Komentāri / Vējonis izsludinās likumus par čekas dokumentu publiskošanu un ātro kredītu ierobežošanu
 

34 komentāri

vvispār
Respect!
12.oktobris 2018, 18:35 Atbildēt
aarii borats
borats
12.oktobris 2018, 19:40 Atbildēt
vvaldis
Tagad naudas gribētāji,lai Smiltēnam naudu prasa ar tādiem procentiem pat telpas Rīgā nevar uzturēt.Vecrīgā leļļu tirgonis ar dubultuzcenojumu bankrotēja.
12.oktobris 2018, 19:58 Atbildēt
RRaimonds
Nu tad beidzot tomēr tas čekistu saraksts tiks publicēts ...
Ja nemaldos, tad Latvija ir pēdējā no postpadomju valstīm ... kura beidzot ir sadūšojusies ...
Bet cik bija tādu, kuri ar dažnedažādiem meliem un izdomājumiem centās to aizkavēt ...
Tāpēc, ka viņi paši bija tajos maisos ... un vienlaicīgi gozējās saulītē ... mums te visu acu priekšā ...
Un man tagad tāds praktisks jautājums... kā būs ar viņu tàm pensijām .... 4 000 -7 000 £ apmērā ... kuras viņi te ieguva, izmantojot savus čekas sakarus ... kas pèc 90 tajiem viņiem deva iespējas uz labām darba vietām ... faktiski veicot FIKTĪVAS sociālās iemaksas ...
Manuprāt šis jautājums KONKRĒTIEM čekistiem ir jāpārskata ...
12.oktobris 2018, 19:59 Atbildēt
RRaimonds
Blakām katra čekas aģenta vārdam un uzvārdam ... ja viņš ir sasniedzi pensijas vecumu ... ir JĀPUBLICĒ arī viņa pensijas lielums ...
Un tas nebūs nekāds personas datu pārkāpums.
12.oktobris 2018, 20:03 Atbildēt
AAndris
Re, kā Latvijas ienaidniekam Raimondam patīk.
13.oktobris 2018, 16:06 Atbildēt
AAivars
Pr. Vējonis malacis
12.oktobris 2018, 20:16 Atbildēt
FFakts
Vājons ir ļoti nobijies un grib glābt, kas glābjams, lai paliktu amatā. Bet nepaliks. Saderam?
12.oktobris 2018, 20:37 Atbildēt
LLasītāja
Ne jau savu ādu prezidents glābj, bet gan cenšas sakārtot to ko nav izdarījusi laicīgi 12. Saeima.
13.oktobris 2018, 15:02 Atbildēt
HHe he
Tajos dokumentos nekā vairs nav. Visi kalvīši un brigmaņi savus jau izņēma.
12.oktobris 2018, 20:45 Atbildēt
NNīgrais
Kalvītis tajos laikos vēl autiņos čurāja.
13.oktobris 2018, 23:25 Atbildēt
PPūķins
Nāc mājās, žurka!
