Komentāri / Identiskas konfekšu kastes: Lietuvā maksā – 3 eiro, Latvijā – gandrīz 7 eiro
 

76 komentāri

ees
ik uz sola kraapnieki
21.aprīlis, 10:44 Atbildēt
LLaura
Tādēļ,ka Latvijā Patērētāju tiesību ,,sargiem,, viss ir pareizi:gan tas ,ka mums tiek piegādāta pārtika no citām valstīm ar citu sastāvu nekā jābūt,gan daudzi citi mūsu valstī ik uz soļa sastopamie pārkāpumi...Tagad sākuši ,,uzbrukumus,, ātrajiem kredītiem! Domāju,ka man ir JĀBŪT tiesībām pašai izvēlēties-ņemt vai neņemt.
21.aprīlis, 11:21 Atbildēt
ppensionāre
Mēs dzīvojam Lietuvas pierobežā un ieperkamies tikai Lietuvā ,jo citādi ar pensiju nepietiek ne pārtikai - kur nu vēl zālēm.
21.aprīlis, 11:07 Atbildēt
IInfor
Jo lv padtalas , gļēvuļi . Kā liks tā darīs ! Ko tur daudz .
21.aprīlis, 11:09 Atbildēt
MMārtiņš
Tā ir taisnība.jā. Latvijā cenas drīz tuvosies Norvēģijas un Šveices līmenim. Tā kā algas Latvijā ir pašas augstākās no visām Eiropas valstīm, tad cenu kāpums ir apsveicams.izvirzu moto - " kļūsim par pašu dārgāko valsti pasaulē !"
21.aprīlis, 11:11 Atbildēt
hheh
nu kaut kā tiem nabadziņiem no maximas, mego un rimi nauda jāpelna takš, kā savādāk ja ne dubultos uzcenojumus precem likt ;)
21.aprīlis, 11:12 Atbildēt
AAldis
Latvija ir īpaša valsts.Arī Krievijā Latvijā ražotas desas ir lētākas kā pie mums.
21.aprīlis, 11:14 Atbildēt
vvija
Viļņā nopirku Laumas ražoto apakšveļu, kura bija arī krietni lētāka nekā Latvijā. Un konfektes arī tur sapirkām Balzāma un citas, kuras tiešām Latvijā ir krietni dārgākas.
21.aprīlis, 11:16 Atbildēt
pperkos Lietuva
98.bendzhu ~pirms nedeljas Palanga ieleju par 1.16/l... Pie mums 1.26-1.29...Tas, kas musu veikalos ir akcija, tur ir regulara cena. Reizi paris meneshos braucam iepirkties uz Lietuvu par paris simtiem eiro un atmaksajas tas desas lunjkjis ari kvalitates zinja. Lietuvieshi pashi siro poljos, polji atkal pie vacieshiem... :)
21.aprīlis, 11:22 Atbildēt
nnu nu
Un ko dod šī cenu salīdzināšana? Pilnīgi neko,jo Rimi un Maximai nošpļauties,ko tauta par to domā. Bāzt tik ķešās! Būtu no tās cenu starpības vismaz algas normālas maksājuši,bet ar to jau arī neizceļas,Mēs esam bezspēcīgi,jo visa latvija jau ar uz leišiem nevar aizbraukt.
21.aprīlis, 11:30 Atbildēt
NNaivais
"Rimi un Maximai nošpļauties,ko tauta par to domā."
Pēc būtības pareizi, jo Latvijas tirgotājiem ir stiprs "jumts" FM un VID personā, kas mudina tirgotājus celt cenas, lai ar ieņemto PVN un UIN pildītu budžetu.
Ražotāji, taču, iznīdēti (bez Novičoka). FM vienīgais glābiņš tirgotāji un soda naudas, un cerība, ka ārzemēs strādājošie neļaus radiniekiem nomirt.
21.aprīlis, 11:45 Atbildēt
hhe-he
Pis dirsā kamēr ragi taisni.......
