Komentāri / Silenieks: Aizliegt 9.maija svētkus Latvijā nebūtu korekti
 

55 komentāri

jjau
Nejēga! Komunisti jau izskolojuši! Nožēlojami! Tipisks mīkstmiesis!
11.maijs, 11:53 Atbildēt
nnevarēju iedomāties,
ka Silenieks ir Tik aprobežots.gudrībai ir robežas,bet stulbumam to nav.Vai tad viņš nezin,ka 9.maijā Latvijā nekādu svētku nav,izņemot Eiropas dienu,kas arī nav svētki.Un,ka tur netiek svinētas kara beigas,bet gan "uzvara lielajā tēvijas karā".Ko Silenieks tur grib veidot un mūsdieniskot?Izskatās,ka viņš grib valsts līmenī veidot un mūsdieniskot kaut kādus "uzvaras svētkus"Laikam Silenieks ir "mucā audzis un pa spundi barots",ja,būdams "politiķis"nezin,ka Latvija nekaroja Otrajā pasaules karā un nedz uzvarēja,nedz zaudēja.Labāk būtu ierosinājis,lai tie svinētāji aiziet noliek ziedus 8.maijā saviem piederīgajiem un viss.
11.maijs, 12:13 Atbildēt
((*****)
domāšana nav Tava stiprā puse, citādi vajadzēja pamanīt, ka šie svētki, vismaz mūsu tēvzemē, jau ir mūsdieniskoti, bet, ja domā, ka jebkādus svētkus var regulēt ar likumiem, tad pats esi mucā audzis un pa spundi barots
11.maijs, 13:02 Atbildēt
YYes
Tavā tēvzemē Putins jau tos ir mūsdieniskojis. Savulaik Brežņevs šos svētkus izdomāja, Putins pielika klāt staigāšanu ar senču portretiem uz sētnieku finiera sniegalāpstām un solījumiem iet vēlreiz ieņemt Berlīni.
11.maijs, 13:22 Atbildēt
((*****)
Paldies par politinformāciju, citādi nebūtu zinājis, kas kad, ko izdomājis, tikai tam nav nekāda sakara ar mūsdienu situāciju šo svētku sakarā ne tavā tēvzemē( droši vien esi migrants), ja jau bez tukšas pļurkstēšanas nekā prātīga pateikt nevari
11.maijs, 15:05 Atbildēt
""vēlēšanu" farss tuvojas
čeburaška pamodies.
11.maijs, 12:29 Atbildēt
nno Jūrmalas
Emša un Lemberga koferīšu nēsētājs un viņa viltus zaļie, kas visur slepus sadarbojas ar Saskaņu...... Ko no tāda citu var sagaidīt...
11.maijs, 12:49 Atbildēt
rrekur
Kādā veidā var aizliegt un apkarot privātus svētkus? Pareizticīgo Ziemassvētkus, Starptautisko Sieviešu dienu 8.martā, dzimšanas dienu, Navruzu utt. Kas grib tas svin un kas negrib tas nesvin. Uzvaras diena 9. maijā Latvijā nav valsts svētki , bet tīra katra cilvēka privāta svinēšana. Padomju Laikos, kad bija čeka, privāti arī varēja svinēt gan Ziemassvētkus gan 18. novembri. Eju uz baznīcu, sēdi pie galda un dzer šampānieti. Un neviens tevi neaiztika, ja Tu ar karogiem un kliedzieniem nestaigāji pa ielu.
11.maijs, 12:57 Atbildēt
..
kādi privāti svētki?! tie ir okupācijas svētki, kuri aizskar ļoti daudzus cilvēkus, jo mēs visi labi zinām un atceramies, kas Latvijā notika pēc padomju atkārtotās okupācijas. brīvajā Latvijā rīko kaut kādu publisku balagānu, ņirgājoties par pamatnāciju!
