Komentāri / Bordāns saskata mēģinājumu JKP "izspiest" no valdības
 

9 komentāri

llapa
bordan , kad likvidesiet savu oik barotavu . cilveki vairs nespej tik daudz maksat par elektribu , maizi ari gribas est . vai jus tur saimas cuku kafejnica labi baro....
22.augusts, 10:39 Atbildēt
JJKP ir afēristu partija
Un viņiem pašiem nāktos aizvākties no valdības, ja tas Bordāns negrib krimināllietu par afērām.
22.augusts, 11:14 Atbildēt
YYes
Bordāns nav dumjš - viņš labi zina, ka viņa partijas pirmsvēlēšanu solījumi ir blefs, ko tagad redz visa tauta. Tāpēc gatavo atkāpšanās ceļu, lai izietu no valdības ar godu, nevis ar kaunu, kas patiesībā tā var iznākt, ja nokavēs īsto brīdi.
22.augusts, 11:27 Atbildēt
MMI
Beidzot viena pozitīva ziņa.
Kam viņi tādi ir vajadzīgi? Nu nezinu, varbūt vienīgi pašiem sev?

Te viņi citus grib spiest, te viņus pašus spiež. Nu tādi saspiedušies, ka nevar izspiesties. Kā teikt, ieraujiet purgenu un vieglāk izspiedīsities.
22.augusts, 11:32 Atbildēt
vvecā kaza
Vislielākā kļūda bija tā,ka Kariņu ievēlēja par premjerministru.Šis viss farss jau bija skaidrs brīdī,kad Bordānu neatbalstīja par premjeru.
22.augusts, 11:59 Atbildēt
ttataara gjimim
sudu spaini galva vajadzeja uzmaukt Aglona, bl, jobajijs "katols" ar savu meloshanu,izlikhanos. Preteklis vairak nekas ar savu sadzeltejusho feisu!
22.augusts, 12:02 Atbildēt
ttataara preteklim kauna nav
vel aizskriet uz Aglonu! Cuka ar lielo burtu un visa tava kartona partija, bl! Apjajaat veletajs, nopublicejies "mieram tuvu", savaci veletajus un ko tagad teelo? "Sveeto"? padla!
22.augusts, 12:04 Atbildēt
llai
nu kuri būtu uzmetuši lūpu,bet JKP vislabāk zināja kā notiek notiek varas dalīšana starp ekonomiskajiem grupējumiem.Un ja tu ej uzbrukumā,jānodrošina arī iespējamais atkāpšanās ceļš.Iepriekšējās politikas veidotāji bija labi sakārtojuši sistēmu par labu savām interesēm un būtu muļķīgi domāt,ka varu un ietekmi tik vienkārši atdod konkurentiem ar smaidu feisā.Tā nenotiek.Par varu ir jācīnās.Vēlētājs deva iespēju,kā to izmantos partijas -ir pašu rokās.Un mērķu sasniegšanai nevajag meklēt ienaidniekus,bet pārliecināt kolēģus (koalīcijā) par mērķa / solījuma pildīšanu vēlētājam,a tālāk jau lems vēlētājs (par/pret gadījumā)
22.augusts, 12:18 Atbildēt
RRaimonds
Pirdān,sūti vēstules ārvaslstu vēstniekiem ar lūgumu pēc palīdzības.Tu taču jau māki.
22.augusts, 13:50 Atbildēt