12.oktobris 2018, 22:05 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu es laikam esmu tas chekas agents/Man ziniet no ta ne silts, ne auksts Nu izradisies , ka ir susurpele chekas maisos. Vau tadel mani vaurak milesiet vai ienidisiet. Nevienam no Jums es dzivi neesmu pabojajis.Susurpele drizak, ka mazs engelis Jus pieskataJums Latvija tagad saldakais sapnitis, bet chekas susurpele Jums apkart Sambas paradi veido. Un viss tads zali dzeltens. Nemaz pat neprove pamosties savadak pelem zem gultas vajadzes saskriet, lai Jus mus neieraudzitu. Kadam varbut ari patik , ta publicitate, bet man patik ena palikt. Es privati Jums varu ciemos atnakt, un Jus man vederinu vel pakutinasiet. Re kur ta pele ieradusies. bet es nekauna vel ledusskapi degumu iebazishu Aiz diviem vaigiem sieru locishu un lekashu pa galdu, ka kafija aizkavejas :)))) Pasmiesieties un parsmiesieties. Bet kad divu eiro monetu mazajam uzliksiet deguna prieksha vispar no kresla nogazisieties. Viss uz majam, viss attistibai... Cerams monetu uz zwmes noliksiet , kamer es no galda meginashu norapties :)))
13.oktobris 2018, 2:47 Atbildēt
MMr.Susurs
Interneta komentaros es varbut ari bikin par traku rakstos, bet 99 % sievishu Susuriti vel piekedetu. lai neaiziet. Tads nevainigs uz jums damas palureshu un jus pirmas man datoru tuvak piebidisiet, lai redzetu, ka es tos internet komentaarus cepu gaisa... komentaru starplaikos, vel paris desmitus tukstoshus eiro nopelnisim. Un es mazais pelens vel prieksha pateikshu spied uz Sell pogu/ Pec tam man sekss un atputa, bet pec tam mekletos kuram lotam uzspiest Buy. Mani par mulki nosauktu. 5 datori deguna prieksha un visas pasaules zinas. Kursh teica, ka viegli bus, es ar jusu veleshanam ielidoju uz 200000 eiro. Ja Zile klus par Premjera kandidatu, ne tikai visus zaudejumus atgushu , bet vel miljonus 5 vinneshu Tikai ludzu nekadi Bordani, Gobzemi vai Pabriki. Tad man pilnigi visus Latvijas aktivus, par kapeikam bus janomet ((((
13.oktobris 2018, 3:09 Atbildēt
MMr.Susurs
Zhel ka komentaros nav video chata Es slaists un dikdienis, visu laiku papirlapas cukoju Simtiem pierakstu un zimejumu paris stundi laika. katra lapa pa pelem 5 sazimeju runa, ka pec cilveka piezimem var saprast, ko vinsh doma, kads psihologiskais portrets ir. Es pats tam neticu, bet ik pec laicina man pierakstos pele ar sarkanbalto karodzinu. bet zalas bikses un dzeltana kreklina sazimetas. Es nemaz to nepamanu , ka ta pierakstus veidoju.Pats parsteigts biju, kad paveroju
13.oktobris 2018, 3:25 Atbildēt
RRaimonds
PSRS Robeźsardzē dienējošie nekādos Latvijas čekas sarakstos nav. Tà ka Tu esi velti sacerējies ....:)
Bet Ādamsons ... ja vien viņam nebūs individuāls līgums ar VDK. ... arī nebūs tur iekšā.
13.oktobris 2018, 8:49 Atbildēt
BBomzis Vamzis
Bija čekistu pārvaldīta valsts. Tagad ir idiotu pārvaldīta valsts. Vai ir aršķirība? Ir . Vieni stūķē kabatās otri rūpējas par mieru visā pasaulē.
13.oktobris 2018, 7:55 Atbildēt
dde Soto
tu kljuudies. tava rosija joprojaam ir chekistu opaarvaldiita valstele. Tiesa tagad - chekistu - idiotu.
13.oktobris 2018, 8:20 Atbildēt
ssmiekls
Čekisti stūķē kabatās, bet idioti rūpējas par mieru visā pasaulē...
13.oktobris 2018, 15:15 Atbildēt
mmr divdesmit procenti
kas tagad notiks ar manu biznesu? kā es tagad varēšu rūpēties par darbaļaudīm?
13.oktobris 2018, 8:23 Atbildēt
SSelekts
"Tīrus dokumentus un nebūs ātro Parady"?
13.oktobris 2018, 8:27 Atbildēt
ssavādnieks
Jā,ir viena sabiedrības daļa,kurai liekās būtiska tāda čekas maisu atvēršana,bet vai ar to tiks atrisinātas ekonomiskās problēmas ar augstākajiem darbaspēka nodokļiem ESā,vai samazināts PVN pārtikai,IIN vienīgajam mājoklim ....(?).Nē.Stučīšana ir latvieša gēnos un tas ''mīkstajā'' izpildījumā tiek piekopts arī Atjaunotās valsts varas likumdošanā,kā «Trauksmes cēlājs» ,apdāvinot šo ''Tālavas taurētāju'' ar priviliģētām pilnvarām pret pārējo sabiedrību.Un zīmīgi,ka šo ''vakanci'' lielākoties' aizpilda saucamā inteliģence ( kultūristi ),kuri 70-80os gados savu dīkdienisko dzīvesveidu pavadīja Vaļņu ielas ''Kazā'' , ''Putnu dārzā''vai ''Mazajā Rīgā''.Tad nu,lai satraucas,kuriem jāsatraucas,pēta,kuriem jāpēta,bet sabiedrības ekonomisko temperatūru tas neuzlabos.
