Komentāri / Kariņš aicina reformēt slimnīcas, Veselības ministrija rausta plecus
 

16 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

ppeksis
Vai tad tauta neredz, premjers tāds padumjš mums gadījies, gluži kā Brežņevs tikai aicina un aicina, kamēr tauta spļauj virsū visiem šiem aicinājumiem un mūk no valsts atpakaļ neskatoties!
12.jūlijs 2019, 8:01 Atbildēt
PPetriots
Nu nav ,nav latvijai vajadzigas ne slimnicas ne skolas ,krievi nak ,dodiet atombumbas piektais pants mus vairs nesargās...
12.jūlijs 2019, 8:13 Atbildēt
mmužiks
Nevis krievi, bet amerikāņi. Ja jau slimnīcām ir problēmas izpildīt visādus vervelējumus, tad tie ir jāpārskata, kļūdains sadalījums, kļūdaini noteikumi, utt. slimnīcai jābūt katrā pilsētā. Jo Latvijā vēl dzīvo cilvēki. Tagad cilvēkus sabāž lielajās slimnīcās kā masu kapos. Mediķi pārguruši, pacienti neapmierināti. cik lasīju, tad deputātiem un ministriem ir savas ārstētavas (nezinu, kā lai nosauc) uz publiskajām neiet. Varbūt likvidēsim vispirms šīs.
12.jūlijs 2019, 11:34 Atbildēt
VVārna
Taisnība jau ir premjeram,ka slimnīcu daudz bet jēGAS NAV!!!!!
12.jūlijs 2019, 8:27 Atbildēt
vveseliba
Levits uzrunā tautu pie Brīvības pieminekļa un iedzīvotāji prezidentam novēl veselību un Dieva svētību
12.jūlijs 2019, 8:39 Atbildēt
ppolitkorektums
Tauta precizēja, par kuru dievu iet runa? Savādāk prezidenta dievs nav tas pats, kas latviešu kristiešiem.
13.jūlijs 2019, 10:28 Atbildēt
vvārds
,,reforma'' jau ir diagnoze pacientu maciņu tukšošanai,Reirs nevar iedalīt finansējumu,kamēr pamatojumā nav iekļauts vārdiņš ,,reforma''.Tāpēc dzīvojam tikai noreformām,bet kurš ir izjutis Čakšas reformas !?
12.jūlijs 2019, 9:16 Atbildēt
PPilsonis
Pati Čakša jūt
12.jūlijs 2019, 11:41 Atbildēt
NNejēga
Vārdam REFORMĒT ir arī latviskais tulkojums! Valdības vadītājam vismaz vajadzētu prast lietot Valsts valodu. No manas puses aizrādijums nav piekasīšanās sīkumu dēļ, vienkārši uzskatu, ka valodas lietas jāsakārto sākot ar pašu augšu, tad arī varēsim kaukt, ka atkal krievi nāk.
12.jūlijs 2019, 14:14 Atbildēt
NNikns Suncs
Reformu rezultātā gaidāmos mēslus arī var nosaukt citā vārdā, tomēr garša un smarža no tā nemainīsies. Meklē karoti laikus, jo arī Tu esi daļa no tautas, kurai tie būs jāsagremo.
12.jūlijs 2019, 15:35 Atbildēt
NNikns Suncs
Lai Dievs dod šiem visiem reformatoriem un likvidētājiem kaut reizi mūžā nokļūt ārkārtas situācijā un nesaņemt vajadzīgo palīdzību tajā pilsētā, pagastā, vai ciemā, kur paši visu likvidējuši! Tad varēsiet ar ietaupīto un savās kabatās sabāzto naudu atmest savas glaunās samta čības tieši pret vakara sauli.
12.jūlijs 2019, 15:32 Atbildēt
LLucifers jau šeit
VISAS PAVĒLES NĀK NO OKULTISTU CENTRA
PĒDĒJAIS AKORDS 2022-2044(VISION2050)
13.jūlijs 2019, 0:25 Atbildēt
AAnna
Tāds makten jautrs premjers Latvijai gadījies. Kā muti vaļā ver, tā kārtējā "pērle". Slimnīcas tagad jāreformē, tātad tulkojot no Vienotības kirilicas - jālikvidē! Un slikti strādājot, tikai kā Kariņam pierasts, aizmirsa pieminēt, kas konkrēti slikti strādā. Galvenais likvidēt. Savādāk budžetā pārāk maz ko izzagt.
13.jūlijs 2019, 10:26 Atbildēt
KKāpēcis
Mums jau tā ir problēmas ar veselības aprūpi un pieejamību, bet Kariņam liekas, ka iedzīvotājam arī šis minimums ir par daudz. Līdz tuvākai slimnīcai ved pacientus 100 km attālumā pa ļoti sliktiem ceļiem, bet Kariņs grib, lai šo attālumu palielina un cilvēki pa ceļam atdod galus, savukārt citi slimnieki 'ātros' nespēj sagaidīt, jo, kamēr aizbrauc un atbrauc no slimnīcas, tikmēr vēl kāds ir atdevis galus. Kariņa mērķis ir samazināt šādā veidā slimo skaitu, lai varētu ietaupīt veselībai paredzētos līdzekļus. Tas ir briesmīgi, ka Kariņam ir pilnīgi vienaldzīga lauku cilvēku labklājība - veselības, izglītības un sabiedriskā transporta regulāra un ērta pieejamība! Nost šādu premjeru!
13.jūlijs 2019, 18:37 Atbildēt
nnekā personīga
Nu slimnīcas un Latvijas iedzīvotāju veselība nav Kariņa krievu draugu alkohola bizness. Šeit mērkaķa ātrumā akcīze nav jāpazemina. Var mierīgi likvidēt, iznīcināt, nojaukt. Ja kādi pāris tūkstoši nomirs pa ceļam uz vienīgo slimnīcu reģionā, Kariņam nospļauties. OIK shēmas no tā necietīs.
13.jūlijs 2019, 22:44 Atbildēt
AABC
Cik tad var reformēt, ja viss jau ir izreformēts!
14.jūlijs 2019, 18:59 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!