Maligina meitas cer, ka Elīna izstāstīs patiesību, ko darīja pēc vīra nāves

© Ingrīda Punka

Pagājuši jau vairāki mēneši pēc daudzu cienītā uzņēmēja un mecenāta Valērija Maligina pāragrās nāves, tomēr netīra cīkstēšanās par aizgājēja atstāto mantojumu turpinās.

Jau ziņots, ka sērojošā atraitne Elīna Maligina (31) vērsusies ar iesniegumu Jūrmalas policijā, ziņojot par dārglietu pazušanu no abu kopdzīves vietas, kurai pēc vīra nāves piekļuve bija tikai Valērija vecākajai meitai Irinai Maliginai. Tika teikts, ka no Valērija un Elīnas mājvietas pazudušas ekskluzīvas rotaslietas, kuru vērtība ir vismaz 60 000 eiro. Tāpat bez pēdām nozudusi Valērija iecienītā «Gucci» mugursoma, kurā bijušas kredītkartes, maks un nauda - pēc »Vakara Ziņu« rīcībā esošās informācijas, tie varētu būt aptuveni 20 000 eiro. Pēc laika tika ziņots, ka mugursoma atradusies - turpat mājā.

Tagad vērtējot skandālu par pazudušajām mantām, Valērija Maligina vidējās meitas Nikas advokāts Haralds Velmers žurnālam „Kas jauns” komentē: „Irina Maligina ir iecelta par mantojuma aizgādni, kas viņai ar likumu uzliek par pienākumu rūpēties atstāto mantu. Un kurš ir teicis, ka kaut kas ir pazudis? To ir pateikusi viena puse. Te ir jāsaka skaidri; Elīna, nekas nav pazudis. Tāpēc ari nekas nevar atrasties. Mēs jau sākotnēji esam teikuši - pazudis nav nekas. […] kāpēc Elinai Maliginai tik svarīga pēkšņi skita šī soma, mums nav saprotams. Vai tā būtu vērtīgā liela mantojumā? Apšaubāmi! Mantojumā patiesām ir ļoti daudz vērtīgu lietu, un to Elīna ļoti labi zina. Nebaidot teikt, ka te saskatāma apzināta apmelošana, proti, Irinas Maliginas un Nikas Saveļjevas apmelošana.

Visiem tajā brīdī bija smagi, visi bija apjukuši. Meitenes pēc tēva nāves visu ir darījušas no sirds. Un darījušas to brīdī, kas tikko zaudējušas tēvu. Jautājums - ko tajā brīdī darīja Elīna. Viņa varbūt arī kādreiz uz šo jautājumu godīgi atbildēs.”

Latvijā

Ja standarta dienā traumpunkta apmeklētāju skaits ir aptuveni 60 līdz 70, tad ziemas periodos, it sevišķi slidenajā laikā, tas var sasniegt 100 un pat vairāk pacientu, norāda Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas (TOS) galvenais ārsts Andris Džeriņš.

Svarīgākais