Komentāri / Rostovskis: Ēnu ekonomiku var apkarot, mainot pilsoņu attiecības ar valsti
 

6 komentāri

SSelekts
Bezpartejiskā un bezdiktatoriskā valsts pārvaldē.
16.maijs, 17:25 Atbildēt
EEs
Manas attiecības ar šīs"valsts" varu ir tādas,ka cenšos neielaisties vispār nekādās attiecībās ar šo varu.Mana prioritāte ir nodrošināt sevi un ģimeni,bet par šo "valsti"man nav nekādas daļas.Tā ka-nu nesanāk man gandrīz pusi no saviem ienākumiem par neko atgrūst "valstij".Tai jāsamierinās ar to,ka maksāju pvn,visādas tur akcīzes,elektrības cenu,kas faktiski arī ir nodoklis.
16.maijs, 17:31 Atbildēt
vviedoklis
Te gan prasītos šī gudrinieka izvērstāks skaidrojums-kas ar to būtu jāsaprot,jo šim Rostovska pārstāvētam kantorim (LTRK) ir kritiski zems uzticības kredīts,īpaši pēc enerģētiķa Ozoliņa intervijas NRA,kur izgaismojas šī kantora līdzdalība OIK afērā,kuri pārstāvējuši sabiedrības viedokli.Un zīmīgi,ka jaunajā OIK darba grupā ATKAL tiek iekļauti šie feisi un pat viena teikuma izskaņa vēstī-pilsoņi ir šīs valsts represīvie vergi,kuriem atļauts vien strādāt par ''vēdera tiesu'',jo tādi Endzeliņi,Rostovski,Meņģelsones «Plecu pie pleca» sabiedrības vārdā var izpausties pret valdību.
16.maijs, 18:35 Atbildēt
vviesis
Varbūt labāk paanalizēt Valsts attiecības ar pilsoņiem... kaut vai tādi "sīkumi" kā Dombrovska valdības atziņas, ka pilsoņu emigrācija valstij kopumā nāk par labu, vai absurds ar medicīnas darbinieku "normālo pagarināto darba laiku"... un tādi "sīkumi" ir neskaitāmi.
16.maijs, 18:35 Atbildēt
vviesis
Mjā, un vēl jau var pieminēt dažādu "ekspertu" filozofēšanu, ka valstij jau kopumā ejot labi, pilsoņi tikai to vēl nejūtot...... Jau tas vien, ka šādus prātuļotājus neviens neapsauc, parāda, ka valsts attiecības ar pilsoņiem kaut kas nav kārtībā, un tieši no valsts puses.......
16.maijs, 18:38 Atbildēt
LLabs !!!
Un tas tikai parāda,ka valdība strādā ATSEVIŠĶU pilsoņu un uzņēmēju labā,kuri JŪT šo labumu
17.maijs, 10:31 Atbildēt