21.aprīlis, 11:36 Atbildēt
884
Latviešiem ļoti raksturīga īpašība - nevaldāma alkatība : ka tik iespējami vairāk nopelnīt,nav svarīgi,ar kādiem līdzekļiem. Lietuvieši jau izsenis ir bijuši daudz mērenāki šajā ziņā (manas vecāsmātes stāsti par gājieniem no Rīgas uz Lietuvas pierobežu pēc pārtikas 1. pasaules kara laikā un pašu pieredze 70.-80. gados ,braucot ar autobusu uz Žagari vai Šauļiem pēc desām un sviesta.)
21.aprīlis, 11:38 Atbildēt
MMahmuds
Tava vecāmāte bija lietuviete, vai nevaldāmā, alkatīgā latviete? Laikam jau latviete, ja brauca leišus atbalstīt :D
21.aprīlis, 12:34 Atbildēt
AAste
Uz Leišiem pēc desām un sviesta braucām ne jau lētāku cenu dēļ.Kāda tur alkatība, ja ēst gribas, bet pārtikas bodēs plauktos vējš svilpo.
Voss tak visu Latvijas sviestu un gaļu šķūrēja uz Ļeņingradu.Ne velti Paņevežos uz noputējuša Latvijas žiguļa, kamēr īpašnieki ķemmēja bodes, bija uzrakstīts "Prasiet gaļu Vosam".
21.aprīlis, 18:11 Atbildēt
BBella
Tirgotaju neizmerojama alkstiba. Kads skaidrojums ir no tirgotajiem?Klusums?
21.aprīlis, 11:45 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu shada cenu salidzinashana nav isti korekta. Nu nav tas nekas superunikals, ka citas valstis preces ir letakas. Pirmkart jau dazhadas valstis ir dazhada maksatspeja. Otrkart razhotajs var but ieinteresets iegut jaunu tirgu un ir ari treshais apstaklis, pelnit tieshi no apgrozijuma. Kada jega ir salidzinat ar Lietuvu, ja Lietuva ir daudz zemaka pirkspeja neka Latvija. Nu Cesu Light Latvija piemeram maksa 0,5 litru pudele 72 centi, bet Vacija esmu vinu redzejis ari par 59 centiem. Bet tikai padomajiet cik Vacija ir alus zortes. Vairak par 5000 un iespraukties no malas tur ir loti gruti... Tikai un vienigi ar cenu. Jo kvalitate visiem ir aptuveni vienada...
21.aprīlis, 11:55 Atbildēt
MMr.Susurs
Es piemeram Latvija zinu , kur pardod Brazilijas alu Bohemia Weiss un vina cena Latvija ir gandriz 2 reizes letaka, ka Sao. Nu un ko tas dod, ja paterinsh Latvija ir loti mazinsh. Latvija vinsh tiri orientets uz arzemniekiem. Nu cik menesi pardod? 1000 litrus? Uznemumam tas nekadu pelnu tapat nedod, bet luk markas cienitajiem gan ir patikami, ka ari Latvija vinu var nopirkt. ar laiku varbut cena ari celsies, bet pagaidam, ta vairak ir ekzotika Tas pats ari ar Laimas produkciju. Visa Lietuva pilna ar leishu un polu letajiem mesliem. Nu un ka tu tur pakonkuresi ja tur bus Latvijas cenas???
21.aprīlis, 12:08 Atbildēt
ddārgais srsusrur
Tavi argumenti ir tikai un vienīgi pamatoti no biznesa viedokļa, tas ir cik daudz uzņēmums nopelna šodien vietējā tirgū un cik tas nopelnis jaunajā tirgū. Tikai un vienīgi uzņēmuma intereses. Laima spēlē uz to ka viņi ir vietējā produkcija, ir atpazīstami un paceļ normāli cenu. Pretstatā tam ka savējiem varētu lētāk un piemēram mītnes zemē brenda produkcija ir lētāka kaut vai tikai no loģistikas viedokļa. Kāpc man atbalstīt vietējo ražotāju, ja tas nedomā par vietējo patērētāju (jeb domā kā noslaukt vairāk). Jā, ir biznesam argumenti. Bet manam budžetam arī ir argumenti un bez patērētāja tas f.... biznes būtu tikai īpašnieku hobijs.
21.aprīlis, 12:52 Atbildēt
MMahmuds
Ko var irst par alkatīgajiem latviešiem! Latvijā ne Maximas, ne Rimi nepieder latviešiem. Maximas cenas nosaka lietuvieši, gan Lietuvā, gan Rīgā. Un viņi tik priecājas, ka latvieši iepērkas vienā iemīļotajā veikalā pa dārgo, uz cenām neskatoties.