11.maijs, 13:01 Atbildēt
ĀĀķis
Nesaprotu, kā 9.maijs var būt svētki. Tad jau tikpat labi 16.martu arī var svinēt
11.maijs, 13:00 Atbildēt
>> pāķim
svini, ko un kad tu gribi, bet nebāzies citu svētkos ar savu trulo nesaprašanu.
11.maijs, 13:12 Atbildēt
aaborigen
видишь ли,я тоже не понимаю-что за праздники хэлуин и valentindiena.но это не значит ,что я побегу их запрещать.
так что он все поавильно сказал
11.maijs, 13:35 Atbildēt
YYes
16. martu neviens nesvin. Atceras savus nelikumīgi vācu leģionā iesauktos, atceras abu latviešu divīziju sekmīgu pretošanos Sarkanarmijai un nožēlo, ka šai krievu-vācu karā neizdevās atkārtot to pašu, ko 1918. gadā - iegūt neatkarību. Toreiz abas puses bija savā starpā novājinātas un mums izdevās izsprukt, šoreiz Rietumi bija krievus tā "pārbarojuši" ar kara tehniku un pārtiku, ka Staļins grasījās aiziet līdz pat Atlantijas okeānam. Tāpēc 16. martā neviens te nedejo un nepriecājas, bet ar skumjām pārdomām atceras vēstures notikumus.
11.maijs, 13:38 Atbildēt
AAnnika
Kad cīnījās pret fašismu Latvija bija PSRS sastāvā un kāds sakars uzvarai pār nacismu un fašismu ko svin visa pasaule ar jūsu pieminēto krievvalodīgo pulcēšanos. Valstij kura aizmirst pagātni nav nākotnes. Arī latvieši krita varoņa nāvē un vajag pārlasīt vēsturi, ja skolā mācītais piemirsies dažam...
11.maijs, 13:04 Atbildēt
AAnnikai (visdrīzāk raimikam)
Annika!
Latvija bija okupēta 1940. gadā. Iesaukšana psrs armijā bija pretlikumīga un starptautiskās tiesības pārkāpjoša. Tāpat kā iesaukšana vācu armijā.
Abās frontes pusēs karojošie (lielākoties) ir upuri. Kritis zaldāts ir pelnījis cieņu. Bet kur cieņa ir jāizrāda? KAPOS!
Kad tu pēdējo reizi biji sakopt kritušo karavīru kapus? Vācu, vai krievu nav svarīgi?
Neviens jau neliedz tev dzīvot pagātnē. Dari to droši, bet nepārmet tiem, kas to nevēlas. Kas nevēlas dzīvot pēc krievijas laika un krievu tradīciju garā.
Piemiņas diena nav pļaskas un pesņas ar alkohola lietošanu. Un nepin te klāt ģimenes svētkus! PIEMIŅAS DIENA! Piemini ar godu, sakop kapus, aizdedz svecīti, aizej uz kapiem un nebāzies citiem virsū ar savu viedokli.
11.maijs, 13:21 Atbildēt
ggatis
1940.gadā 90%Latvijas iedzīvotāju nobalsoja par iestāšanos PSRS,nebija pie katras galvas stobrs,tā kā nevaino krievus tātad iesauca armijā likumīgi.
11.maijs, 13:38 Atbildēt
FFa
Nevis 90%, bet 99,6% un dažos apgabalos pat 102%. Vairāk nekā tur iedzīvotāju! Un Maskava ziņoja par rezultātiem, pirms vēlēšanas bija beigušās. Staļina propaganda. Tā kā, mazais, nevajag, rakstīt muļķības, bet mācīties skolā vēsturi.
11.maijs, 13:55 Atbildēt
ggatis
Kad es jautāju vecākiem kādēļ balsojāt ''par'',jo biļeteni nebija ne numurēti,ne kā citādi personificēti un lielākā daļa iedzīvotāju vēl nebija represēti(vectēvu no mātes puses kas bija robežsargs 14.jūnijā apcietināja un nošāva),tad nebija ko atbildēt.
11.maijs, 14:39 Atbildēt
kkrievu sūkātājam gatim
Tava krievu laiku vēsture te nevienu neinteresē.Nobalsoja ,,par'' ,,varbūt'' 90% no tiem,kas piedalījās,bet piedalījās labi ja 30% Latvijas iedzīvotāju!
