Komentāri / Pār reliģiskajām konfesijām velkas pārmaiņu negaiss
 

14 komentāri

VVerossa
Visi trako.pasaule juk praataa
14.marts, 6:29 Atbildēt
SSelekts
Arī veido "daudzpartiju sistēmu", lai nenojaustu patieso vaininieku.
14.marts, 7:26 Atbildēt
FFakts
Jāatceļ padomju laiku likumi, kas dod tiesības Vanagam uzmesties visām luterāņu draudzēm par saimnieku, atņemt un izpārdot viņu īpašumus. Līdzīgi arī 4. Maija jaunās dzīves saimnieki, veiklie zēni, negribēja un negrib atjaunot to Latviju, kāda tā bija pirms okupācijas, ar tās likumiem un kārtību, bet tikai to daļu, kas viņiem materiāli izdevīga.
14.marts, 8:31 Atbildēt
MMelu faktam
:-) ...nemuldi un nemelo nu! Sātans ir īstais šķēlējs un tas lielākais "demokrāts", atkāpies Sātan - pavēlu tev to Jēzus Kristus vārdā! Āmen.
14.marts, 8:40 Atbildēt
AAmen Akbar
Tā notiek, kad reliģiju cenšas padarīt par ticību. Lai gan tās ir divas dažādas lietas. Reliģija ir bizness, tāpēc tirgus pārdale nav nekas neparasts.
14.marts, 8:50 Atbildēt
DDNS
Strīds ir tikai un vienīgi par mantu, nevis ticību !!!!
14.marts, 9:03 Atbildēt
zzg
Jo vairāk lasi,jo dumāks paliec.
14.marts, 9:16 Atbildēt
GG
Ja Pareizticīgā baznīca līdz 2. pasaules karam varēja Ziemassvētkus svinēt kā visā Eiropā, tad tagad nav īsti kulturāli to mainīt un pāriet Maskavas patriarha pakļautībā, Latvija ir ES valsts nevis Krievijas impērijas sastāvdaļa ko nesaprot arī Saeimas deputāti.
14.marts, 10:04 Atbildēt
::-)
Jā, gudriniek Tu, labais cilvēk - bet, kas gan TEV par daļu, KĀ pareizticīgai Baznīcai ko te darīt, svinēt un dzīvot? Tu ko, apustulis esi, vai? Vai varbūt viņi TEV, nabadziņam, uzmācas, kā TEV svinēt? ;-).....Ak nē tomēr? Tad varbūt Tev arī izmantot iespēju un nebūt ....prātvēderam. "Konstantinopoles metropolīts" Tu jaunizceptais ;-)........
Dievs ar Tevi.
14.marts, 11:37 Atbildēt
GG
Tikai nevajag aizmirst, ka Pareizticīgo baznīca ir Maskavas metropolīta pārziņā, nevis citas.
14.marts, 12:46 Atbildēt
KKatrīna
Metropolīts mums ir pašiem savs - Aleksandrs. Savulaik bija oficiants restorānā "Tallina" Valdemāra (tolaik Gorkija) ielā. Jūs te laikam nezināt, ka metropolīts un patriarhs nav viens un tas pats.
15.marts, 9:10 Atbildēt
LLatvieti nepadodies
'Krievi nāk' nomainījām ar 'pareizticīgie nāk'.
14.marts, 10:23 Atbildēt
SSanta
Paldies par rakstu, to nezināju, daudz kas kļūst skaidrāks!
14.marts, 19:48 Atbildēt
RRičwis
Ибо таковые лжеапостолы Марцис Йенцитис, лукавые делатели Марцис Йенцитис , принимают вид Апостолов Христовых. И неудивительно: потому что сам сатана принимает вид Ангела света, а потому не великое дело, если и служители его принимают вид служителей правды; но конец их будет по делам их. Марцис Йенцитис скоро начнёт сушить вёсла.
Итак, кто нарушит одну из заповедей сих малейших и научит так людей, тот малейшим наречется в Царстве Небесном; а кто сотворит и научит, тот великим наречется в Царстве Небесном.
Ибо, говорю вам, если праведность ваша не превзойдет праведности книжников и фарисеев, то вы [No not at all] не войдете в Царство Небесное.
17.marts, 3:58 Atbildēt