Komentāri / Kučinskis: Pāragri runāt par lētā darbaspēka ielaišanu Latvijā
 

21 komentāri

aandris
Pareizi, mums vēl pietiek sava lētā darbaspēka...
3.jūlijs 2018, 10:17 Atbildēt
sstrdnieki
3.jūlijs 2018, 10:49 Atbildēt
llatvietis ekonomiskais
Jūtamies pagodināti, ka LDDK jauno mājvietu atklājam organizācijas zīmīgajā – 25. jubilejas gadā.
3.jūlijs 2018, 10:52 Atbildēt
ccukurs
tu gribeji teikt=STRADNIEKI
3.jūlijs 2018, 10:50 Atbildēt
eexperts
Bet nu tik ļoti jau nu tie ārvastu investori gribētu šeit rozīnītes vien no tās bulkas! Ka vajag tik fantazēt, kādos vēl vārdos nosaukt to lēto darbaspēku - produktīvāku, ar labākām svešvalodu zināšanām, ar labākām kompetencēm utt. Nez viņi te kā vergi dzīvos? Lētās pārblīvētās kopmītnēs, bez mobilajiem un interneta, bez iespējām paēst kaut lidiņā?
3.jūlijs 2018, 10:46 Atbildēt
ffrickof
Latvijas Darba devēju konfederācija ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir
3.jūlijs 2018, 10:54 Atbildēt
iindietis
Eksperts: Latvijā darbaspēks trūkst; ja ir jāved iekšā cilvēki, kāpēc tie nevarētu būt migranti?
3.jūlijs 2018, 10:56 Atbildēt
mmengelesimies talak
29.jūnijā, svinīgi atklāta Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) jaunā mājvieta Rīgā, Raiņa bulvārī 4,
3.jūlijs 2018, 10:48 Atbildēt
VVecais
Premjeram taisnība. Valsts labklājības rādītājs ir ienākumi uz katru iedzīvotāju. Tos savukārt nodrošina augstāks darba ražīgums. Pasaulē jau sen diskutē, ko darīs cilvēki, kad visi darbi būs robotizēti.
Ienākumus nodrošina arī dabas resursi, un no šī viedokļa raugoties, nav brīnums, ka Eiropā turīgāki ir nevis Francijas vai Vācijas, bet gan Norvēģijas un Islandes iedzīvotāji.
3.jūlijs 2018, 11:04 Atbildēt
EEgle
Par darba speku nezinu bet to ka latvihas nodeveji ievedis milijoniem uslamistu un melno parazitesanai šaubu nav , gan jau kucinskis ir sanemis kādus judas grasus avansā , ka tik priecigi nosledza darijumu ar lielmati ...
3.jūlijs 2018, 11:24 Atbildēt
ddemogrāfe
Ir jāļauj ieplūst lētākam darba spēkam Latvijā, piemēram ukraiņi, baltkrievi, krievi, lai brauc šurp un strādā. Mums ir zināma viņu mentalitāte un ar valoda- krievu. Tikai protams nepieciešamajās specialitātēs. Jo drīz var izrādīties, ka viņiem mūsu dzīves dārdzība un tam neatbilstoša darba samaksa vairs neapmierina. Tad atliks Filipīnas un citas 3 pasaules valstis.,
3.jūlijs 2018, 11:38 Atbildēt
bbaptistu sektas zajebishiem
Kad beigsies smadzenju skaloshana tautai? Kad?! Vel ielikts viens raksts lemberga avizee par Sprogja "horizontu",bljad! Pisaties savaa sektaa mudzhi. Jusu sktas horizonts ir krievija un okupantu labklajiba Latvijaa? vel viens rauduligais ierunaajas,un kas pats interesantaakais,liegti komenti shaja rakstaa. Raud pec horizonta? Kadus horizontus var piedaavat sektanti,kas nodarbojas dies zin ar ko,ka pat "sapnjo" par prezidenta kreslu. Pilnigs nonsenss. Ka jus domaajat,ka ar Dieva vaardu mutee kalposiet okupantu lidzskrejejiem Latvijaa? Dauna sindroms no dzimshanas tadiem 100%. Jus sektanti nekad neesat straadajusi smagu fizisku darbu un nezinat,kas ir dzivot nabadziba ar 200 eiro pensiju,ka parsvara dzivo Latvijas pensionaru,kas visu dzivi stradajushi un maksajushi nodokljus.
3.jūlijs 2018, 12:28 Atbildēt
LLatvijas nelaime sarkanais meris
kuchinska purns, savejos izdzenat ekonomiskaja trimdaa un tagad shtukojat,kaa ievest darba speeku? vai tev kuchinski neliekas,ka jums tur kolalicijas shtukotajiem nevajadzetu atrasties aiz restotiem lodziniem par valsts izlaupishanu un latviesu tautas iznicinashanu, komunistu pakalpinj? A?
3.jūlijs 2018, 12:31 Atbildēt
llatvieshu tautas genocids
ar nodevejiem/lasi koalicijas padomi/ priekshgala turpinas. tauta mostamies, neviens nedrikst balsot par zzs un "jauna" vienotibas kangariem,kas 28.gadu garumaa izlaupija valsti,izdzina ekonomiskaja trimda vismaz 500 tukstoshus stradatspejigu cilveku,bet tagad ar cinisku kounista ierasto smaidinju uz luupam runaa par darba speka ieveshanu. Tiesas sols sen raud pec shiem zagliem,shemotajiem un banditiem. Viens no lielakajiem gozejas puzes rancho un ienjirdz par Latvijas nabadzigo tautu. Kuchinskis ir vinja pazolju tiritajs,kur lembergs atmet noteikta kadu "kumaasinju".Nolaadetaa sarkana mafija turpina savus noziedzigos plaanus realizeet.
