Komentāri / IZM ierēdņiem dāsns atalgojums; pašam ministram - 3222 eiro uz rokas
 

11 komentāri

ĻĻoti bēdīgs stāvoklis ir Latvijā
Briesmīga netaisnība Latvijā valda,kam par godu ir jāmaksā 10 000 eiro algas ,ko viņi tādu dara ?Viņiem pilnīgi vajadzētu maksāt 1500 ,kamēr citi saņem pa 300 tikai ,
13.jūnijs, 6:48 Atbildēt
LLolikons
Ārprāts, ārprāts cilvēki ar augstāko izglītību saņem cilvēka cienīgu algu. Tālbraucēji arī saņem no 1000 EUR, par to arī jācep jās?
13.jūnijs, 7:03 Atbildēt
SSelekts
Angļu strādnieka alga. To maksā diktatoriem Latvijā.
13.jūnijs, 7:12 Atbildēt
RRets
Liekas, ka visiem ministriem ir vienāds atalgojums, jo to nosaka MK, ko vada zzs. Ja gribat redzēt lielas algas un milzīgus ierēdņu birojus, tad meklējiet Veselības ministrijas virzienā, jo pusei ir 30% piemaksas un vēl par papildu darbu, caksai to 5,te 6 padomnieki, valsts sekretāra birojā 10 darbinieki, algas lielākas kā izm. Finanšu ministrija pats pa sevi cita dzīvē....
13.jūnijs, 7:13 Atbildēt
KKur sociālais taisnīgums
Daudzi ,ar putām uz lūpām, stāsta par sociālā nevienlīdzīguma izskaušanu un mazināšanu Latvijā. Šeit uzskatāmi parādās mūsu algu sistēmas kroplība, kur cilvēki, kas diendienā krāmējas ar nekam nederīgu papīru ražošanu, tiek atalgoti labāk kā pedagoģi un citi darbinieki ,kas strādā ar cilvēkiem, maziem bērniem un t.t. Tā diemžēl ir visās ministrijās, kur priekšnieki (PSRS laikā- komunisti un partijas biedri) ,vietnieki un neskaitāmi to vietnieki , kas nenes nekādu atbildību , tāpat kā tajos laikos ir labāk sociāli nodrošināti. Kamēr pastāvēs šī slēptā ,komunistu laikos iedibinātā, atalgojumu sistēma, netiks samazināts vadošā sastāva skaits uz pusi visās ministrijās sociālais stāvoklis Valstī tikai pasliktināsies.
13.jūnijs, 7:19 Atbildēt
sstsr
Traks var palikt skatoties uz šiem cipariem!Un par ko saņem šādas algas?????Visus viņus uz minimuma,lai saprot kā tauta dzīvo!TAUTAS KALPI saucas-mēsli,nekas vairāk!
13.jūnijs, 7:53 Atbildēt
ssen zināms
Vienotības sauklis - Naudas nav, bet jūs turieties!
13.jūnijs, 8:48 Atbildēt
aaha
pie siles guļot, sāta nezin!
13.jūnijs, 9:31 Atbildēt
dduu
Briesmīga netaisnība Latvijā valda,kam par godu ir jāmaksā 10 000 eiro algas ,ko viņi tādu dara ?Viņiem pilnīgi vajadzētu maksāt 1500 ,kamēr citi saņem pa 300 tikai ,
13.jūnijs, 10:21 Atbildēt
sskolu likvidacija
Paldies Priekules novada domes lielajiem priekšniekiem un viņu ieliktenim tēvzemietim Kudumam par "nesavtīgo dāvanu" Gramzdai Latvijas valsts 100 gadē - Gramzdas pamatskolas likvidāciju. Nu īsti zelta diploma kandidāti. ... un nebeidzamu svētku laiks Gramzdā turpinās... URRĀ! URRĀ! URRĀ!
13.jūnijs, 12:11 Atbildēt
JJēzus vārdā
Un lai nestāsta, ka valstij trūkst naudas ! Pietiek un pāri paliek tikai vajag mācēt pareizi sadalīt, nevis piebāzt kabatas !
13.jūnijs, 13:08 Atbildēt