13.oktobris 2018, 10:22 Atbildēt
LLaucinieks
Izskatās pēc izsmiekla un ņirgāšanās. Pa tiem gadiem visi dati tika safabricēti, iznīcināti vai rūpīgi daudzreiz pārskatīti. Esmu pārliecināts, ka atstāja tikai tos, kuri sen miruši, dzīvo ārpus Latvijas, nekad nav iesaistījušies politikā, valsts darbā vai nopietnā biznesā, un, protams, tos, kam uzvārdi ir Ivanovs, Petrovs vai Sidorovs. Tagad ticība tiem datiem ir nulle.
13.oktobris 2018, 10:50 Atbildēt
bbrālis Teodors
Lai tik kāpj kancelē, un sludina. It sevišķi - svētdienās. Tak tiks LETAs baiso ziņu nogurdinātajiem ļautiņiem savs prieciņš. Un vai ta, piemēram, de Soto kungs nav cilvēks? Lai priecājas tak ļautiņš. Priekā!
13.oktobris 2018, 12:06 Atbildēt
LLaikam jau hipnoze
Lai sāktos kaut vienas lietas izmeklēšana vispirms ir jābūt cietušajiem. Pie mums šobrīd notiek kaut kas līdzīgs absurdam. Cietušo nav, bet ir apsūdzētie. Par ko viņus apsūdz nav skaidrs. Masu medijos to sauc par 80.to gadu "nevainīgo stučīšanu", kurai nekādu sliktu seku nav bijis.

Cietušo liecību taču tiešām nav. Šķiet, ka vienīgais ir Valdis Attāls. Par viņu raksta un viņu intervē. Bet, kur tad pārējie? Tie, kuri izdarīja pašnāvības vai sabruka un nokļuva psihiatriskajās slimnīcās. Un tādu ir daudz. Bet, izrādās - tās esot tikai baumas un fantāzijas. Vismaz tā apgalvo tie paši psihiatri, kuri paši piedalījās vajāšanās un psiholoģiskā terora metodiku izstrādāšanā.

Manuprāt, šo visu par idiotismu nosaukt tomēr nevar. Tā varētu būt okupācijas laika hipnoze no kuras nevar atbrīvoties neviens. Ne masu mediji, ne Saeimas deputāti u.t.t. Jo par VDK upuriem visi klusē kā partizāni. Nu jā, kļūda - Valdis Attāls taču ir.
13.oktobris 2018, 15:53 Atbildēt
hhehe
Varam būt mierīgi, jo dzīve ritēs tāpat kā līdz šim. Naivās ilūzijas par VDK darbinieku "atmaskošanas" rezultātu un vispārējās laimes iestāšanos sabrūk. Vai kaut kas jau mainījies? Savstarpējā naida sēkla ir iesēta un tā augs, bet nākotnes Saeimas deputātu kandidātiem vairs nebūs "cīņas karogs" (VDK maisu izskatā) vēlēšanu laikā.
13.oktobris 2018, 17:04 Atbildēt
vvaldis
Tā jau sabiedrība sašķelta skatoties pēc daudzajām politiskām partijām,izberot izrevidētos maisus sasķels vēl vairāk jo noteikti kādā partijā atradīsies kāds no maisiniekiem.
13.oktobris 2018, 17:26 Atbildēt
SSmart
Cepure nost , prezidenta priekšā. Tas laikam būs vienīgais ar ko viņš ieies vēsturē.
13.oktobris 2018, 18:24 Atbildēt
nnepaspes nopubliskot
redz kur krievija gatavojas karam ar NATO. Tiiko pazinoja arzemju zinjaas. ASV ir nosuutijusi bridinajumu kremlim. Nu izskatas,ka pasaules gals klaat,jo abas lielvalstis zhvadzina ierochus. Skumji,kada vairs nozime veleshanam,ja kuru katru briidi kads idiots var nospiest pogu.
13.oktobris 2018, 18:44 Atbildēt