3.jūlijs 2018, 12:36 Atbildēt
MMr.Susurs
Paskaidrojiet, man ideotam, kadel ir maksligi jaierobezho darba tirgus... Es nedelas laika dabuju darba atlauju Brazilija, kaut ari beidzamos 3 gadus nodzivoju Latvija. Likums vienkarshi ir sakartots. Stradajot, es maksashu valstij nodoklus. Un nekadu problemu nav iegut darba atlauju. Vairak pat varu pateikt, oficiali neko nemaz darit nevari. Lai vaditu pat savu maju, tav ir jabut darba atlaujai. Un tagad iz dzives. Aizbraucot uz braziliju es kulturali iestajos Latvijas bezdarbniekos un sacerejos uz lielo bezdarbnieka pabalstu, kuru godam esmu ari nopelnijis ar nodokliem... Bet es nevaru vinu sanemt, jo man piedereja mikrouznemums un vinsh joprojam vel nav likvidets un formali es skaitos darbinieks sava mikrouznemuma un pabalsts nepienakas, kaut ari jau 2 gadus, ka vinsh ir likvidets. Bet redz pec likuma vinsh 3 gados likvidejas un es nesanemot ne centu alga, skaitos stradajoshais un man pabalsts nepienakas !!! Nu es jau nu parcietishu sho mazo zaudejumu, bet tikai redz, es esmu atlaidis visus savus 10 darbiniekus. Un viniem Gan VID maksas apdirsies. Bet es 9 meneshus par viniem ne centa nemaksashu.. 1 - 0 mana laba. Itaupijat 1000 eiro padirsat ap 25.000 eiro ik menesi...
3.jūlijs 2018, 13:28 Atbildēt
MMr.Susurs
P.S. Lai saprotamak. Juridiski es vinus esmu atlaidis, bet cilveki tapat strada uz manim, bet tikai vairs ne ka algotie darbinieki, bet ka konsultanti. Bet konsultacijas neskaitas darba attiecibas. Un cilveks sanemot 4- 5000 eiro menesi var but bezdarnieks. Macieties likumus, ko pashi esat radijushi :)))
3.jūlijs 2018, 13:32 Atbildēt
LLada
Hmm, mikrouzņēmumam desmit darbinieki vai tad vispār varēja būt? Bet fakts, ka Latvijas darba tirgu vajag liberalizēt. Tieši tā var piepildīt valsti ar normāliem cilvēkiem nevis diedelniekiem. Un kāpēc neieviest skills based immigration kā normālās valstīs, uz kurieni visi tiecas- ASV, Kanādā, Austrālijā? Sastāda sarakstu, kuras profesijas pietrūkst, atviegloti noteikumi- un uz priekšu. Un izbeigt reiz to muldēšanu par bezdarbnieku integrēšanu, nodzērušos lumpeni var integrēt tikai nakts patversmē.
3.jūlijs 2018, 14:08 Atbildēt
MMr.Susurs
Lada - mikrouznemuma - bija 5 cilveki, bet vinsh jau 2 gadus ka likvidets. Toties , tagad AS 12 cilveki. Un tagad daudziem izradas, ka nepienakas bezdarbnieka statuss Jo uznemums kaut ari nestrada, bet nav Uznemumu registra ari likvidets. Un bijushie darbinieki, tai skaita ari es skaitos vel joprojam stradajoshais.. Muzham neiedomatos shadu ideotismu, bet diemzhel vinsh eksiste Latvija. Ta, ka bijushie MU stradnieki, parbaudiet VID vai Jus vispar esat atlaisti. Izradas, ka uznemuma likvidacija nenozime automatisko darba zaudejumu.. Un bezdarbnieka pabalsts Jums nepienaksies.. Pats to nezinatu, ja nesaskartos ar to tagad... Un Man no SAO Paolo tadag ir superviegli ar VID sazinaties.. neviens pa telefonu tadus jautajumus negrib risinat. Tieshak sakot negrib maksat bezdabnieka pabalstu...
3.jūlijs 2018, 14:16 Atbildēt
NNuja
Ar tiem "diedelniekiem" tu, acīmredzot, domā tos, kas pieprasa normālu, cilvēka cienīgu samaksu par darbu.
Un tie "normālie cilvēki" ir tie, kuri ir ar mieru str'adāt par 300 - 400 eiro mēnesī - kā visus šos 27 gadus Latvijā ? Ne tā?
3.jūlijs 2018, 16:30 Atbildēt
ssavādnieks
Apstājoties pie apzīmējuma «lētais darbaspēks» to varam attiecināt tikai uz LV iedzīvotājiem.Būtu te Eidenes dārzs,pie robežām stāvētu rindā strādāt gribētāju,jo atbilstoši ES regulām,viesstrādniekam jāmaksā valstī noteiktā vidējā d/a un t.i.-ap 900 eiro/m.Nākošā nepievilcīgā puse ir augstākajos darbaspēka nodokļos savienībā.Un beigu galā,nav jēgas ievest valstī bezjēdzīgu melnā darba šrotu,ja uzņēmējam vajag darbiniekus,lai līdzīgi ārzemju pieredzei,to organizē caur darba meklētāju firmām un uzņemās par viņiem atbildību.
3.jūlijs 2018, 16:22 Atbildēt
LLada
Ar diedelniekiem es domāju tos, kuru darba rezultāts nav maksājamās algas vērts. Ja ievest cilvēkus, tad tos, kuru darbam ir augsta pievienotā vērtība. Un beigt vienreiz lepoties ar to, ka mums katrs štrunts ir " roku darbs".
3.jūlijs 2018, 18:19 Atbildēt