un tibetiešiem un arī jebkuriem, kuri parāda savu reliģiozitāti? Vai tur nav korupcija un vai tur tūkstošiem korumpanti katru gadu netiek sodīti ar augstāko soda mēru?
10.septembris 2019, 23:21 Atbildēt
kklau rekur
Manuprāt, Ķīna nekad nav bijusi Latvijas draugs... Kad Ķīna Latviju ir aizstāvējusi no krievu pasaules, kad aicinājusi Putinu likvidēt Latvijā postošās okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas sekas?
10.septembris 2019, 23:25 Atbildēt
MMadara
Ķīna tagad ir vēl viens Latvijas ienaidnieks! Es šodien izmetu ārā Huawei telefonu.... Sakiet NĒ ķīnas precēm Latvijā!
10.septembris 2019, 23:29 Atbildēt
kklau
Madariņ, no kura laika trofejas no ienaidnieka jāmet ārā? Ir trofejas, kuras noder un nav jāmet ārā... Jāskatās, kura trofeja noder un ir ēdama, bet kura toksiska un saimniecībā nederīga... Psiholoģiskā - hibrīdkara laikā visi manipulē, liekuļo un tas viss nav nemaz tik vienkārši... Un ja pēkšņi Ķīna uzbrūk Krievijai un aneksē Sibīriju, kas ir visai iespējams, tad Ķīna atkal kļūst par pavisam citu ģeopolitisko figūru un lieliski var noderēt...
10.septembris 2019, 23:39 Atbildēt
hheh
Lai nu kurš varētu lielīties, bet ķīniešiem laikam ar savu labklājību jau nu nebūtu nopietni pagaidām, tuvāko pārdesmit gadu laikā, ko lielīties...
10.septembris 2019, 23:43 Atbildēt
vvalka
Ja atklāti, tad, manuprāt, dēļ ateisma un cilvēktiesību pārkāpumiem, Ķinai nav ziedoša perspektīve...
10.septembris 2019, 23:46 Atbildēt
AAbet
Cik ilgi, Ķīna tikai gatavosies - vilcināsies un Sibīriju neokupēs, nekolonizēs, nepārķīnos?
10.septembris 2019, 23:51 Atbildēt
ffermeris
Ja Ķīna napaņems sev attīstībai kādu reliģiju vai garīgo mācību, piemēram, ezoteriku, tā nekad pilns rubulis nebūs...
10.septembris 2019, 23:59 Atbildēt
IIlva
Tu dumjš jau piedzimi, vai laika gaitā tāds paliki?
12.septembris 2019, 9:14 Atbildēt
ppeksis
Mani izbrīna, ka daudzi šeit ir tik tālu nozombēti,ka uzskata Latviju par neatkarīgu valsti, neatkarību esam sen kā zaudējuši, Padomju Savienībā bijām viena no attīstītākajām republikām, Briseles savienībā esam vieni no nabadzīgākajiem! Kāds tam iemesls? Pajautājiet mūsu kangariem ,kas ir sēdējuši un sēž valdībā!
11.septembris 2019, 3:52 Atbildēt
GGogo
Pats esi kangars! PSRS tevi jebkurā momentā varēja aizsūtīt uz Gulagu. Turpretī uz ārzemēm braukt nedrīksteji. Visur bija jārun'[a krieviski. Tagad tā nav. Tā ka neirs Peksi!
14.septembris 2019, 20:14 Atbildēt
īīpaši stulbs
Nedod, Dievs, ka Riņķēvičs iemīlēsies "Veņ Vei Po"!
11.septembris 2019, 9:19 Atbildēt
hha ha
Lai tas "Veņ Vei Po", ejot uz lekciju pie Edgara, noteikti uzliek nevainības fostu
11.septembris 2019, 20:49 Atbildēt
ddorogoj
Ķīna ,nav tā vieta,kur rinķī klausīsies,fufeli, vari bāzt saviem pastaļiem.
11.septembris 2019, 9:37 Atbildēt
rrinki
Putins, latvijas biznesam, aizvēra Turciju un pašlaik tiek aizvērta ciet arī Ķīna.
11.septembris 2019, 9:41 Atbildēt
EEzis UK
Par korumpētajiem politiķiem taču ir taisnība un par iedzīvotāju( ne valsts un pietuvināto) algām tieši tāpat. Kā varēs pierādīt kāp\ec nerentablu valsts uzņēmumu vadītāji saņem 20min algas mēnesī?!Un ka nespeciālists var "konsultēt"par 6 nin algām mēnesī un gadiem!
11.septembris 2019, 13:06 Atbildēt
YYorkshire man
Ezīt,nomierinies! Tiem nozombētajiem to nesaprast. Galvsnaijs ir skaļi kliegt- krievi nāk!
11.septembris 2019, 17:21 Atbildēt
OOme
Karš ir miers, brīvība ir verdzība, nezināšana ir spēks. (Orvels, 1984)
Par kādu neatkarību varam runāt, ja esam 200% atkarīgi gan finansiāli, gan politiski no ārējiem politiskiem spēkiem un ekonomiskiem grupējumiem? Ķīniešiem taisnība.
11.septembris 2019, 18:52 Atbildēt
kko dara internets
kīnieši zin par mūsu algām bet Valdība nē
11.septembris 2019, 23:51 Atbildēt
LLiena
Ko tad nepareizu viņi pateica? Viss jau tieši tā arī ir. Izglīto vai neizglīto, bet taisnību nenoslēpsi.
12.septembris 2019, 8:06 Atbildēt
NNaita
Neko nepareizu jau ķīnieši neraksta, Rinkēvičs jau visu Latviešu iedzīvotāju dzīves līmeni mēra ar sava maka mērauklu, žēl ka tā. Un valdība ir tik korumpēta, ka bez mūža ieslodzījumiem nekas te nemainīsies.
12.septembris 2019, 9:09 Atbildēt
AAinars
bet taa arii ir patiesiiba, zemas algas, korumpeeti politiki, zems dziives liimenis utt
12.septembris 2019, 18:04 Atbildēt
BBlogers Podkāsts
Nu, tad beidzot ĀM veiks ko vērtīgu.
14.septembris 2019, 20:12 Atbildēt
LLatvian National insecurity
Teksts špikeris: Baltijas Cels, Neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis... LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Tīklāt mūs bezkaunīgi diskriminē LV otrā ātruma valsts EU!
19.septembris 2019, 0:13 Atbildēt