Komentāri / Anša Bērziņa izdošana – pagaidām apturēta
 

21 komentāri

RRaimonds
Ansi Bērziņu nedrīkst izdot Latvijai ... jo Latvija nav civilizēta valsts. Mūsu cietumos viņu sitīs vēl trakāk kā Čehijas cietumos ....
Un ir skaidri redzams, ka šo situāciju nekādi nespēj risināt arī mūsu Ārlietu ministrija ... Rinkeviçs spēj tikai naidu pret Krieviju kurināt .. bet par visu citu viņam ir pilnīgi nospļauties ...
1.marts, 11:09 Atbildēt
xxxxc
Kas tur ko vienu demolatoru un kausli ko aizstāvēt? Gaudo pa visu pasauli, it kā pats būtu balts un pūkains.
1.marts, 13:19 Atbildēt
DDidzisF
Tāpēc jau visi Anša draugi vēršas ar lūgumu rakstīt Prezidentam Vējonim lai tas sekmētu Anša lietas risināšanu un veiktu amnestiju cilvēkam kam rūp Latvijas uzplaukums un viņa lielākais noziegums ir vēršanās pret Oligarhu vadīto varu Latvijā.
4.marts, 22:50 Atbildēt
llai tik sēž
Lai tik sēž - "patriots" - šņabja veikala logu dauzītājs - huligāns!
1.marts, 11:14 Atbildēt
aalise
jūs esat necilvēks
1.marts, 11:49 Atbildēt
llai tik sēž
Nē, esmu cilvēks, bet nejaucu vienkārši logu dauzītājus ar īstiem patriotiem, kas cīnās par taisnīgu lietu.
1.marts, 13:32 Atbildēt
RRagana
Es arī esmu necilvēks, jo uzskatu, ka tādi Anšveidīgie agresīvi huligāni te nav vajadzīgi!
1.marts, 21:17 Atbildēt
RRaimonds
Kāpēc tu tagad apmelo Ansi Bērziņu? ... vinam nav uzrādīta nekāda apsūdzība Balzāma veikala apzagšanā ....
(un manuprāt tu pats to pat ļoti labi zini . ...bet ... lai attaisnotu mūsu noziedzīgo kliķi un perverso tiesu sistēmu ....tu apzināti izplati šos melus)
1.marts, 11:50 Atbildēt
DDidzisF
Ansis nebija šnabja bodes laupītājs, bet īstens Latvijas Patriots un iziešs sodu tikai tāpēc ka nevēlas pakļauties Satrunējušajais Latvijas Tieslietu sistēmai. www.rigaslaiks.lv/zu..s-bija-pa-istam-1354
4.marts, 22:42 Atbildēt
llapa
ansis ir malacis , taja diena visiem saimas taukmuliem drebeja bikses , izsauca ari armijniekus . bet taja diena ari tika apspiesta un likvideta demokratija latvija . tagad visi aizbrauc klusejot uz lidostu - tads ir protests pret so - noziedzigo valdibu.
1.marts, 11:32 Atbildēt
ppp
Kur ta mūsu valsts tiesībsargs Jansons? Jau sen bija jābūt ceļā uz čehu zemi. Pie viena knēdeļus saēstos.
1.marts, 11:35 Atbildēt
RRaimonds
Jansons vēl mēģina atgūties no savas afēras par Ainaźu slimnīcas slēgšanu ... :)))
1.marts, 11:51 Atbildēt
JJuris Pigits
Tad, kad sēdēs OIK afēras autori, tad arī lai tiesā Bērziņa kungu. Tad neteiksim, ka lielie nelieši tiek godos celti, bet mazos aiz restēm bāž.
1.marts, 11:54 Atbildēt
llapa
tu doma dambrovski un kamparu iesedinas - negribas ticet , bet deretu gan.
1.marts, 12:16 Atbildēt
vvilks
Es nekādi nevaru "iebraukt" - viņš vēlas panākt - grib visus 18 mēnešus atsēdēt Čehijā ? Amnestija nav iespējama, jo pats no nosacīta soda izvairījās un nonāca līdz reālai brīvības atņemšanai. Čehi viņu netiesāja un nav pamata balstīties uz Čehijas likumiem. Sods piespriests, apžēlošana noraidīta. Ko tagad ...jāatsēž 18 mēn. Cik saprotu - 9 palikuši. Brauktu atsēdēt LV, vismaz vecākiem galvassāpju mazāk un klapatu ar braukāšanu uz Čehiju / atpakaļ. Uz gada beigām būs ārā un lieta nokārtota.
1.marts, 12:14 Atbildēt
RRaimonds
Kā redzi ... Bērziņš labāk izvēlas Čehijas cietumus nevis Latvijas ...
(viņu te var arī nosist ... un to uzrādīs kā zeku savstarpēju kautiņu)
Bet nekāda lieta netiks nokārtota... jo Ansis FAKTISKI ir tiesāts nevis kriminālu .... bet gan politisku iemeslu dēļ ...
1.marts, 12:27 Atbildēt
vvilks
Kāpēc Tu domā, kādam viņu būtu jānosit ?
1.marts, 12:46 Atbildēt
ssimtgade!
Necilvēki! Kur mēs dzīvojam? Vai jāgaida, kamēr nositīs pavisam? Jā, jā - Bērziņš, protams, ir pats lielākais noziedznieks valstī! Kā tad!
Kā nav kauna... Ko tā mūsu vara spēj? Bet laikam jau negrib spēt. Simtgades gads braši sācies, bet tas netraucēs tērēt miljonus un svinēt. Kā mēra laikā. Skumji.
1.marts, 12:44 Atbildēt
jjautājums
Es tomēr arī nevaru iebraukt šitajā seriālā? Kāpēc Bērziņu neizdod Latvijai? Čehi negrib? Pats negrib? Kāpēc negrib?
Nosacīto sodu negrib, cietumā sēdēt negrib...bet ko grib? Ordeni par logu sišanu un nekārtību rīkošanu? Un ģimenei arī tomēr prātīgākai vajadzēja būt...
Lai piekrīt izdošanai un šeit to laiku arī atsēž-vismaz te tas ir kontrolējams. Lai vispirms tiek uz Latviju un tad te sāk lietas kārtot -varbūt uz 100gadi amenestiju izsludinās noteiktām grupām. Tā mēdz darīt.
1.marts, 13:35 Atbildēt
GGrautins
Turies turies ansiit tauta tevi miil
1.marts, 14:08 Atbildēt
AAHA
"Pateicoties čehu advokātu ātrai rīcībai, izdošana tika apturēta, bet, kā stāsta J. Staburova, informācija arī no viņiem tikusi slēpta."

Superātra rīcība - nogaidīt līdz pēdējam brīdim un tad iesniegt prasību tiesā ar vislēnāko iespējamo piegādes veidu. PRETENZIJAS TIKAI UN VIENĪGI PRET BĒRZIŅA ADVOKĀTU ČEHIJĀ!
2.marts, 7:54 Atbildēt