Komentāri / Ābrams Kleckins: Cilvēki kļūst īsti cilvēki caur mīlestību
 

9 komentāri

zzinātāja
Atceros, kā kļockins okupācijas laikā Makšķernieku un mednieku klubā Vecrīgā 1970-tajos gados pirms ārzemju jaunas filmas rādīšanas, ļoti nomelnoja Latviju, kad tā bija brīva. Piemēram, rādija dokumentālu filmu, ka Krievija,PSRS, Latvijai ved bekonu, sviestu, traktorus u.t.t., bet no Latvijas ved uz krieviju sāli. Lūk kļockina dezinformācija pilsoņiem okupācijas laikā un vienu vien reizi.
11.jūnijs, 13:10 Atbildēt
zzinātāja
Ne vienu vien reizi apmeloja Latviju kļockins, jo jaunas ārzemju filmas rādija vienreiz mēnesī šajā klubā, ko vadīja kļockins.
11.jūnijs, 13:14 Atbildēt
aaka saka
Pati vainīga, ka nemācēji saprast starp rindām!
11.jūnijs, 16:58 Atbildēt
MMr.Susurs
Kaut ar ari Klockins ir Latvijas zhids, bet es balvacietis, bet vina teiktajam ja ne par simta % var piekrist, bet par 80 % noteikti... Kam Jums latvieshiem bija vajadziga briviba, lai nabagi saktu apzagt tieshi tadus pashus nabagus? Baltvacieshiem vismaz bija kartiba. Katram berninam izglitibu, paedushu punciti... Un radas pat jedziens, karklu vacieshi. Pat eksisteja Dzons Neilands . Es esmu tas pecnacejs okupantiem. Un mana ciema shogad Latvieshu deli un meitas pelis naudinu ziemas sezonai.. Mazie sev skolas naudu. Es shogad nevadishu visu sho procesu, bet ne jau bralis maksas bet es... Ja kadam ari esmu nodarijis pari, tad bija to pelnijis. Ja esmu piedzerusham Latvietim purna iedevis.. Nu ne tadel, ka siamnieks, bet tadel, lai apjedz savu stavokli... Un meitai liekas visu saimniecibu nodoshu. Un domajat, sievietei virsu uzbrauksiet??? Man nevajadzes ekstas lai jus katapultetu pari Gaujai. Apmizisies un apdirsiesies lidz navei no bailem, jo tikai mes zinam, ka 2 sekundes pirms nosishanas, tevi droshibas aukla Gauja ievilks :))) Man patik stradigi latvieshi ar kuriem zemi var art, bet pasarg dieva mani no komunistu cermem
11.jūnijs, 14:04 Atbildēt
ccenzūra
kā beidzās tā sāga ar horizontālo taimkodu tieši pirms vienām no putina ievēlēšanas reizēm.Tu kļockin esi liekulis.
11.jūnijs, 17:19 Atbildēt
MMūlāps
Frāzītes un klišejiņas... ideoloģija kā no lielā brāļa par neizdevušos valstiņu un tautiņu
11.jūnijs, 18:23 Atbildēt
UUldis
Kurš tad neatveras Kļockina īpašo mīlestību pret Putinu, panākot tam veltītās filmas nerādīšanu Latvijā. Misters Vertikālais Taimkods, sasodīts!
11.jūnijs, 19:15 Atbildēt
jjanis
abrams grib , lai par viņu sacer operu, nu vismaz baletu, tad nu ar cenšas. Kas gan būtu latvieši bez sava Abrama.?
11.jūnijs, 19:19 Atbildēt
SSelekts
:) Naids ir mīlestības paveids. Visi tie paši simptomi.
17.jūnijs, 10:54 Atbildēt