Komentāri / Kopš neatkarības atgūšanas Latvija zaudējusi vairāk nekā 50 skolas
 

15 komentāri

RRaimonds
Latvija kā valsts ir zaudēta. .. tas manuprāt ir daudz briesmīgāk ..
16.aprīlis, 13:56 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu tas ir pilnigi logiski, ka skolu skaits samazinas. Pats Latvija zinu skolu kuru aizsledza un skola macijas veseli ...32 cilveki. Nu berni no ta tikai kluva ieguveji, jo saka macities Cesu skola, kura gan izglitibas limenis augstaks, ka ari macibu speki stipraki. Ari pagasts kartigi lidzeklus ietaupa, kaut ari katru dienu ved bernus gan uz, gan no skolas. Nevar vienozimigi pateikt, vai ir labi vai slikti, ka aizver kadu skolu. Tur viss kopa jarekina. Ka bernu noklus uz alternativo skolu, cik pagasts lidzeklus ietaupis un pat cik tals ir celsh lidz alternativai skolai. Visada gadijuma 10 - 15 kilometri ir pilnigi normals raditajs, lai izveretu vai nav lietderigak aizvert savu skolu, lai berni vartu iegut kvalitativaku izglitibu kada no "lielajam" skolam.
16.aprīlis, 14:06 Atbildēt
MMr.Susurs
Man piemeram uz siko skolu ved bernus ar autobusu no Kekavas. 15 dazhada vecuma bernus. Un es stipri shaubos , ka Kekava nav skolas. Drizak gan vina brivu vietu nav vai ari pilnigi apzinati vecaki suta bernus macities tieshi Rigas skola. Jo neliekulosim , lielpilsetas tomer izglitiba ir stipri labaka, neka lauku skolas...
16.aprīlis, 14:11 Atbildēt
bbaba
Tu esi muļķis, jo nezini kā pagasta bērniem tikt uz skolu 30-40 un pat vairāk kilometru no mājām. Cikos bērniem jāceļas un cikos tiek gulēt, jo jāmācās arī vēl. Bērniem ir jāguļ vismaz 10 stundas, lai varētu sekmīgi mācīties, bet, ja bērnam gulēšanai atliek tikai kādas 6 stundas, atkarībā no ceļa, tad kā tu domā, kādas viņiem ir domas par mācībām?
16.aprīlis, 16:06 Atbildēt
ggatis
Ja pēc 1.pasaules kara Latvijā bija galīgs ekonomisks sabrukums,tika celtas rūpnīcas un skolas attīstijās lauksaimniecība un zvejniecība Latvija cīnijās par savu nākotni.Līdz 1934.gadam attīstība sāka buksēt,partijas kuras tauta ievēlēja vairāk domāja par savu kabatu,bet ne par valsti,amatos lika savus draugus un radus,to Kārlis Ulmanis nevarēja izturēt un uztaisīja apvērsumu pēc kura Latvija uzplauka.Vai mums jāgaida apvērsums,bet varbūt iztiksim ar vēlēšanas sistēmas maiņu?Pašlaik Latvijas ekonomiskā situācija ir kritiska,ja neskatās padLatvijas stilā uzskaistinātos rādītajus,kas notiks pēc 2020.gada,kad neieplūdīs ES līdzekļi,nav grūti iedomāties.Varbūt kaut kas jāmaina,jo rūniecība,lauksaimniecība,izglītības sistēma,zinātne,medicīna,zvejniecība u.t.t. viss iznīcināts, darbaspējīgie aizbrauc noLatvijas ,bez krievu starpniecības ar latviešu partiju svētību. Vai nav laiks pielikt punktu partiju totalitārismam,lai nebūtu jāpieliek punkts sapnim par plaukstošu Latviju?
16.aprīlis, 14:33 Atbildēt
VVērmanis
Diemžēl vairums cilvēku nenojauš, viņiem arī neatklāj šīs pasaules varenie, kas notiek pasaulē un kāpēc tā notiek un kurp viss tiek vests... tiek veidota jaunā pasaules kārtība- zvēra valdīšana, antikrista laiks... visas atbildes meklējiet garīgajā plānā nevis ekonomiskajos plānos, ekonomika bija un būs vienmēr pakļauta garīgajam plānam, tas kas notiek garīgajā sfērā... Cilvēcei ir vēl mazliet dots laiks izlemt pa kuru ceļu iet: pa Gaismas- DIEVA ceļu un sekot VIŅA plāniem vai sekot šīs pasaules gara, tumsas spēka vilinājumam- ķert un grābt varu, naudu un slavu... tas ir civilizācijas iznīcības ceļš, pārējais viss irmetodika, sistēma kā to panākt...
Meklējiet atbildes pie RADĪTĀJA nevis pie cilvēka un to radītajiem elkiem...
Lai jauka diena visiem!
16.aprīlis, 16:39 Atbildēt
SShadowVoice
Padomju Savienība "brīvajai" Latvijai atstāja 2 700 000 iedzīvotāju. BrīvLatvijas sasniegums iedzīvotāju iznīcināšanā: - 700 000 cilvēku 28 gadu laikā. Bez dzimstības/mirstības skaitļiem LV katru gadu pamet 20 000 cilvēku. Un tie NAV pensionāri. Latviju pamet jauni cilvēki, kas ir Latvijas nodokļu maksātāju uzturēti un tagad maksās nodokļus citās valstīs.

Spožs nacionālo valdību sasniegums - Latvija tukša kā nekad.
16.aprīlis, 15:03 Atbildēt
jjaa
Un tieši zem šī raksta ir reklāma "Tevi gaida darbs Vācijā!" (minēta alga 2500) . Nu ko, aunam brāļi pastaliņas?
16.aprīlis, 15:51 Atbildēt
VVērmanis
arī te ir par visu padomāts... šīs pasaules varenie gana tautas, kur grib un kā grib...
16.aprīlis, 16:29 Atbildēt
aa
Tas labi ka beidzot tukšas skolas ver ciet. Latvijas valsts nostiprinās.
16.aprīlis, 15:52 Atbildēt
DDore
Jā,atkal būs,labas,prēmijas,varēšu jaunu auto nopirkt
16.aprīlis, 16:07 Atbildēt
bbaba
Man liekas, ka tev ir labi, jo jālien "100 alkatīgām cūkām" vienā vietā, ko pat kauns nosaukt. Ja tu saki, ka Latvijas valsts nostiprinās, tad pasaki kā, vai ar to, ka daudz bērnu nevarēs iegūt izglītību, jo ne visi vecāki var savus bērnus aizvest 50 - 100 km uz skolu Muļķis esi un paliksi.
16.aprīlis, 16:13 Atbildēt
VVērmanis

Jā, jā... "nostiprinās" gan... :D ,kad aizvēr visas tad mūsu valsts būs ieguvusi tādu ""stabilitāti"" ka citiem būs ko apskaust... :D
16.aprīlis, 16:27 Atbildēt
kkūlenis
vēl jau viss nav likvidēts.Elitei būs varenas prēmijas-ministrijai arī-prieks noskatīties šausmās,kā iznīcina visu.
16.aprīlis, 16:51 Atbildēt
eella
Nu ko jus uztraucaties Mums tak ir NEATKARIGA LATVIJA visi tak to gribēja.Un lūk kas no tā visa sanāca tikai mēsli.Veiksmi.
16.aprīlis, 17:24 Atbildēt