Komentāri / Smēķi veikalos būs jāaizsedz
 

7 komentāri

VVārds drīkst sastāvēt
Ja vairāki atsevišķi cilvēki redz cauri meliem,
tad tā skaitās organizēta kampaņa?
13.jūnijs, 10:31 Atbildēt
SSndrs
Tātad kaut kas līdzīgs zemletes tirdzniecībai :-D
13.jūnijs, 13:19 Atbildēt
MMr.Susurs
Vecit, tu neuztraucies, bet uzreiz restoranus ver ciet... Saproties, ja puikas atbrauks un caureju tava restorana iegus vini uzreiz saks shaut, bet ne sanitaras normas parbaudit... Kadel pie mums nav problemu , ne ar nodokliem , ne edinashanu?? Varbut tadel, ka parak bistami zagt un indet cilvekus???
13.jūnijs, 13:21 Atbildēt
MMr.Susurs
Latvija suda ieskrituves cena, ko lepni sauc par restoranu ir vismaz 5 reizes dargaka. Paskaidrojiet man ideotam, kadel es divata Sao varu restorana par 10 eiro paest, bet Latvija, kura algas un ienakumi ir vismaz 3 reizes mazaki, man cenu piestadis it , ka ar Prezidentu butu pusdienojis... Un nedod dievs man vajoni blakus apsedinasiet, ja citu brivu galdinu nebus.. Uzreiz man bus morala trauma ar darba nespeju, bet civilprasiba naks uz Jusu shalmanu...
13.jūnijs, 13:28 Atbildēt
rriebjas idiotiski riikojumi
T'atad, ja probleema nav redzama, t.i. ir nosleepta zem letes, tad taa paarstaaj eksisteet? Muusu valsts kaa parasti brauc no viena idiotisma graavja otraa. Apsolos, ka kaut arii nesmeekeeju, principa peec leenaa gaitaa veikalaa peetii"su to sarakstu, lai aizkaveetu rindu un paardeveeju!
13.jūnijs, 14:13 Atbildēt
SShadowVoice
Stūlbs un vēl stulbāks ;-)
Latvija savā stulbumā cenšās tuvināties Krievijai. Tur šādu idiotismu ieviesa jau sen.

Tai pašā laikā šis pats divkosīgais režīms nespēj atteikties no PVN un akcīzes no cigaretēm ;-) Vaiiiiiii, kā apkaro cigaretes... Vaiiiiii.. kā rūpējās par veselību.....
Varētu vienkārši aizliegt tabakas produktu apriti Latvijā un miers, bet - tad režīms vienkārši bankrotēs bez šiem nodokļu ieņēmumiem.
Tāpēc turpinās LV ierasta melošanas politika ;-) ko vēlētāji atbalsta ;-)
13.jūnijs, 15:17 Atbildēt
SSelekts
:) Ar plaukstu?
13.jūnijs, 16:41 Atbildēt