Komentāri / Uzņēmējs Dzenītis norāda uz krimināllietas pasūtīšanas iespējām prokuratūrā
 

18 komentāri

ppepe
Ko gan var gribēt, jaunais tiesiskuma garants ne ar ko neatšķiras no vecajiem,domāju ka Bordāns nodrošinās tiesiskumu tikai saviem sponsoriem un klientiem, pārējiem,kam pietiek nauda, varēs palīdzēt ES tiesa!
29.aprīlis, 7:09 Atbildēt
VVārds
pepe, izvēlies beidzot vienu niku saviem komentāriem. Tas, ka tu pie katras ziņas bezsakarā laid savu slikto smaku ar katru reizi citu niku, netraucē tevi atpazīt pēc izteiksmes manieres.
29.aprīlis, 7:23 Atbildēt
LLatviešu burti
Kas tev daļas gar pepes niku un viņa personību?! Riebjas, ka komentāru vērš personiski pret komentētāju! Ja tev ir argumenti par lietu - liec vaļā, bet, ja nav - turi muti!
29.aprīlis, 8:54 Atbildēt
PPhe
Visas līdzīgās lietas ir ar pilnvaru un par milzīgām summām. Pietiktu iekļaut regulējumā obligātu ierakstītu zvanu pilnvaras izdevējam par darījumiem virs 100k, 200k,..., un šī raksta nebūtu. Nevienam neienāk prātā atkārtoti pārbaudīt gribu, pietiek ar formālu pilnvaru, un dod tik vaļā?
29.aprīlis, 8:03 Atbildēt
KKubiks
Nu ļoti toleranti pret ekszvaigzni, kurai problēmas ar spēļu automātiem un balto pulverīti.
29.aprīlis, 8:24 Atbildēt
mmans vārds
Mildiņa justos krietni atvieglojusies, ja šitās žurkas viena otru nokostu ...
29.aprīlis, 9:02 Atbildēt
CCirvis
un paliktu viena ZURKU VILKS
29.aprīlis, 11:14 Atbildēt
AAndrs
Aktuāla,bet grūti pierādāma lieta(es par virsrakstu)!
29.aprīlis, 9:33 Atbildēt
FFifa
Mūsu valstī ir izveidojies "spīdošu" advokātu klans, kuri rauš milzīgus honorārus muļķojot gan cietušos, gan apsūdzētos. Iīstenībā viņi nevienam nepalīdz, viņu galvenā doma - izsist sev lielāku honorāru. Advokātu pirmuzdevums ir aiztāvēt nevainīgos, bet pie mums šī klana pārstāvji tā pa īstam aizstāv tikai žuļikus. Par patiešām nevainīgajiem viņiem daļa maza. Galvenais, ja ir kāds negadījums, kur var izsist naudu no valsts, pierunāt cietušos pret to vērsties. Neesiet muļķi, viņi domā par sevi, ne par Jums.
29.aprīlis, 9:36 Atbildēt
ppepe
Domāju ,ka tie slavenie advokāti ir tikai stapnieki kukuļu nodošanai tiesnešiem, kur arī panāk vēlamo spriedumu! Jāsaprot, ka tiesneši kukuļus pieņem tikai no pārbaudītiem cilvēkiem!
29.aprīlis, 13:01 Atbildēt
AArturs Priedītis
Tas viss ir normāli! Tā tam ir jābūt, un tā tas notiek, ja organizētā noziedzība ir masveidīga un aptver valsts varas visus institūtus un valsts varas realizācijas konkrētās institūcijas. LR ir organizētās noziedzības paradīze. Tas tā ir tāpēc, ka latviešu genomā nav sastopami taisnīguma un tiesiskuma gēni. Latvieši pat nekaunās tiesāt aizmuguriski, kas tagad saskaņā, piem., ar banku pasūtījumu notiek masveidā. Iespējami arī dažādu bandītu pasūtījumi. Nekā jauna! Te ir pārmērīgi attīstīto latviešu Latvija!
29.aprīlis, 9:48 Atbildēt
ppurvaputns
latateja- ES kolonija . ar pastaļiem- deģenerētiem lētiem vergiem. skumja, bezperespektīva un debilizēta teritorija.
29.aprīlis, 10:57 Atbildēt
ppamatīgs žurku bars
nonācis, analizējot pašu krimināllietas uzsākšanu pret viņu Pirmkart-Latvijā investora vārdā darbojusies Tetera pilnvarotā persona Lapsa Otrkart-Mēģināja tikties Latvijas valsts dzimšanas dienas pasākuma laikā Latvijas vēstniecībā rīkotajā pasākumā Maskavā !??!.3- Amerikani Toms un Džerijs=Dzenītis un Teteris!4.kart-Uz mani tika novirzīti trīs šaubīga izskata cilvēki, kuri mēģināja mani iebiedēt,5-kart Vonsovičs savas hiperaktīvas uzvedības alkatības dēļ uztur šo procesu.6-kart-Tiesnesis Dzenis sprieda taisnīgu tiesu šādai vonsovičveidīgo pasūtījuma lietai
29.aprīlis, 10:32 Atbildēt
bbakterija
Vai MILDU ,ko sabrauca motociklists, tas kraupis vonsovičveidīgo pelejums ir apsedis tapat ka Parizes Dievmates celli ! ?
29.aprīlis, 10:39 Atbildēt
ppurvaputns
normāla tirgus ekonomika! latatejā var pasūtīt jebko. te par naudu vairums ir gatavi izdarī jebko. pie tam par samērā nelielu naudu To dara arī visās citās ''demokrātiskajās'' valstīs- ES un ASV. tikai tur tas viss maksā pulku dārgāk.
29.aprīlis, 10:54 Atbildēt
VVinetu
latatejā var pasūtīt jebko. te par naudu vairums ir gatavi izdarī jebko. pie tam par samērā nelielu naudu Lidzigi ka Manhatenas salu par 24 $ un viskija pudelem un stikla piekariniem!
29.aprīlis, 11:17 Atbildēt
AABC
Izskatās, ka bizness Latvijā ar vietējo ļaužu rokām gandrīz nav iespējams. Uzreiz atradīsies kādas ieinteresētas personas no tieslietu sistēmas, kas ar apsūdzības vēstulēm prokuroram, gatavi piepelnīties. Pašlaik, pēc saprāta spriežot, tuvojas trekno un nobaroto cūku kaušanas laiks ... korumpanti, politiķi, konsultanti, valžu locekļi - pietiekami turīgi cilvēki ... var slaukt un slaukt ... ražas laiks tuvojas.
29.aprīlis, 14:04 Atbildēt
JJānis
Kurš nav paslinks, var ievadīt šī apbižotā, lielā žēlabnieka Dzenīša vārdu interneta meklētājā un uzpeldēs bars neviennozīmīgas reputācijas lietu. Jau iešana vienā kompānijā ar Lagzdiņu ir ko vērta. Cik cilvēkus viņi nav šmaukuši; cik afēras organizējuši. Tik izveicība juridiskās niansēs un pazīšanās juristu aprindās līdz šim viņus ir paglābusi. Uz Tetereviem viņi viennozīmīgi uzrāvās - ja ne cietumā, tad padrebēt par šādu iespēju Dzenītim, Lagzdiņam un Co nācās. Tetereviem vismaz ir nauda, lai nomaksātu advokātu rēķinus. Taču šādas naudas nav un nebija tiem daudzajiem, kurus izveicīgie afēristi apšmauca.
30.aprīlis, 0:12 Atbildēt