Komentāri / VID vadītāja konkurss: Arī šoreiz bez skandāla neiztiks
 

17 komentāri

MMr.Susurs
VID cirks vel ilgi turpinasies. Izskatas, ka valstij vispar nav nekadas izpratnes, kam ir vajadzigs VID vaditajs. Vieniga prasiba VID vaditajam ir organizet iestades sekmigu darbu. Jabut spejam organizet darbiniekus un beidzot sakartot bardaku, kas ir VIDa. Bet visi shie konkursi ir snjaga. Pilna pasaule ar augstas klases profesionaliem, bet vaditaju nezin kadel mekle mazaja Latvijas pilu diki. Un nevajag uzreiz sakt, ka Latvija ir tik mazas algas, ka neviens arzemnieks neveletos klut par VID vaditaju. Visa pasaule sen jau importe augstas klases profesionalus, kuri vada valsts iestades. Bet par to vertetaju komisiju es reali nirdzu. VID vaditaju vertes sabiedriska organizacija :) Ko tur tik siki uzreiz lai pederastu organizacija verte vai vel labak beglu komiteja. Bet visam kronis ir Arvalstu Investoru Padome vertetaju vidu. Citiem vardiem lielakie nodoklu maksataji vertes, kads VID vaditajs viniem izdevigaks. Bet Zlata Elksnina-Zascirinska vairāk nekā 20 gadus stradaja PricewaterhouseCoopers. Kuras galvenais uzdevums tieshi bija samazinat nodoklus uznemumus. Valsts vispirms vismaz butu papetiju, ko izvertetajos liek :)))
24.augusts 2018, 5:39 Atbildēt
DDina
Varbūt ir izeja: samazināt VID darbinieku skaitu līdz 150-200 kā Igaunijā un radīt pilnīgi jaunu VID darbības koncepciju!
24.augusts 2018, 14:04 Atbildēt
IIlze
Nez kā Danai ar sirdsapziņu, bet man būtu kauns tik klaji demonstrēt savu pērkamību un iztapību Lembergam!
24.augusts 2018, 6:58 Atbildēt
DDana
Kas tas tāds kauns ir ? Kā viņu uzģērbt vai kā apēst ?
24.augusts 2018, 13:32 Atbildēt
mmja
Pareizi bijušie saka sistēmai pašai jāaudzina kadri, karjera javeido sistēmas ietvaros nevis jaliek amatā klauni, politiskie ielikteņi
24.augusts 2018, 7:30 Atbildēt
VViedais
ZZS ir vienīgā partija atjaunotās Latvijas vēsturē, kura uz VIDa vadītāja amatu virza atklātus neprofesionāļus līdz pat pilnīgi fiktīvam ākstam. Tas patiešām ir viņu vājums. 6.oktobrī ir iespēja šito bardaku izbeigt. Nepārdodiet savu balsi par Reiznieces koķeto smaidu reklāmā. Jūs ar to māna kā mazus bērnus. Domājiet kritiskāk.
24.augusts 2018, 8:16 Atbildēt
nno Citskovska kantora
Tikai Koļegovu un neko citu.
24.augusts 2018, 8:28 Atbildēt
ssigne
Tauta domājiet par ko balsot
24.augusts 2018, 8:48 Atbildēt
iinteresanti
Ko ākstās! Tādu izdarību dēļ, cilvēki, kuri neorientējas politikā,Saeimas vēlēšanās, balsos par klauniem!
24.augusts 2018, 8:57 Atbildēt
VVara
Rubesa ļoti grib
24.augusts 2018, 9:37 Atbildēt
ssavādnieks
LABAIS !!! ha,ha......
24.augusts 2018, 11:05 Atbildēt
nniknais
Jā,VID konkursi labi parāda DRO un galvenā ierēdņa J.Citskovska profesionālo ne'spēju tikt ar to galā.Mānīgā ziņa,ka ģenerāldirektoru meklēs pēc vēlēšanām ļauj secināt-ir atrasts ĪSTAIS,lai ar NVO ''profesionāļiem'' to ievēlētu.Par tāda konkursa komisiju steidzamības kārtā vajadzētu atlaist Citskovski ar visu šahisti.Ja Pētersone piesauca ''komisijas priekšsēdētāja atbildību'' (Citskovska),tad piemērs ar iepriekšējo VK vadoni Krieviņu ,ļauj prognozēt līdzīgu scenāriju.Pēc konkursa KNAB vadītāja meklējumiem (Streļčenoka neievēlēšanas) Krieviņam tika dota pilnvara pārstāvēt LV kā konsultantam OECD.Visiem labi....
24.augusts 2018, 9:49 Atbildēt
aamber
tur atliek tik pajautāt, vai kāds no VIDā strādājošiem grib kļūt par vadītāju Laikam jau nē, jo tieši viņi labi pzīst to virtuvi, kur vadītājs it kā vada, bet būtībā tas ir popetšovs , kur vadītāju rausta aiz 100 striķīšiem.
24.augusts 2018, 9:50 Atbildēt
VVecais
Finanšu ministre virzīja Koļegovu un apdedzinājās. Kādēļ viņai ottreiz tas vajadzīgs? Bet es personīgi esmu pret konkursiem. Jo visas vadītājam nepieciešamās īpašības konkursa noteikumos nav iespējams ielikt. Izcila izglītība! Pieredze liela kolektīva vadīšanā! Bet katrs kolektīvs ir citāds. Un katram darbam ir sava specifika. Un kolektīvs var jauno priekšnieku nepieņemt. Un neko tur nelīdzēs triju ārzemju augstskolu diplomi un labās atzīmes.
Vaicāt šādos jautājumos sabiedrības viedokli - tā vispār ir muļķība. Drīz nonāksim līdz tam, ka pirms kāpšanas autobusā lūgsim pasažierus nobalsot par šofera piemērotību.
24.augusts 2018, 12:49 Atbildēt
llapa
latviesu tautas izspiedeju banda.
24.augusts 2018, 13:14 Atbildēt
PProtams
Būs teāytis, būs ! Tādas lielas shēmošanas iespējas. Tur jau jāturpinās seriālam "Bunkus no Aizsaules ielas". Siles Vepri Saeimas namā var viens otram rīkli pārgrauzt. Nevajag pat uz Aizsaules ielu braukt.
24.augusts 2018, 13:30 Atbildēt
RRubeniits
Ieva neciesh gudrus cilveekus liidzaas!
24.augusts 2018, 20:47 Atbildēt