Komentāri / Ašeradens: Latvijas iedzīvotāji par OIK vairs nevar maksāt
 

79 komentāri

jjanis
vareni, lūk , ko latvietis var , ja sadūšojas. A kas tie tādi ministrijas juristi par anonīmiem rūķīšiem, tie arī no ofšoriem?
14.marts, 5:50 Atbildēt
VVerossa
Kad tiesaas dienas zaglus
14.marts, 6:26 Atbildēt
iivo
Un fiksi lai atdod izkrāpto!
14.marts, 6:40 Atbildēt
JJans
Kā tur būs ar tiem, kas ievārīja šo putru? Kā parasti atbildīgo nebūs?
14.marts, 6:44 Atbildēt
ttukša runa
lai krēslu saglabātu. reāli jau neko nedara. nu tur pa sīkumiem, kādam atpērkas, kādam atņem licenzi, bet radikāli neko mainit nemaina. jebkurā citā jomā uzņemejus uzmet bez vārda runas, pieņem jaunu likumu un miers, lai tālāk uzņemejs mocās kā grib, vai bankrotē. bet oik gadijumā neparko. šaurās pierites bļauj ka tas oligarhu dēļ, jo neiedziļinās butibā ka oik lauvas tiesu saņem pats latvenergo par saviem hesiem teciem, vēja parku..... tas ir kā elektribas nodoklis, kas gala rezultātā nonāk valsts kasē
14.marts, 6:50 Atbildēt
OOik ,oik
Oik laupisanas shemu uzstradaja kriminālnoziedznieki un par cik tie bija augsti valsts darbinieki par so kriminalnoziegumu atbildibu nes latvijas valsts,
14.marts, 7:16 Atbildēt
LLogičeskijs
Jābūt paziņojumam, ka par OIK vairs var nemaksāt.
14.marts, 7:21 Atbildēt
aaha
oik jau iekļauts elektroenerģijas cenā...
14.marts, 9:40 Atbildēt
NNu nē,
Uzrēķina papildus.
14.marts, 20:04 Atbildēt
bbobs
luk par ko vajadzetu rikot referendumus titri par ekonomiskam lietam!nevis par par kaut kadiem zalumiem!!ko doma Latvijas iedzivotaji par OIK,....PAR.PRET --PRET!SODIT SOS oik izdudrotajus.
14.marts, 7:29 Atbildēt
sss
Referendums par zaļo Latviju ir slēpta OIK legalizācija uz mūžīgiem laikiem, zaļā Latvijā jāražo zaļa enerģija un to grib ierakstīt satversmē.
14.marts, 10:32 Atbildēt
JJūlis
Prasās pēc valsts apvērsuma. Jaunā vara nebūs atbildīga par iepriekšējas līgumiem. Patreizēja valsts ir izvarota.
14.marts, 8:08 Atbildēt
ooskars
iespejams ka tas ir vienigais risinajums , pie reizes varetu parskatit daudzus debilus un netaisnus likumus , piem; lielo pensiju likumu ....
14.marts, 10:02 Atbildēt
kkrams
Muļķu zemes galvenie muļķi rullē!
14.marts, 8:15 Atbildēt
AAsara
Šis Ašerādenis ir viens riktīgs goda vīrs. Viņš sola, ka mūsu augošā IKP (augošās iedzīvotāju labklājības) apastākļos nevienam par šo vienu no Latvijas cilvēku populāciju nīcinošajām kompenentēm (bet tādu ir krietni daudz)- OIK - nebūs jāmaksā relatīvi vairāk, kā maksājiet pašreiz. Protams, inflācija būs jāņem vērā. Tāpēc absolūtos ciparos skaitlis augs.
14.marts, 8:17 Atbildēt
JJenots
Ew pipuk, tad es ceru ka mūsu valsts vadība man atmaksās jau nelikumīgi izkrāpto piķi par OIK?
14.marts, 8:27 Atbildēt
PPūce
...atmaksās uzreiz pēc vēlēšanām - panāks un pieliks OIK3 par abonēšanu...
15.marts, 15:28 Atbildēt
HHmm
Kas bija "likumu" rakstītāji??? Jāsauc tak vārdi! Jarosina kriminālprocess.
14.marts, 8:33 Atbildēt
FFakts
Visiem jāsūdz tiesā valdība par OIK atmaksāšanu, jo tikai tā mēs dabūsim mums nozagto naudu atpakaļ. Reketieri tāpat vien neko neatdod!
14.marts, 8:34 Atbildēt
NNejēga
Enerģiju vajag ražot bez IETVARIEM!
14.marts, 8:40 Atbildēt
hhuute
OIK jaalikvide jau vakar,bet muusu 100 gudrie to novilcinaas vismaz veel 10 gadus
14.marts, 9:06 Atbildēt
SSaldi
Jāuzdod, lai maksā no savām kabatām! Par juridiskajiem, makroekonomiskajiem brāķiem deputāniem ir jāatbild partiju biedru paaudžu paaudzēs.
14.marts, 9:17 Atbildēt
YYes
Vainīgo nebūs. Kā Godmaņa tautfrontiskā valdība ar blēdīgu prihvatizāciju savulaik iesāka, tā rullē, lai kāda valdība būtu. Atbildība? Godmanim Parexa afēra bija kroņa numurs, runīgais vīrs noskurinājās, noskuva bārdu un uz priekšu... Citi visi no viņa mācās.
14.marts, 9:09 Atbildēt
ooik maksātājs
Mūsu ausīm tīkamie Ašeradena solījumi pirms vēlēšanām un nekas vairāk. OIK mafija būs neuzvarama.
14.marts, 9:15 Atbildēt
aarī
Jā. tie ir tikai labā onkuļa vārdi ,vai sekos rīcība,maz ticams.
14.marts, 9:26 Atbildēt
zzj
Ko dara KNABs? \Sis ir viens super korupcijas gadījumiem. Tālredzīgi politiķi pieņem likumus, vadoties no kuriem viņi nākotnē nodrošinās ar milzīgiem ienākumiem gadu desmitiem. Bet ne jau ražojot, bet iekasējot no visiem valsts iedzīvotājiem un sadalot sev un galviņām. Varbūt atradīsies kāds drosmīgais, kurš ierosinās šis sāgas izmeklēšanu un iztiesāšanu starptautiskajā tiesā.
14.marts, 9:17 Atbildēt
aa
tarifus apstiprina regulators, tātad valdība, kuras sastāvdaļa ir arī ašerādena ministrija. Bez OIK rēķinos ir arī maksa par pārvades un sadales pakalpojumiem, kas ir daudz lielāka par OIK un par to ašrādens klusē. Tas pats jau top gāzei, par to arī klusē. Visbeidzot, ūdensskaitītāju aku izbūves prasība - ašrādens protams, par to nekad nav dzirdējis.
14.marts, 9:43 Atbildēt
 
#{#}