Komentāri / Ātrās palīdzības saukšana: Kā atšķirt pareizos izsaukumus no nepareizajiem?
 

20 komentāri

aana
Kad salauž roku tas arī neskaitās dzīvību abdraudošs faktors
15.maijs, 7:13 Atbildēt
SSelekts
Vienpusēja atbildība. Komunistu sistēma.
15.maijs, 7:19 Atbildēt
bbobs
kartejas dullibas!tas atkarajas no arsta prasmes noteikt kas izsaucejam kaiss,tapat no noskanojuma,noguris arsts bus nikns !cik nav bijusi gadijumu kad slimais nav panemts uz slimnicu bet to vajadzeja darit!gribat apzagt vecus cilvekus!
15.maijs, 7:34 Atbildēt
kkur?
kur lai griežas pensionārs ar lielām sāpēm (piemēram infekcija kājas kaulā, kur katra stunda no svara). Brīvdiena-pie ģim ārsta ar tanku neiebrauksi. Kad mani ar taksi aizveda uz Rīgas slimnīcu, tad mani vēl izbāra, ka ātrāk vajadzēja, tad būtu varējuši neielaist infekciju tālāk. Operācija notika nākamajā dienā! Tagad man sliktāk un ārstiem vairāk darba un vairāk arī valsts nauda tiek tērēta. Turpmāk takšiem vairs paši saprotiet naudas nav ar mūsu pensijām (pāri 200)! Nu tad kur meklēt palīdzību? Un vai ir tāda institūcija, kur man izskaidrotu, ko darīt konkrētajā situācijā, kas man pienākas. Tiek rakstīts tikai par sodiem, bet kur ir palīdziba!
15.maijs, 7:46 Atbildēt
DDadzis
Es neesmu ārsts un NEZINU vai mana problēma ir bīstama dzīvībai.Vienkārši likvidējiet ārto palīdzību kā tas notiek ar pierakstīšanos pie ārstiem.>Ā, nevar, soda naydās labi ienākumi.
15.maijs, 8:22 Atbildēt
vvienkārši
Ja pacients vairs neelpo,tad jāizsauc līķu vedējs.
15.maijs, 8:30 Atbildēt
iinteresanti
Kam viņi sūtīs to rēķinu, slimniekam vai izsaucējam?
15.maijs, 9:59 Atbildēt
UUNA
Kā cilvēks var atšķirt,kad ir vai nav dzīvībai bīstami? Un reģionos nav slimnīcas,ja kas notiek naktī vai brīvdienās,vai vakara stundās,cilvēks vienkārši būs pakļauts lielam riskam!Tā nav godīga attieksme pret cilvēkiem,ar to nekādu naudu valsts neietaupīs.Vispār absurds!
15.maijs, 10:56 Atbildēt
IInga
Ātrā palīdzība visos sliktajos laikos bija cilvēkam pieejama,bet tagad nu esam tik tālu,kad izsaukums būs nepamatots! Labi,lai nebrauc pie alkoholiķiem,bet vecie cilvēki ir pelnījuši palīdzību,jeb,vai mūsu valstī cilvēks nav nekas?!
15.maijs, 11:00 Atbildēt
IIja
Tālajos padomju gados arī ātrajos strādāja un brauca pie slimnieka tikai 2 cilvēki- šoferis un feldšere,un cilvēki bija apmierināti,[ zinu,jo mans vīrs strādāja kā šoferis] viņiem līdzi bija zāles,potes un tagad jau visa tā nav.Manuprāt traki,kad valsts taupa uz cilvēku veselības rēķina,veciem cilvēkiem pensijas nav tik lielas,lai vēl maksātu liekus 56 eiro.Jo tālāk,jo trakāk!
15.maijs, 11:21 Atbildēt
LLoenīds
ātrās palīdzības mašīna nav braukājoša poliklīnika
17.maijs, 11:49 Atbildēt
??
Ja cilvēks dzīvo viens pats, tad arī "'ātrie" jāsauc tikai tad, kad jau ir bezsamaņa? Vai kad uznāk reiboņi, cilvēks jau nokrīt un nespēj vairs parunāt, piezvanīt (kā tad pats lai pasaka ātrajiem, ka tūlīt būs insults, piemēram)?
15.maijs, 11:32 Atbildēt
HHm
Rakstā ( vai noteikumos) ir apskatīta tikai daļa no dzīves situācijām, pie tam - vienkāršākā daļa. To var ievērot pat nevērīgs lasītājs.
Taču noteikumu izstrādātāji, izskatās, negrib lieki ķēpāties ar vispusēju situāciju analīzi. Gan viņus piespiedīs to darīt - kad sāksies bezgalīgi tiesu procesi...
15.maijs, 12:14 Atbildēt
ddoma
Žurnālisti varētu paanalizēt tos 90 gadījumus. Kāpēc nepamatoti, kāpēc sauca , kā to noteica? Cik veci bija slimnieki? Bērni vai pieaugušie? pilsētā vai laukos? Vai šodien tie vēl ir dzīvi?
15.maijs, 12:02 Atbildēt
GG
Laikam visdrošāk, sevišķi veciem cilvēkiem ir izsaukt apbedīšanas biroju, ja jūtas ļoti slikti, un dot apbedītājiem tiesības noteikt, ja cilvēks ir miris.
15.maijs, 13:05 Atbildēt
IIka
Lai tagad Jansona kungs papētī,vai šāda attieksme atbilst Satversmei!
15.maijs, 16:08 Atbildēt
IIna
Jā,tādā veidā valsts izdomāja veidu,kā ātrajiem pašiem sev nopelnīt algas.Un Latvija ar lielu troksni svinēs simtgadi! Vai tas nav smieklīgi,ja ne skumji?Manuprāt šis gadījums tikai vairo cilvēku nepatiku un depresiju pret visu notiekošo.Kādi tur valsts svētki!!!
15.maijs, 16:12 Atbildēt
llapa
dambrovska laimes stastu zeme.
15.maijs, 21:24 Atbildēt
kkurš savā roģinā nederēja par apkopēju
Latvijā der par pirmo personu valstī...
16.maijs, 12:49 Atbildēt
SSelekts
Ja latviešu valodā, tad nepareizi. Ja?
16.maijs, 20:12 Atbildēt