11.maijs, 14:01 Atbildēt
EEX
Ja Anika ko jēdz, tad Latvija vispirms tika piespiesta 1938. gadā atļaut veidot tās teritorija Sarkanās Armijas un Flotes karabāzes. Pēc tam, 1940. 17. jūnijā Latvija tika anektēta( okupēta un mainīta valdība) un pēc nelikumīgām vēlēšanām 1940 g. 5. augustā inkorporēta ( vardarbīgi pievienota PSRS) Tā tas ir no starptautisko tiesību viedokļa. PSRS bija lieliska iespēja, pēc 1945 g. 9. maija aiziet uz neatgriešanos no okupētās Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, taču sekoja 52 šausmu, deportāciju un slepkavošanas pilni gadi. Es gandrīz kļuvu par okupantu Čehu zemē. Joprojām te ir pilns ar civilokupantiem un to bērnu bērniem. Mans Tēvs karoja Sarkanajā armijā, bija ČEHOSLOVĀKIJAS atbrīvotājs jo jau 1946 bija Latvijā! Cits jautājums, kā viņam te gāja un ko viņu piespieda darīt novedot līdz pašnāvībai!!! Kauns salašņām kuri saietu pārvērtuši par prastu pļēgurošanu, degradējuši Uzvaras laukumu un izveidojuši konfrontācijas dienu. Silenieks vēl ir gados jauns un dzīvē maz ko pieredzējis. Kas ir krievija viņš, šķiet nezin. Te nav jārīko festivāls, jo tas legalizē šo nelāgi dienu Latvijas vēsturē!
11.maijs, 13:59 Atbildēt
..
man gan tādas glupības skolā nemācīja.
15.maijs, 9:34 Atbildēt
KKoments
«Aizliegt nedrīkst svinēt»..?! Kur to komatu bija jāliek, esmu aizmirsis.. Tā iet, kad neatkārto valsts valodu katru dienu! Varbūt ielikt pirms pēdējā vārda, kā šogad to izdarīja Izraēlā un pasludināt par valsts svētkiem.? Nevajag domāt, ka Mozus ticīgie, ir beidzamie ambīļi un viņi neredz, no kuras puses tagad sāk pūst īstie un stiprie vēji. Ja tie lie puiši sanāks kopā un pārdalīs zemes gabalus pa jaunam, nav droši zināms, kurā pusē tad būs jaunās Krievijas robežas, vai uz austrumiiem no mums, jeb aiz Kēnigsbergas un gar šļahtas senajām krajinām, kā tas bija pirms otrā kara.
11.maijs, 13:08 Atbildēt
YYes
Sileniek, vei tu tiešām nesaproti, ka te nav Krievija? Lai kāda būtu katra cilvēka etniskā izcelšanās, viņam Latvijā nav aizliegts svinēt tos pašus svētkus, ko šai valstī svin visi. Tā tas ir visā pasaulē. Tā, piemēram, Amerikas latvieši skaisti svin visus USA svētkus - 4. jūliju, Pateicības dienu u.c.
11.maijs, 13:15 Atbildēt
YYes
Kas traucē viņiem svinēt, piemēram, 18. novembri, 4. maiju, citus valsts svētkus? Viņi teiks, ka ne viņi, ne viņu senči nebija tur klāt. Es arī nebiju, bet tas man netraucē svinēt ar visiem kopā. Tāpat Jāņus. Es arī neesmu Jānis, bet svinu.
11.maijs, 13:29 Atbildēt
EEX
Jēdzīgie atlantijas baltu slāvu atzara cilvēki vai kā tos Krievijā dēvē BALTIJCI jau tur nav. Viņi sen ir kļuvuši par latvjiem- latvijiešiem. Vēl jāveic liels darbs lai konsolidētu nāciju par LATVJIEM! Dod dievs, lai visi būtu tādi latvji, kā tatāriete Faima TURLĀ, vai Roalds DOBROVENSKIS.
