Komentāri / SAB atklāj Krievijas prioritātes izlūkojot Latviju
 

21 komentāri

IInfor
Plāni arkātas situācijā , un sadarbība ir jau .
Sadarbība ir izstrādāta bet drusku buksē . Jo viņu vidū ir korumpēti cilvēki . Daudzkas vēl ir protams mapē ar zīmgu slepens .
Plāni ārkātas situācijā , ar ir iztrādāti plāni kartam dienestam un armijas un zemesargu rīcības plāni .
To ko viņi izstrādājuši nav pārāk grūti iedomāties . Ir cilvēki kam talats ielīst citu ādā .
Sākt domāt kā viņš , darīt kā viņš . Jāzin tik kādi cilvēki izstrādaja plānu , valsts infrastruktūru, iepirkumus ar civilā jomā .
Teiksim pārtika rezerbju dižu nav , ja vien drusku slepenu krājumu . Iespējams zemesargu vienības ar armijas un civilo fūrēm . Brauks uz visiem veikaliem ,noliktavām tukšot ārā . Lv maziņa tad pārtika ar paliks pa lielam uz riteņiem.
10.aprīlis, 22:28 Atbildēt
kkin-dza-dza
"Latvijas drošības politika, aizsardzības spējas un militārā joma ir viena no galvenajām Krievijas izlūkošanas prioritātēm," -
................. Ku kuu :)
Kas bi sumnjevalsja : DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
10.aprīlis, 22:33 Atbildēt
IInfor
Dažas lielās ēkas būs civilo bāzēšanās punts .
Dažus tiltus paši spers gaisā .
Vnk nebūs viegli lv maziņa , Ja iebruktu .
Karič ja iebruktu ,būtu tāda lopu kautuve ..
10.aprīlis, 22:36 Atbildēt
IInfor
Tas ka veic tādu izlūkošana nozīmē ka ienaidnieks gribētu ieņemt tā kā to izdarīja ar krim . Viss bija izpētīts kurus objektus ielenk kurus iznīcināt . Tā lai nebūtu tādas kaujas kā sīrijā .
10.aprīlis, 22:39 Atbildēt
PPutina ağentam
Pranoja vai vienkāši muļkis?
10.aprīlis, 22:43 Atbildēt
zzb
30 gadi ‘’brīves’’.sab pidarasi.
11.aprīlis, 5:45 Atbildēt
GG
Krievija nevar samierināties ar bijušās impērijas sabrukšanu, visi viņu cari vēsturiski karojuši ar kaimiņvalstīm, lai iegūtu plašākas teritorijas, tā kā neviens nevar būt izbrīnīts.
11.aprīlis, 17:02 Atbildēt
ppljerduks
Ir 2 veidu valstis-vienas taisa arklus un sējmašīnas otras tankus un raķetes,lai atņemtu to, ko tie arklu būvētāji sev sapelnījuši.
12.aprīlis, 14:32 Atbildēt
NNNN68
Kārtējā panikas celšana! No sērijas-''TĀ VAJAG!'' Jebkura valsts izspiego-vairāk vai mazāk! Jebkuras alianses vai savienības mērogos ! Vācija ''ložņā'' pa Franciju, Ķīna-pa Indiju utt. Un neaizmirsīsim visās savās ''šaizēs'' vainot diversantu-Putinu ! Bedraini ceļi ? Maskava !!! Korumpētība ? Maskava !!! Sak' :'' Paskat , kādos apmēros šie tur rauš ! Vai mēs sliktāki ?'' .........DEBĪLISMS!!!!!!!!!!!!
11.aprīlis, 21:25 Atbildēt
ZZ
A kā tur tas SABs ar maizīti to šveices afēristu Meroni atbalsta? Vai tā nav valsts nodevība? Vai maizīte nav afēristam izstāstījis valstes noslēpumus?
11.aprīlis, 22:22 Atbildēt
HHa
To, ko vēsta SAB, zina katrs. Neko konkrētu nestāsta-tikai vispāzināmas lietas.
Bet lai šitādi krievu tankisti būtu Latvijā-nu, nē! Tiem vajag Javelin-us!
12.aprīlis, 19:56 Atbildēt
jjupis
Izrādās,ka Latvijā caur tv24,ir cilvēki,kuri grib,lai Latvijas valsts turpinātu būt par Kremļa propogandas ruporu,tātad ir cilvēki,kuri vēlās lai ES karoga vietā būtu Krievijas karogs,kas,ņemot vērā milzīgo okupantu līdzstrādnieku skaitu varas gaiteņos ir loģiski,bet ārkārtīgi bīstami,jo tie,neskatoties uz viņu favorīto stāvokli,ir tiešs potenciāls apdraudējums valsts neatkarībai,ko pastiprina valstij nelojālo cilvēku skaita proporcijais pieaugums uz aizbraukošo rēķina.
18.aprīlis, 19:44 Atbildēt
llapa
tie celi uz asv vestniecibu riga ir neizdibinami.
12.aprīlis, 21:02 Atbildēt
llapa
vakar krievija uzbruka saimas deputatiem , tagad tautai jasarauj bikses un saimas deputatiem jacel algas , japerk patronas. oik elektribai jacel.
12.aprīlis, 21:08 Atbildēt
rrekur
Vai tas džeks tanka lūkā ir no SABA? Varbūt tas ir Maizītis, kad viņš, kā students apmācijās LU kara katedrā?
13.aprīlis, 12:14 Atbildēt
AApmierinātais
No tās bļaušanas izskatās ka Putins SABā un DPā caur aizmugures tiltu izņemis cauri visus pēc kārtas sākot ar sapuvušo maizīti.
13.aprīlis, 12:19 Atbildēt
iiisti
nav saprotams kaadu iemeslu deelj Chingishana karotaaja fizionomija tik ilgu laiku reegojas portaalaa..... varbuut kaadam ir iipashas simpaatijas ?
14.aprīlis, 13:56 Atbildēt
xxxx
tā taču ir Krievijas seja! sveiciens no āziātu Krievijas!
19.aprīlis, 11:38 Atbildēt
uun
veel tas mongolju tankists rotaa portaalu- TAVAI DROSHIIBAI,vai tik nav domaats kaads labi izplaanots zemteksts, aciimredzot
15.aprīlis, 18:25 Atbildēt
TTupla
Primāri viņus interesē, vai Maizītim nepiemīt kaitīgi ieradumi. Bet lielākais šoks viņiem bija, uzzinot, ka Latvijas amatpersonām nav plāna īpašajās situācijās. Tiek ieslēgts fakss un gaidīti rīkojumi no ES un NATO.
17.aprīlis, 9:29 Atbildēt
IIlmārs
Arī LETA rakstu autori mēdz kļūdīties. Tādēļ - lūdzu, izlabojiet kļūdu virsrakstā!
20.aprīlis, 15:45 Atbildēt