21.aprīlis, 12:31 Atbildēt
BBriks
Pēc tavas loģikas-tad Igaunijā maximas veikalos preces ir jābūt vēl dārgākām neka Latvija! Bet man ir izdevīgi vest piena produktus no Igaunijas,jo piens vien tur maksā 50 centus.
21.aprīlis, 13:00 Atbildēt
llapa
nu jau 2 reizes menesi , mes , 24 latvijas iedzivotaji regulari irejam businu un braucam iepirkt pertiku izdzivosanai , dambrovska laimes stastu zeme , uz lietuvu . turpat ari lejam degvielu masinai , jo te ta uz pusi letaka , ari partika maksa uz pusi letak . latviesi un latvijas valdiba galigi saspiedusi galvas . tauta izmirst , izbrauc , bet vini tikai kampj . neliesi sez valdiba/.
21.aprīlis, 12:41 Atbildēt
ppapas
Nevajag jau baigi liet Ja tev liekas ka Lietuvā lētāk pilnīgi vis tad tā tava problēma. Nu nav degviela uz pusi lētāka .Tu zini cik ir puse? Nu jā vienā vietā zinu kur dīzelis 0.98 bet tik viena tāda vieta ir Paiku ar baigi jāskatās lai nepārmaksā Mums pašiem uz akcijām var lētāk sapirkt nekā Lietuvā.
22.aprīlis, 7:39 Atbildēt
SSpekulants
manā OIKlandē visam ir un būs kārtīgs uzcenojums, man uz katru pārdoto preci jānopelna vismaz 200-300-% no preces vērtības, pie manis OIKlandē tā būs vienmēr
21.aprīlis, 12:47 Atbildēt
FFinks
Mūsu maciņos ieperinājušies necilvēcīgi kampēji. Metam viņus miskastē – nepērkot uzcenotos produktus! Pietiks ar mēnesi – nolaidīs cenu...
21.aprīlis, 13:44 Atbildēt
nnuss
Bijām nedēļās vidū aizbraukuši uz Lietuvas delfināriju. Mājup braucot iebraucām leišuAkropolis. Čili picā (paņemot vietējo čli picas karti par 2 eiro), samaksājām tikpat principā cik Latvijā, bez kartes būtu padārgi.Iegājām vēl šo to paņemt maximā tur, finālā neko pa lāgam nenopirkām, bet kopēja summa pie kases bija 26 eiras. Siers tur dārgāks kā pie mums, kafija ar bija dārgāka. Lidl bijām pāris mēnešus atpakaļ, nopirktā kafija negaršoja, maize arī negaršoja, toties cepamdesiņas gan bija garšīgas un lētas.
21.aprīlis, 14:11 Atbildēt
kkapec
1. Kur garantija, ka Lietuvā tirgotais ir oriģināls, nevis "Laimas" preces imitācija(tāpēc arī lētāka). 2.tā īsti nesapratu vai cenas tika salīdzinātas viena un tā paša tipa veikalos abās valstīs un vai Latvijas ražotājs nosaka tajos cenu?
21.aprīlis, 14:26 Atbildēt
NNastja no Dublinas
Latviešu alkatība ir šokējoša!Jums kauns ir vai nav nacisti?
21.aprīlis, 15:07 Atbildēt
DDace
Aizveries, urlene, lasot seenes Iirijaa oraalaa atvere ir 'jaatura ciet', vareesi atveert tikai vakaraa kad suukaasi pimpjus saviem polju un leishu 'koleegjiem' savaas kojaas!
21.aprīlis, 19:21 Atbildēt
IIvka
Nastja, neņem galvā, Dace noteikti ir viena no alkatīgām lauku tirgotājām, kas spļauj zaļu, jo viņas pārcenoto produkciju neviens nepērk, bet naudiņu ta gribās.
22.aprīlis, 11:54 Atbildēt
sstarp citu
"jusu laima" jau sen vairs nav jusu. ta ka bazas par "originalitati" atkrit ;)
21.aprīlis, 16:16 Atbildēt
SSelekts
Vatikāna finansu piramīda.
21.aprīlis, 15:04 Atbildēt