11.maijs, 13:39 Atbildēt
DDURKLIS
Lai tik tas Silenieks klusē... zinam , ka ir no Bauskas apdauzīts jau no laika gala,, gribējis vienmēr izcelties ar savu dullumu ..Tēvs viņam apgrieztos otrādi kapā , ko viņš te gvelž....
11.maijs, 13:15 Atbildēt
ees
Sulainis vienmēr paliek sulainis.
11.maijs, 13:19 Atbildēt
ddurklis
Tavs tēvs jau sen no kapa izlecis ārā.
11.maijs, 13:22 Atbildēt
hha
Tu esi nevis durklis,bet tāds maziņš piskariņš.
11.maijs, 13:53 Atbildēt
ssilenieks domaa rudenii piekljut silei!
varbuut tomer kads nobalsos par vinju...nozheelojams okupantu rezhima atbalstitajs!
11.maijs, 13:22 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Šitas okupantmīlis Silenieks jau ir iefiltrējies aizsardzības ministrijā!!!
11.maijs, 13:41 Atbildēt
PPenčuks
Neesi zēn bijis Gulagā. Bet viss vēl priekšā.Velns klausās ,ka neiznāk kā Rimševicam kurš neilgi pirms aizturēšanas sūkstījās, ka alga viņam par mazu. Varētu tev uzdāvināt ziepes, bet tas nelīdzēs, jo līdējus nemīl neviens...
11.maijs, 13:39 Atbildēt
eedis
Un šitāds tārpains gnīda strādā aizsardzības ministrijā ??????????!!!!!!!!!! Nu tad es esmu ,,drošs'' par mūsu valsts aizsardzību.Latvijā dzīvojošie krievi un pietam tie,kas svin 9. maiju,atzīmē un svin arī jāņus un citus latviešu svētkus,izņemot 16.martu.Jāņos krastmalā nav kur kāju paspert dēļ piedzērušiem un novēmusamies krieviem!!! Krievs izmantos jebkuru svinēšanu,ka tik varētu pielakties,kā cūkai.Lūk tāda,ausaini sileniek,ir krievu mentalitāte!!!
11.maijs, 13:51 Atbildēt
ddoremi
kāda gan starpība krievs lietuvietis ukrainis polis un utt..es nesaprotu ,kas jums latviesi ir ,,vai visa pasaule griezas tikai ap jūms un negācijām ?? KARŠ BIJA UN PAŅEMA DAUDZUS SABIEDROTOS ,,PASAULE SVIN UZVARAS SVĒTKUS PĀR FASISTISKO VĀCIJU ,a te nē ,te svin LV NESVĒTKUS .... ta ir ka jaucvat okupaciju ar MIERA SVĒTKIEM !!!TĀS IR DIVAS DAŽADAS LIETAS......OKUPACIJA SAKAS ,AR 10 DATUMU ...UN NE TIKAI LETIŅAM ....ari tam krievam ,kas tika izsutits uz sibirijas gulagiem nebija salda dzive
11.maijs, 13:56 Atbildēt
ddoremi
es ir stulbs un man ir labi.
11.maijs, 14:09 Atbildēt
DDOREMI
:)))) kas kaiteja man dzivoti ,savā TEEVU ZEMIITE :)))
11.maijs, 14:36 Atbildēt
YYes
Kādi mums svētki, ja okupācija te turpinājās un sekas joprojām jūtamas? Tas bija kārtējais krievu-vācu karš, kurā uzvarēja Krievija. Fašisms bija abās pusēs, abi bija labi draugi, pēc tam sastrīdējās dēļ laupījuma. Pagāja 50 gadi, Krievija zaudēja Rietumiem Aukstajā karā, un Baltijas valstis izkļuva no Krievijas lāča draudzīgajiem apkampieniem. Es nesaku, ka Rietumu ierēdņi pret mums ir kā eņģeļi, bet tomēr brīvāks gaiss.
