Komentāri / Prokuroru bailes no atklātības, izrādās, ir netipisks gadījums
 

6 komentāri

JJuritis Duritis
Kā nebus netipiskis gadijums ja lieta ir safabriceta ! Manuprat ,visas sedes butu jarada televizija lai tauta redz cik tas Lembergs ir nelietigs ,par kadiem nosle pumiem var but runa tiesiska valstī ?
1.aprīlis 2019, 7:10 Atbildēt
EESMAIJA
Es prokuroru aizliegumā par tiesas procesa atklātību, saskatu tikai un vienīgi to, ka prokurori baidās - No kā? no tā, ka sabiedrība sapratīs, ka lieta ir safabricēta. Vel vairāk - nesen kāds komentāros rakstīja, ka Lembergs ,, novācis" septiņus vai cik tur lieciniekus. Muļķības! Ja tā būtu, tad kādēļ tikai septiņus? Tad jau vajadzēja ķerties klāt un sākt visus lieciniekus masveidā iznīcināt... Ja tās BIJA slepkavības, tad ne jau Lembergs to darīja. Tagadējā tiesas procesa slēgšana atklātībai, neapšaubāmi liecina - Prokurori baidās! Un ja nu šie ,, novāktie" liecinieki nebija droši? Ja nu radās aizdomas, ka viņi var izpaust to, kas lietu izgāztu un pašus prokurorus nosēdinātu uz apsūdzēto sola? Un ja te radās bailes par savu drošību, kā tas ar melnu un netīru darbu darītājiem notiek... Ka lieta nav tīra, arī to bailes no atklātības tikai apstiprina. Šie un citi, līdzīgi minējumi ne jau man vienai radīsies, bet visiem domājošiem cilvēkiem. Tikai nav saprotams, kādēļ klusē augstāka ranga prokurori, jo šis gadījums prokuroru godu un uzticēšanos viņiem kā tiesas varas pārstāvjiem sagrauj līdz saknēm.
1.aprīlis 2019, 7:29 Atbildēt
MMaija
Skaidrs , ka prokurori baidās no atklātìbas , visi redzēs sfabricēto lietu , kā Lembergs izspieda 5 latus no miljonāra , aferista Gulbja !Būs, būs darbiņš ECT , arī kompensāciju Lembergam lai maksā ĞP !
1.aprīlis 2019, 7:36 Atbildēt
eedžus
Korupcija un politisko pasūtījumu izpildīšana baidās no atklātības un notiek slepeni, jo sirdsapziņa vēl šiem lopiem saglabājusies! Lembergs malacis, satracinājis sorosītu žurku dirsā līdēju midzeni, pederasts Rinkēvičs noteikti nevar sagremot Lemberga vārdus, ka ir patriecams ar sūdainu mietu, jo darbojas pretēji valsts interesēm!
1.aprīlis 2019, 8:37 Atbildēt
SSimtais pants
Lembergs ,salidzinot ar visu so korumpantu ,pedinu ,dienaszaglu ,nodeveju ,velnkamustu un tamlidzigam salasņām ir goda vīrs ! No ka baidās visa ši varza ,no gaismas ,no atklātibas ! Ja jau Lembergs tiek uzskatits par brivas latvijas noziedznieku nr. 1 ,tad tad tautai ir tiesibas par to pašai pārliecinaties pirms sadedzinat nelieti uz sārta !
1.aprīlis 2019, 9:45 Atbildēt
RRicis
Lembergs ir vienīgais kas izcēlies no rāmjiem,,vārna vārnai acīs neknābj" ,tāpēc viņu tagad cenšās noknābāt tie kas pēc šīs sistēmas dzīvo un barojas uz nodokļu maksātāju pleciem....kāds te tiesiskums??? Dubultā dalīšana pēc psrs parauga---tu priekšnieks es muļķis,es priekšnieks tu muļķis.....turies lemberg jo es ir ar tevi.......
1.aprīlis 2019, 23:07 Atbildēt