11.maijs, 14:14 Atbildēt
DDOREMI
apbrinoju kā nav garlaicigi to visu te rakstit ,,,,un galvenais 73 gadus jau turpinās ..ziniet ,man vajadzetu kādu ,kas zāli noplauj :))))
11.maijs, 14:38 Atbildēt
LLisa
Vai tai stulbajai latvijas valdibai ar galvu viss kartiba ,domaju ,ka ne ,vai tad kara laika karoja tikai krievu tautibas cilveki ,vai latviesi ari tur bija.Man liekas ,ka latviesi vairs nau cilveki ,pasi sava zeme.protams ,ka 9. maijs jaatstaj,ka svetku diena
11.maijs, 14:00 Atbildēt
ddoremi
Lisa,kas tevi pisa?
11.maijs, 14:07 Atbildēt
LLisa
silenieks ar atļukušajām ausīm.
11.maijs, 14:11 Atbildēt
llisai
Nevar 9.maiju"atstāt kā svētku dienu",jo Latvijā tā vienkārši Nav svētku diena.Ir tikai atzīmējamā Eiropas diena,kas arī Nav svētku diena.Latviešiem šī "svinēšana"riebjas un latvieši to nesvinNolaidies uz zemes!
11.maijs, 16:48 Atbildēt
kkurmis
Tas piemineklis jāatdod PSRS mantniekam.Šādu provokāciju objektu turēt pilsētas centrā ir noziegums un okupāciju pārcietušas valsts necienīgi,tāpat ka komunistu funkcionāru vārdi vēlēšanu sarakstos.
11.maijs, 17:11 Atbildēt
FFakts
Okupācijas svētkus var aizklapēt ciet pavisam vienkārši: aizliegt grādīgo dzērienu publisku lietošanu.
11.maijs, 14:01 Atbildēt
AAizliegt???
Jūs pat kaut cik ierobežot nespējat šīs boļševiku orģijas.
11.maijs, 14:09 Atbildēt
DDIVERSANTE,,,,
kO KRIEVS MŪEU ILGO SVETKUS IET NODZERIES NO...IES BĻAUDAM ,, ,,,14 augusta iet svetcelotāji krievS piebiedrojas un bļaui liga,,,liga,,un ka sūta vinu prom tad lapprā ietu kauties,,, jasauc policija,,,UTAIŅU BARS ,,,NEKADU UZVARAS SVETKU grib dzivot latvija ,,ari latvijas svetkus lai sa izprast ,,,,un lai macas valodu,,, lai nesaka SABAČĪ JAZIK...,,
11.maijs, 14:13 Atbildēt
vvecis
SAUDZEE AKNAS ,SITAA BLAUDAMA
11.maijs, 14:35 Atbildēt
eedis
Ko jūs te cepaties? Nu tak ļaujiet sovokiem kaut vienreiz gadā izpausties un parādīt savu īsto dabu.Man tik šogad žēl žjidanoku,abi viņas haluji pidermans un gapons ķurķī ha ha ha ha ha...drīz pati velna mātīte arī ,cerams,tiks ķurķī.Čerams,ka ar laiku latvieši un adekvātie krievu cilvēki nāks pie prāta un ievēlēs tādu valdību,kas nosviedīs to putina haluju no troņa rīgā un tad sovoku ņirgāšanās pār latviešiem 9,maijā tiks pārtraukta.
11.maijs, 14:18 Atbildēt
ppletīzeris korekti
:) to ... ko PERSONĪGI NEIZPROT sekretārs AM ...IZPROT - IZRAĒLA (oficiāli Valsts svētki) ... un viņu-mūsu draugs - ASV Prezidents
? ...par nākotni sekretāram - kā " kara mākslas festivālā " TRANSFORMĒSIM vārdkopas : Judenfrei...Judenrein... Jeden das Seine ...Arbeit masht frei ...
! ...pie fašistu genocīda Latvijā ... pret ēbrejiem un " mazvērtīgajām nacionalitātēm " - kad tika noslepkavoti 70 000
11.maijs, 14:55 Atbildēt